خانه / ورزشی / سوتی از نوع شرم آور در پخش زنده

سوتی از نوع شرم آور در پخش زنده

توهین زننده به برهانی در برنامه زنده تلویزیونی

حتما تاکنون جریان حضور آرش برهانی در یک برنامه زنده تلویزیونی را شنیده اید. یکی از مجریان این برنامه که به استقبال برهانی رفته بود پس از خوشامدگویی و صحبت درباره اینکه برهانی به پرسپولیس نمی رود به پشت صحنه برنامه رفت و بدون توجه به اینکه میکروفن باز است و صدا روی آنتن می رود به برهانی توهین کرد و با استفاده از لفظ رکیکی گفت: «این … رفته استقلال».

در ابتدای برنامه درحالی که حسینیان مجری برنامه در حال احوالپرسی با میهمانان بود، گویا میکروفن دیگر عوامل برنامه در پشت صحنه باز بود و صدای آنها به وضوح روی تصویر اصلی شنیده می شد. در این دیالوگ کوتاه که مشخص نیست چه کسی در آن صحبت می کند، جمله ای درباره آرش برهانی گفته شد که بییندگان تلویزیونی به وضوح آن را شنیدند. جمله ای زشت که حتی نمی توان آن را جایی نقل کرد و البته توهین بزرگی به آرش برهانی ستاره استقلالی هاست.

 

فرد توهین کننده به آرش برهانی در برنامه تلویزیونی از کار تعلیق شد
شنیده می شود مدیران سیما بلافاصله با فرد خاطی برخورد کرده و حتی احتمال تعلیق کار این فرد نیز وجود دارد.

به گزارش پایگاه خبری “تماشاگر”با این که شنیده شد باشگاه استقلال پی گیر توهین به بازیکن خود است اما شنیده می شود مدیران سیما بلافاصله با فرد خاطی برخورد کرده و حتی احتمال تعلیق کار این فرد نیز وجود دارد.

باید دید مدیران سیما که در جریان حرکت زشت شیث رضایی و محمد نصرتی عکس العمل های زیادی داشتند در قبال این حرکت یکی از کارکنان خود چه می کنند.

استقلال توهین به برهانی را پیگیری می کند
باشگاه استقلال توهین مجری صدا و سیما به مهاجم این باشگاه را پیگیری می کند.

بر همین اساس باشگاه استقلال اعلام کرده توهین به برهانی را از طریق حراست صدا و سیما پیگیری می کند و فردی که به این بازیکن توهین کرده حتما باید از او عذرخواهی کند. مدیر روابط عمومی استقلال به اوج گفت: «حتما این ماجرا را پیگیری خواهیم کرد.»

اینجا ببینید

اشتراک گذاری در تلگرام

۲۱ دیدگاه

 1. مرتیکه لُنگی!!

 2. اگه کسی فهمید چی گفتند به ما هم بگید

  • تقریبا تو ثانیه ۵۸ فیلم دقت کنید فکر کنم متوجه بشید ….
   فکر کنم بهتر باشه که تکرارش نکنیم…
   ولی واقعا پخش شدن همچین حرفی تو برنامه زنده صدا و سیما واقعا زشت بوده ….

 3. من متوجه نشدم حرفشو و صداها خیلی قاطی بود

 4. این هم شعور یک لنگی
  خاک تو سرت
  ….

 5. خودتونوزیادناراحت نکنین این بچه خوشکلاازین سوتیاشون زیاددارن تواین برنامه مسخرشون برنامشون زندست نمیتونن گندشونودرستکنن.واقعا مجری باقدرتوفهم بالاترازاقافرزاد حسنی منکه ندیدم.چقداین بشرحالیشه هزارماشالاه.ایناکه همشون یمشت بچه….ن

 6. والاما چندبارجمعیتی نگاهکردیم عمق مطلب نشنیدیم؟اگرشخصی میدونه به ماهم بگه

 7. ببخشید دوستان
  میگه : این آرش برهانی ….. فلانِش میخاره !

 8. شروین جان راستمیگن واقعاهمچی حرفی زد.

 9. خدایی هدفتون چی بود؟اصلاچی شد؟کی بود؟چی گفت؟دوهزاریتون افتادمارم درجریان بذارید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 10. تقصیر مجری نیست تقصیر اون مادره دهن لقشه…

 11. چاک بر سر همه شما عزیزان.

 12. من یه پرسپولیسی هستم و مطمئنم هیچیک از طرفدارای پرسپولیس راضی به توهین به بازیکنای استقلال و یا تیم های دیگه نیستن.
  ضمناً از کسانی که دیدگاهشون رو مطرح میکنن هم خواهش میکنم عمل اشتباه مجری رو تقبیح کنن و از تکرار و بکاربردن الفاظ مشابه و یا توهین به تیم های رقیب خودداری کنن.
  ما باید نسل با فرهنگی رو پایه گذاری کنیم که توی استادیوماش حرفهای رکیک زده نشه و شروع این اقدام از اظهارنظرهای خودمون در مورد مسایل اینچنینی خواهد بود.
  ضمنا برای آرش عزیز متاسفم که توهین بهش شده و خودش هم خوب میدونه که این توهین ها از ارزش یک بازیکن دوست داشتنی کم نمیکنه و اعتبار اون به شخصیتیه که در زمین بازی نشون میده و همه طرفدارای فوتبال بازیکنان خوشنام و با فرهنگ مثل آرش رو دوست دارن.

 13. گوره خرهای آبی!

 14. دوستان، من اینو شنیدم:
  “نه کونش میخواره که تو استقلاله”

20ist.com 20ist.com