زنان مصنوعی پشت مرزهای ایران
زن مصنوعی چینی هم به بازار آمد

مدتی پیش بود که چین شلوارهای جین که پشت آن ها به نام جلاله الله منقش بود را روانه کشورهای مسلمان به ویژه بازار های تهران و سایر شهرستان های ایران کرده بود، کمی بعد از آن لاک مختص وضو برای زنان مسمان را وارد بازار کرد.

مدتی بعد نیز قرآن های دیجیتال چینی وارد بازار شد که در برخی از آیات و سوره های قران تعمدا تحریفاتی صورت داده بودند. به عنوان مثال می توان به تحریف تعمدی که در سوره یس صورت گرفت بود اشاره داشت. که به سرعت توسط دولت از ورود و توزیع آن جلوگیری به عمل آورد.

اما باز هم چینی ها بیکار ننشستند و این بار انسان های مصنوعیِ پیشرفته تری نسبت به عروسک های انسان نمایی که در سال های گذشته وارد بازار کشورهای اسلامی کرده بودند را به صورت گسترده توزیع می کنند.

یک سایت چینی در مصاحبه ای با صاحب شرکت تولید کننده این عروسک های انسان نما گفت: هدف ما سازندگان انسان مصنوعی کمک به جامعه بشری است! بخصوص جوانان بعضی کشورها که در محدودیت به سر می برند!

 

صنعتگران چینی پس از پیشی گرفتن در ساخت انواع اسباب بازی، این بار برای کسب درآمد بیشتر  و شاید برای جلوگیری از زاد و ولد و افزایش جمعیت خود، گوی سبقت را در تولید زن مصنوعی از دیگر کشورها ربودند.»زنى که چینی ها ساخته اند می تواند هر کارى را براى صاحب خود انجام دهد. به گفته صنعتگران چینی، زن مصنوعی جدید بر عروسک های مشابه پیشین این امتیاز را دارد که “تا ۹۹% شبیه زن های معمولی است. در ساخت اعضای بدن این زن مصنوعی از ماده سیلیکون که قابلیت ارتجاعی دارد، استفاده شده است. مدیر شرکت چینی تولید کننده ى این محصول می گوید: «ساختار و جزئیات جسم این زن مصنوعی جدید از روی کامپیوتر طراحی شده، و بین آن و یک زن عادی به ویژه در تاریکی قابل تمایز نیست.»

با این حال محصول جدید چین آن گونه که در مجله “سیدتی” چاپ امارات منعکس شده است، موافقان و مخالفان تندى دارد.

در گزارش منتشر شده در این مجله ى زنانه، نظر ۱۰۰ نفر از مخالفان و موافقان  ساخت زن مصنوعی آمده است. اغلب مصاحبه شوندگان، بویژه زنان بر مخالفت با خرید آن تاکید کرده اند.

گروهی از این افراد تنها مخالف قیمت بالای خرید آن بوده اند و (۷۰۰۰ دلار) را زیاد مى دانند اگرچه انواع مشابه این محصول کشور چین بسیار ارزان تر در دسترس است. یک متخصص بهداشت روانی نیز با ابراز نگرانی از ورود چنین تولیدی به بازار، از کشورهای اسلامی و عربی خواست به مشکلات جوانان رسیدگی کنند، در غیر این صورت این کشورها شاهد پدیده ای به نام زن مصنوعی خواهند بود. اما یکی از زنان در مقام دفاع از حقوق زنان به صراحت خطاب به مردان گفته است: «خوشحال نباشید همین شرکت چینی گفته است بزودی محصولمرد مصنوعی را نیز به بازار ارائه خواهد کرد.» شایان ذکر است که مدتهاست زنگ های هشدار برای بشریت به صدا درآمده است و کارشناسان و دلسوزان نسبت به سرانجام وضعیت اخلاقی و معنوی و حتی مادی انسان اعلام خطر کرده انداین خبر نیز مهر تاییدی بر این روند نامیمون است. روندی که سرانجامی جز نابودی کانون گرم خانواده و روابط آرام بخش عاطفی و جنسی میان زن و شوهر نخواهد داشت.

 

این مساله از آن جهت نگران کننده است که باعث می شود ارزش و کرامت الهی انسان بویژه زنان زیر سوال برود.

این نوع وسایل که باعث از بین رفتن ارزش ها و تخریب افکار جوانان می شود بشدت از سوی رسانه های غربی فارسی زبان تبلیغ می شود که مشخصا با هدف ضدارزشی است.

یکی از نکاتی که سازندگان این محصولات مبتذل به آن دقت کرده اند این است که ساختار و جزئیات جسم این انسان مصنوعی جدید از روی کامپیوتر طراحی شده، و بین آن و یک انسان عادی، تفاوتی نیست.

 

شایان ذکر است این محصول غیر اخلاقی تمام جوامع را به دور از اندیشه های مذهبی نشانه گرفته است و با تبلیغات گسترده ای که از شبکه های ماهواره ای  تبلیغ می شود با گستره توزیعی که چین در دست دارد به سادگی این محصولات “زنان و مردان مصنوعی ” را به بازار کشورهای تحت سلطه اش ارسال می کند.

کشورهای اسلامی، به خصوص کشورهای حاشیه خلیج فارس در ماه های گذشته با توزیع فراوان این محصولات توسط چین مواجه شده اند. بر اساس آمارهای منتشر شده در چند ماه گذشته محموله های زیادی از این محصولات توسط کشورهای اسلامی مصادره شده است و اجازه ورود قانونی پیدا نکرده اند؛ اما محموله های زیادی هم بصورت قاچاق با توزیع بالا وارد این کشورهای اسلامی شده است.

"برای این مطلب ۶۰۵ دیدگاه ارسال شده و ۱۰۵۶۰۷ بار این مطلب بازدید شده است"
بخش نظرات
 • - لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری کنید.
 • - در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 1. +20 Vote -1 Vote +1
  pone گفت :

  واقعآ متاسفم برای همه ی کسایی که واقعیت خلقت رو فراموش کردن مگه ما چقدر قراره تو این دنیایی پر از گناه زندگی کنیم . اگه فقط برگردین به عمری که ازتون گذشته نگاه کنین میبینین راست میگم . اگه فقط یه کم منصف باشین حرفمو قبول میکنین که این دنیا اصلا ازش این رو نداره که انسانیت خودمونو زیر پامون بزاریم . حالا هرکی هرچی دلش می خواد بگه واقعیت اینه دلتون بخواد یا که نخواد

  پاسخ

  -12 Vote -1 Vote +1
  sami پاسخ در تاريخ بهمن ۱۷م, ۱۳۹۲ ۲:۲۶ ب.ظ:

  به نظرم باهاله

  پاسخ

  +14 Vote -1 Vote +1
  fatemeh پاسخ در تاريخ اسفند ۱۸م, ۱۳۹۲ ۵:۲۸ ب.ظ:

  هه درسته این لذت های دنیایی واقعا در ظاهر باحال و لذت بخش هستن>>>>>>>>>>>>>….
  اونا نشستن داره فک میکنن چ جوری دین مارو از بین ببرن و دقیقه ب دقیقه برنامه میریزن..یکی هم مث منو تو نشستیم رو ب روی صفحه مجازی و میگیم ایول چ کارایی کردن…یه کم فکر کن این کجاش باحاله ک یه ملت رو خر فرض کنن و با این چیزا هر بلایی ک دلشون میخواد سرش بیارن

  پاسخ

  +3 Vote -1 Vote +1
  امید پاسخ در تاريخ فروردین ۲۶م, ۱۳۹۳ ۱۰:۰۲ ق.ظ:

  چی بگم….زن شده ابزارگناه..بوسیله اونا…
  نظرت رابگوخوشحال میشم…
  kajool1356@gmail.com

  +8 Vote -1 Vote +1
  بهرام پاسخ در تاريخ فروردین ۲۵م, ۱۳۹۳ ۱۲:۳۵ ب.ظ:

  چقد زشتن چشم بادومیای . برا خودتون نگه دارین به دردتون میخوره

  پاسخ

  +19 Vote -1 Vote +1
  حمید پاسخ در تاريخ بهمن ۱۸م, ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ب.ظ:

  با این سطح توقعات و سخت گیریایی که از طرف شما دخترا و خانواد هاتون میشه ما پسرا هم میریم حداقل ۲ سه تایی از اینا رو میگیریم و خلاص….خانواده هاتون هم برن شما رو ترشی بندازند

  پاسخ

  +9 Vote -1 Vote +1
  عاطفه پاسخ در تاريخ فروردین ۲۳م, ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ق.ظ:

  شما پسرا اگه اندازه ی گریمتون پاتون و دراز کنین این مشکلا نیست . تقصیر شما پسراست هر چی میکشیم از دسته شماست .

  پاسخ

  Vote -1 Vote +1
  ساسی پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱م, ۱۳۹۳ ۱۲:۴۹ ق.ظ:

  شلغوز اول ضرب المثلو یاد بگیر بعد نطق کن گلیم نه گریم

  -12 Vote -1 Vote +1
  جلال پاسخ در تاريخ بهمن ۲۸م, ۱۳۹۲ ۱:۵۳ ب.ظ:

  تو چی میگی

  پاسخ

  +13 Vote -1 Vote +1
  مصطفی پاسخ در تاريخ فروردین ۱۸م, ۱۳۹۳ ۶:۰۶ ب.ظ:

  مگه شره حرته ایران نمیذاره . اگه دست پا چلفتی بود ایران که الان با این همه دشمن زیر و رومون میکردن . ایران و دست کم نگیرین . نمیذارن . سربازان امام زمان همشونو نابود میکنن . بعدشم خلقت خدا کجا خلقت این اجنبی ها کجا …….. خدا برنده ست همیشه .

  پاسخ

  +11 Vote -1 Vote +1
  حسن پاسخ در تاريخ فروردین ۲۲م, ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ق.ظ:

  چقد زشتن زنه عروسک چینیشم زشته . این عروسکا اصلن ارزش ندارن فقط زن طبیعیش . اینا نمیتونن غر بزنن . دعوا کنن . داد بزنن . اذیت کنن بخندن گریه کنن به درده لای جرزه دیوار میخورن .هیچکس نمیتونه رو دسته خدا بزنه . بعدش این عروسکا موادش یه سم داره که بعدا اثرش تو بدن دیده میشه و ادم و فلج میکنه ……………….گول دشمن (چین )نخورین

  پاسخ

  +13 Vote -1 Vote +1
  صادق پاسخ در تاريخ فروردین ۲۲م, ۱۳۹۳ ۸:۲۸ ب.ظ:

  عواقب دنیوی و اخروی گناه زنا
  پیامبر مکرم اسلام صلوات الله علیه و آله فرمودند : «زنا باعث می شود سرزمین های آباد و سرسبز خشک شود».

  اسلام در برخورد با محرمات و از جمله محرمات جنسی از یک سیستم کاملا پیچیده و به هم مرتبط استفاده نموده است. اسلام در سطوح مختلف فردی، اجتماعی، عبادی، اقتصادی، خانوادگی، تربیتی و … دستوراتی دارد که تقید به آن زمینه ساز یک زندگی پاک و توام با آرامش است. در برخورد با گنهکاران و مجرمین نیز سیاستی ذومراتب دارد. سیاست اسلام در برخورد با این جرایم در درجه اول جنبه تادیبی و تربیتی دارد. اکثر قریب به اتفاق مصادیق جرائم جنسی، برخوردی تعزیری به عمل می آید و انواع هنجارشکن آن مقتضی برخوردی تهدیدآمیز و بازدارنده است. بایستی توجه داشت که در بسیاری از موارد شدت عمل نیز لازم است. گناهانی مثل زنای محصنه یا فاحشگی را نمی توان یکسره به فقر اقتصادی استناد داد. اتفاقا آمار انحرافات جنسی در طبقه مرفه تاسف آورتر است.
  در روایتی از پیامبر خدا (صلی الله علیه و اله) اثرات گناه زنا به دو قسم تقسیم شده است. ایشان فرمودند: ای علی! زنا شش پیامد دارد: سه پیامد در دنیا و سه دیگر در آخرت. پیامدهای دنیایش این است که آبرو را می برد، مرگ را شتاب می بخشد و روزی را می برد و پیامدهای آخرتش عبارت است از حسابرسی سخت و دقیق, خشم خدای رحمان و جاودانگی در آتش. (میزان الحکمه / ج ۵ / ص ۲۲۱۳)
  در روایتی دیگر از حـضـرت رضـا عـلیـه السـلام عمل زنا بدتر و قبیح تر از قتل دانسته شده است. ایشان فـرمـودند: آنـچـه گـنـاهـش از قـتـل نـزد مـن بـیـشـتر است و بلاى آن قبیح تر است زناست؛ بـراى ایـنـکـه قـاتل با کشتن مقتول فسادى به غیر کشتن او انـجام نمى دهد و بعد از کشتن او دیگر فسادى بر آن نیست و زانـى نـسـل را تـا روز قـیـامـت فـاسـد و تـبـاه مـى کـنـد و حـرامـهـایـى را حـلال مى کند.
  آسیب‏هاى معنوى، جان و دل و به عبارت دیگر کنه حقیقت وجود آدمى را تباه مى‏سازد. «کَلاَّ بَلْ رانَ عَلى‏ قُلُوبِهِمْ ما کانُوا یَکْسِبُونَ؛ چنین مباد! بلکه اعمال (ناشایست) دل‏هاى آنان را زنگار زده است». (مطففین (۸۳)، آیه ۲۴)
  زنگ یا زنگار در اشیاى مادى، همان چیزى است که روى فلزات و اشیاى قیمتى مى‏نشیند و معمولاً نشانه پوسیدن و از بین رفتنِ شفافیت و درخشندگى آن و در نهایت ضایع شدن و از بین رفتن آن است.
  بی عفتی و زنا با نزدیکان زنا کار: امام صادق علیه السلام:«اگر شر مرتکب شدی شر می بینی پس زنا نکید تا با زنان و دخترانتان زنا نشود

  پاسخ

  +10 Vote -1 Vote +1
  محمود پاسخ در تاريخ فروردین ۲۲م, ۱۳۹۳ ۹:۰۰ ب.ظ:

  گناه استمنا
  “لا حول ولا قوة الا باللّه‏”

  اولین پله اینه که واقعا و از عمق وجود از انجام این گناه ناراحت و پشیمان باشید، یعنی هر بار که اینکار رو انجام دادید از انجام اون به حالت افسردگی و ناراحتی بیافتید؛ من هم زمانی به این حال و روز می افتادم که خدای بزرگ و مهربون نجاتم داد. هربار که شهوت و شیاطین به سراغم می اومدن، دیگه به هیچ چیز نمیتونستم فکر کنم، شهوت به کل عقلم رو ازم میگرفت تا زمانی که ارضاء بشم، بعد که عقلم سر جاش میومد تازه میکوبیدم تو سرم که ای داد بی داد، بازم نتونستم جلوی خودم رو بگیرم، باز از نفسم شکست خوردم، خدایا چقدر اراده من ضعیفه و… خداوند خوشش نمیاد بنده هاش به گناهانشون اعتراف کنن چون هم قبح گناه میریزه هم خداوند خودش ستارالعیوبه، اما من همه اینارو میگم که بدونید من دقیقا میدونم چه حال و روزی دارید و میخوام بگم که میشه! ضمنا شما که منو نمی شناسید…!

  البته حتما شمایی که به دنبال راهی برای رهایی از این گناه بزرگ میگردید پله اول رو گذروندید، اما من برای اضافه کردن چاشنی به این پشیمونی شما یه سری از روایات رو در ابتدای مطلب براتون مینویسم:

  ۱) امام صادق (ع) می فرماید: سه دسته اند که خدا با ایشان سخن نمی گوید و بنظر رحمت به ایشان نمی نگرد و پاکشان ننموده و برایشان عذاب دردناکی است ۱- کسیکه موی سیفیدش رابکند(تا نمایش دهد جوان است) ۲- کسیکه به عضو خودش شهوتش را خارج کند. ۳- کسیکه با او لواط شود. (فکرش رو بکنید تو روزی که آدم هیچ یار و یاوری به جز خدا نداره و همه حتی پدر و مادر به فکر خودشونن، خدا هم به حرفای آدم گوش نده و با آدم همکلام نشه، واقعا وحشتناکه!)
  ۲) بیاد داشته باشید که امام زمان(عج) از اعمال شما باخبر میشوند و وقتی گناه میکنید برایتان گریه میکنند پس ببینید چه کسی را می خواهید بگریانید. این رو هم بدونید که ظهور حضرت انشالله بسیار نزدیک است، (به لینک ظهور بسیار نزدیک است مراجه کنید) پس باید خودمون رو برای ظهور حضرت فراهم کنیم، حواسمون باشه که “امام حسین(ع) را منتظرانش کشتند!”.
  ۳) رسول خدا (ص): هر کس با دست شهوتش را بیرون کند ملعون است. (گناهان کبیره جلد۲ صفحه ۲۹۲)
  ۴) شخصی از امام صادق(ع) در مورد استمناء (خود ارضایی) سوال کرد فرمود:گناه بزرگی است که خداوند در قران از ان نهی فرموده است و اگر بدانم کسی چنین کاری می کند با او هم غذا نمی شوم.
  ۵) امام صادق (ع) در باره مردی که با چهارپایان نزدیکی می کندیا از راه مالیدن آلت تناسلی با دست جنب میشود فرمود :این کارها و شبه آن زنا هستند. (وسائل‏الشیعة ج : ۲۰ ص : ۳۵۲ بَابُ ۲۸- بَابُ تَحْرِیمِ الِاسْتِمْنَاءِ حدیث۲۵۸۰۵)

  پاسخ

 2. -11 Vote -1 Vote +1
  sami گفت :

  خیلی هم باهاله چون دخترا حصودیشون میاد مخالفند….

  پاسخ

  +13 Vote -1 Vote +1
  ترانه پاسخ در تاريخ بهمن ۲۹م, ۱۳۹۲ ۳:۱۱ ب.ظ:

  تو آگه سواد داشتی میفهمیدی حسودی را اینجوری مینویسن
  و باحال هم اینجوریه
  دیکته هات را تو مدرسه چند میگرفتی؟؟

  پاسخ

  +13 Vote -1 Vote +1
  بامزی پاسخ در تاريخ اسفند ۱۸م, ۱۳۹۲ ۲:۰۸ ب.ظ:

  خاک بر سر بی سوادت

  پاسخ

  +1 Vote -1 Vote +1
  میلاد پاسخ در تاريخ فروردین ۳۱م, ۱۳۹۳ ۵:۰۶ ب.ظ:

  داره بوی ترشی میاد….خبریه….؟؟؟؟خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ….چه فازی بده وقتی میاد….میشینیم میخندیم به دخترا……جدا کلی فایده داره ها….یکی از دوستان کامل گفت…یکی دیگشم اینه قیمت حبابی که مهریه هم میره…..

  پاسخ

 3. -13 Vote -1 Vote +1
  sami گفت :

  خیلی هم باهاله چون دخترا حصودیشون میاد مخالفند.

  پاسخ

 4. +11 Vote -1 Vote +1
  Mohsen گفت :

  به نظر من جالب میاد لااقل از صدا های این زن های امروزی راحت میشیم

  پاسخ

  +9 Vote -1 Vote +1
  حسن پاسخ در تاريخ فروردین ۲۲م, ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱ ق.ظ:

  هر بلایی سر شما اومده دشمن اورده باز چوبش بخورین بیشتر بخوری اخرسرم چوبه خدا رو بخورین

  پاسخ

  +9 Vote -1 Vote +1
  Mohsen پاسخ در تاريخ فروردین ۲۲م, ۱۳۹۳ ۶:۱۶ ب.ظ:

  مراقب حرف زدنت باش آقا حسین نه من از این زن ها گرفتم نه به شما پیشنهاد کردم این کارو بکنید گفتم مزاحی کرده باشیم شما مراقب باش چوب خدا رو نخوری که خدا خیلی بزرگه واون بالا دست نشسته….

  پاسخ

  +1 Vote -1 Vote +1
  بهنام پاسخ در تاريخ فروردین ۲۹م, ۱۳۹۳ ۱۲:۰۵ ب.ظ:

  چقد زشتن ……….. خدا شفا بده چینیا رو . اللهم عجل لولیک فرج

 5. +26 Vote -1 Vote +1
  saeed گفت :

  واقعا یکی از نشامه های آخرالزمان است.خدا سازنده اش رو لعنت کنه.

  پاسخ

  -14 Vote -1 Vote +1
  افشین پاسخ در تاريخ اسفند ۲م, ۱۳۹۲ ۱۱:۱۲ ب.ظ:

  ………….. عزیزم چشماتو واکن کلاه سرت نذارن . آخرالزمان و ظهور آقا روی تخم چشم ما هر اومد به استقبالش می ریم .

  پاسخ

  +8 Vote -1 Vote +1
  مسعود پاسخ در تاريخ فروردین ۴م, ۱۳۹۳ ۱۱:۰۰ ق.ظ:

  اگر به امام معتقد باشی می دانی که برای انتظار مطلح اول باید خودت صالح باشی.

  پاسخ

 6. +28 Vote -1 Vote +1
  saeed گفت :

  لعنت بر چینی ها دنیا رو به گند کشیدن.

  پاسخ

 7. -12 Vote -1 Vote +1
  امید گفت :

  کو حالا بذاربیاد…بعدزر بزنید!!!!!!!!!!!!!!

  پاسخ

  -8 Vote -1 Vote +1
  kami پاسخ در تاريخ فروردین ۲۲م, ۱۳۹۳ ۲:۲۳ ب.ظ:

  age chin ye kare dorost karde bashe hamine

  پاسخ

 8. +36 Vote -1 Vote +1
  وحید گفت :

  برا مردایی خوبه که عرضه اینو ندارن زندگی تشکیل بدن عرضه اینو ندارن یه زن دوسشون داشته باشه و بهش تکیه کنه چون لایق این نیستن.این زبون بسته خوبه واسه مردایی که زنا رو فقط واسه یه چیز میخوان مردای شهوت پرستی که جز یه وجب زیر شکمشون چیز دیگه ای ندارن دنبالش میرن. جمع بندیم اینه سه تا هزار بیا به اخته ها بزار

  پاسخ

  +11 Vote -1 Vote +1
  mahnaz پاسخ در تاريخ اسفند ۱م, ۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ ق.ظ:

  نه مثل اینکه هنوز نسل مردای خوب مثل دایناسورا منقرض نشده امیدوار شدم

  پاسخ

  -2 Vote -1 Vote +1
  امیر حسین پاسخ در تاريخ اسفند ۱۷م, ۱۳۹۲ ۹:۵۰ ق.ظ:

  ولی متاسفانه نسل زنهای خوب مثل دایناسورا منقرض شده .

  پاسخ

 9. -4 Vote -1 Vote +1
  ارش گفت :

  وقتی جامعه با انقدر محدودیت رو به رو هست. جوان باید کجا خودشو تخلیه کنه؟
  بیاین یکم با دید باز نگاه کنیم. شاید به نظر چندش اور باشه ولی قبول کنیم که به درد خیلی از ما ایرانیها تو این محدودیتها میخوره.

  پاسخ

  +9 Vote -1 Vote +1
  حسن پاسخ در تاريخ فروردین ۲۲م, ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ق.ظ:

  به اندازه ی گریمت بری خواستگاری دختری که اندازه ی دهنته مشکلی نیست

  پاسخ

  +5 Vote -1 Vote +1
  مجتبی پاسخ در تاريخ فروردین ۲۳م, ۱۳۹۳ ۱۱:۴۴ ق.ظ:

  معاد و روز قیامت واقعه حتمی!
  معاد به معنای بازگشت است که اشاره ی به مکان و یا زمان خاصی ندارد بلکه مقصود از آن بازگشت همه ی انسان ها به سوی خداوند و حضور ایشان در محضر عدل الهی است که برای حساب و کتاب اخروی می باشد و براساس آن نیکان به بهشت و بدکاران به دوزخ الهی رهسپار می شوند. آیات قرآن و روایات اسلامی درباره ی کیفیت این حقیقت تردید ناپذیر بسیار است. که در برخی از موارد جزییات بسیار آن ها را نیز مورد توجه قرار داده است.

  پاسخ

  Vote -1 Vote +1
  ahmad پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۳م, ۱۳۹۳ ۱:۰۵ ق.ظ:

  آقایی که میگی نیاز داریم…محدودیت و … اینا همش مزخرفه…خبر مرگمون مسلمونیم… و ….من خودم ادعام نمیشه..آقا من خود ارضایی میکنم…اما هیچ وقت به خواست خودم نیست و الان تو این ۳سال فقط زیر فشار روحی و روانی هستم…که دارم گناه میکنم…کارم به جابب رسیده که حاضرم زندگیم تو همین ۱۷ سالگی تموم بشه و برم تو در اول جهنم تا اینکه برم تو در هفتم…حاضرم بمیرم…از خودم بدم میاد…حتی به ذهنم زد آلتم رو ببرم…
  خواستم بگم من احساس گناه نابودم کرده…اگه واسه تو مشکلی نداره

  پاسخ

 10. +29 Vote -1 Vote +1
  شادی گفت :

  هر کسی تو زندگیش احتیاج داره یه نفر دوسش داشته باشه. این عروسکای انسان نما هرچقدم کپی برابر اصل ما خانوما باشن ولی حتی یبارم نمیتونن بگن \"دوست دارم\"…

  پاسخ

  +11 Vote -1 Vote +1
  amirxsear پاسخ در تاريخ اسفند ۷م, ۱۳۹۲ ۱۱:۳۰ ب.ظ:

  تو راس می گی من حرف تو را تایید می کنم این ها فقط برای ازبین بردن حریم مردها و زن هاست هر کی که با من مخا لفه پیام بزاره اینم ایمیلم:amir.pourzand@gmail.com

  پاسخ

  +12 Vote -1 Vote +1
  دوست پاسخ در تاريخ فروردین ۱۱م, ۱۳۹۳ ۱۱:۲۷ ب.ظ:

  گل گفتی شادی خانم.

  پاسخ

 11. +14 Vote -1 Vote +1
  حسین گفت :

  این کار باعث تزلزل خانواده میشه و موجب میشه جوونها کمتر ازدواج کنند
  دیگه نیازی به ازدواج نخواهد بود با این تفاسیر
  دختران در خانه مانده و جوانان به فساد کشیده قابل پیش بینی است.

  پاسخ

 12. +14 Vote -1 Vote +1
  معصومه گفت :

  همه آدمها چه زن و چه مرد نیاز جنسی دارند فقط بعضی ها آن را تحت کنترل دارند و عده ای دیگر در مقابل آن ضعیف عمل می کنند افرادی که فقط صفات حیوانی را در خود پرورش می دهند لیاقت همین عروسک های چشم بادامی و بی احساس را دارند مطمئنا اینها هم مانند خیلی از وسایل و لوازم دیگر بعد از مدتی معلوم می شود که نتوانسته جوابگو باشد و آدم های ضعیف الانفس را ارضا نمی کند پس بهتر است همه خودشان به فکر راه درست برای غریضه خود باشند تا اینکه کشورهای دیگر برای آنها اظهار دوستی و دلسوزی بکند

  پاسخ

 13. -5 Vote -1 Vote +1
  تنهای غریب گفت :

  دخترا اگه پسر بودین میفهمیدین ما پسرا چه مشکلاتی داریم که مجبور میشیم بریم زن چینی بگیریم وگرنه ما هم ادمییم ما هم می خواییم یکی بهمون بگه دوست دارم یا یکی دلواپسمون بشه یا نیاز جنسیمونو ارضا کنه.

  پاسخ

 14. -8 Vote -1 Vote +1
  جلال گفت :

  حالا برین مهریه سنگین کنین ما که رفتیم عشقو حال اینجوری که شد میخوام ۱۰ تا زن چینی بگیرم کدمشون گرم لایک لای

  پاسخ

  +8 Vote -1 Vote +1
  حسن پاسخ در تاريخ فروردین ۲۲م, ۱۳۹۳ ۱۱:۲۰ ق.ظ:

  خاک بر سرتون به یه عروسک که ۲ درصد ادم معمولی نمیرسه میگن عشق و حال . خاگ عالم بر سرت

  پاسخ

 15. -10 Vote -1 Vote +1
  سعید گفت :

  باید برای اونچه بنظرمون جالبه هزینه بدیم-چرا همه چیزای چینی خوبه این بده-همون فرهنگی ک باعث میشه ما دیوانه وار اجناس چینی رو چون ارزونن بخریم و با این کارمون خیلی از صنایع داخلی خودمونو نابود میکنیم باعث میشه زن مصنوعی ساخته بشه- چرا ک ن —-وقتی یارو تو انگلیس باهاشون ازدواج میکنه-بنظرم دیگه دوره همین چیزاس و………….

  پاسخ

 16. +1 Vote -1 Vote +1
  یکی گفت :

  اااااچی میخاستم بگم یادم رفت ازبس کامنت گذاشتین اصل موضوع رو یادم رفت!!

  پاسخ

 17. +23 Vote -1 Vote +1
  ابر مرد مجرد گفت :

  این همه از عروسک و مسائل جنسی زن و مرد گفتید یه نفر نگفت با اومدن عروسکها مادرها چی میشن!؟ هیچوقت عروسکها نمی تونن زنان را از مردان دور کنن و راز این مسئله در اینه که مردان فوق العاده بچه دوست دارن تا خیلی جوان هستند شاید چند بار با یک عروسک بخوابن اما آخرش چی، دست به دامن موجود عزیزی به نام زن میشن تا براشون بچه به دنیا بیاره و خودشون و بچه شون رو تر و خشک کنه یک زن هم از خوابیدن با یک مرد سلیکونی چیزی کاسب نمیشه این تجارت سود اوری برای چینی ها نخواهد بود و تاریخ مصرفش خیلی زود فرا میرسه هیچ مردی زنش رو به مرد دیگری نمیده و هیچ زنی شوهرش رو به هیچ هوویی نمیده ولی عروسکها قابل تعویض اند عجب دنیایی میشه اگر زن و شوهر هامون را با هم عوض کنیم بدون اینکه جیکشون هم در بیاد

  پاسخ

 18. -9 Vote -1 Vote +1
  hamsayeh گفت :

  شاید ىیه رو زی وارد ایران بشه مثل همم ی ابزار های منحرف کننده مثل امواج ماهواره و …. اما این والدین باىد انسان تربیت کنند

  پاسخ

 19. -4 Vote -1 Vote +1
  علیرضا گفت :

  از کجا باید بخریم؟

  پاسخ

  +7 Vote -1 Vote +1
  حسن پاسخ در تاريخ فروردین ۲۲م, ۱۳۹۳ ۱۱:۲۲ ق.ظ:

  از جهنم باید بخریش خــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــره.

  پاسخ

 20. -6 Vote -1 Vote +1
  سجاد گفت :

  یه دونه میخوام ماکه دستمون به واقعیش نمیرسه میتونیم بااین روزگارو بگزرونیم ………..

  پاسخ

 21. -13 Vote -1 Vote +1
  jafar گفت :

  دخترا نگران نباشن مردشم داره میاد ههههههههههه

  پاسخ

 22. +11 Vote -1 Vote +1
  laleh urmi گفت :

  واقعا متاسفم واس این دسته از انسان هایی ک مث حیوون هستن خودشونو اینطوری میکنن ک چی قربون خدا برم ک انقد بدی و گناهای ماهارو تحمل میکنه ولی اینا دیگه آخره حیوونیتن خودشونو کردن انتر وعروسک دست اینو واون ی دختر وزن ارزشش بیشتر از این حرفاس ولی دیگه اینا جز حیواناتن
  حالم از این کثافت کاریا ب هم میخوره

  پاسخ

  +4 Vote -1 Vote +1
  محمدجواد پاسخ در تاريخ فروردین ۲۵م, ۱۳۹۳ ۲:۲۹ ب.ظ:

  دخترا این جنس روباته برا کشوره خودشون ساختن و اصلن ایران نمیاد چون نمیذارن هیچ وقت یه عروسک جای طبیعیش و نمیگیره …….. زن یعنی غرغرو یعنی دعوا ……….. اینهاهوشون خوبه

  پاسخ

 23. +14 Vote -1 Vote +1
  علی گفت :

  چه کار که این چینی ها نمیکنند
  خانمهای عزیز اصلا نترسید که ما مردا هم اخم شما رئ دوس داریم هم سرو صداتون پس زن چینی نمیخوایم زن یک دوست همیشگیه نهیک وسیله
  فکر نکنین آدم مثبتی هستم هفت خط روزگارم ولی زن فقط ایرونیش خوشه و بس

  پاسخ

 24. +7 Vote -1 Vote +1
  علی گفت :

  اونایم که میگن خوبه برن پولشون را بریزن دور خاک تو سرتون ما زن زلیل ایرونی هستیم
  وای به حال شما زن زلیلای چینی
  هه هه هه دوستون دارم خانمای ایرونی فدای وجود همتون
  به حرف این بچه قرتی ها هم نکنید باشه
  دوس دار خانم ها علی منجذب

  پاسخ

 25. +1 Vote -1 Vote +1
  eiraj گفت :

  باسلام وخسته نباشی :به نظرمن بسیارکارخوبی است چراکه ۱غورغورنمی کند۲عادت ماهیانه ندارد۳خرج غذاوتفریح وخوردوخورک ندارد۴همیشه دردسترس است۶باعث می شودجوانهاکمترخلاف کنندوبدنبال ناموث مردم نروند۷شلاق واعدام ندارد۸غریزه وحشت ناک جنسی راخاموش می کند۹کسانی که توان مالی جهت زن گرفتن ندارندمناسب است۱۰نفقه ومهری های سنگین ندارد۱۱البته اگرانسان توان مالی داشته باشدزنی که خداآفریده خیلی بهترازاین زنهای مصنویی می باشدودرخصوص زن های مصنویی مقداری مذاح کردم وروزی زن ومردی که باعشق ومحبت واحترام نسبت به هم دارنندو باهم زندگی مشترک راشروع میکنندرافروان قرارمی دهدوروزی ازخانه هایی که باناسزاوجنگ وجدال باشدکم وازبین می رود۱۲محاسنات ازدواج ۱-نصف دین خودرا
  مقبول قرارداده۲-شیرینی زندگی طبیعی باهمسرواقعی۳-متولدشدن چراغ خانه کودکان مهربان۴-سعی وتلاشی بیشتربرای جامعه وهمسروبجه ها۵-دربیری عصای دست مامان وباباهستندبچه ها۶-باقی ماندن نسل ۷- خواندن فاتحه جهت گذشتگان۸خوشحالی خدا وبنده خدا باازدواج کردن۹موفق باشید۱۰ هرگزدرزندگد ناامید نشوید۱۱-خداراهرگزفراموش نکنید۱۲-درهرکاری که مورد رضای خدادند بزگ است شرکت کنید وتوکلتان همیشه به خدا باشد.درهرکاری میانه روباشید؛خوردن ؛خوابیدن؛دوستی؛کارکردن؛گردش؛همبسترشدن باهمسر؛وغیره خدانگهدارتان یاعلی مدد.دوستارشماایرج ازکرج استان سرسبز البز

  پاسخ

 26. -10 Vote -1 Vote +1
  amirxsear گفت :

  این ها همه ازبین بردن عشقی هست که یه سختی می توان بدست اورد وبه سختی عشقمونو ازیاد می بریم با این محول عشق ازبین می رود من مخالف هستم هرکی می گه من راست می گم پیام بزاره

  اینم ایمیلم:amir.pourzand@gmail.com

  پاسخ

 27. -16 Vote -1 Vote +1
  farnaz گفت :

  خیلی جال بود….پسرا حممممللللهههههه

  پاسخ

 28. +10 Vote -1 Vote +1
  سمیرا گفت :

  چقدم زشتن این عروسکا حیف خودمون نیست………

  پاسخ

  Vote -1 Vote +1
  میلاد پاسخ در تاريخ فروردین ۳۱م, ۱۳۹۳ ۴:۵۸ ب.ظ:

  قراره مدل بلوندشم بزنن دستشون طلا…..خخخخخخخ

  پاسخ

 29. -9 Vote -1 Vote +1
  بابک گفت :

  سلام
  تقسیر خانم هاست که مرد ها رو خوب ارضا نمی کنند مرد باید سیر بشه وگرنه مرد طاقت نمی یاره به همه چیز رو میاره
  با تشکر.

  پاسخ

  +11 Vote -1 Vote +1
  حسن پاسخ در تاريخ فروردین ۲۲م, ۱۳۹۳ ۱۱:۲۶ ق.ظ:

  واقعا متاسفم . لعنت شهدای این خاک بر تو .

  پاسخ

 30. +24 Vote -1 Vote +1
  فاطمه گفت :

  خدا گفته: زنان را مایه آرامش مرد آفریدیم
  پسرای مملکت ما سر سفره پدر ومادر و نون حلال بزرگ شدن.
  در ضمن اون پسری که بد باشه دنبال این عروسکها نمیره!
  به نظر من حتی شما پسرها نباید دیدگاه های شوخی بفرستید که آخ جون واز این حرفها چون این چینی های حرام خور این قدر زیرک هستند که سایت های کشور ما رو بررسی میکنند آخه ما از کشورهای هدفیم.
  آبروی خودمون میره ما مسلمانیم با تمام اعتقادات ودرکنار همه مشکلات.

  پاسخ

  -13 Vote -1 Vote +1
  بهراد پاسخ در تاريخ اسفند ۱۷م, ۱۳۹۲ ۱۰:۴۱ ب.ظ:

  هر چی میکشیم از مسلمون بودنمونه

  پاسخ

  +15 Vote -1 Vote +1
  fatemeh پاسخ در تاريخ اسفند ۱۸م, ۱۳۹۲ ۵:۲۱ ب.ظ:

  اسلام و مسلمان واقعی پاک و منزه از هر عیبی اند.
  اگه دقت کنی میبینی ک فساد در هر زمانی هست منتهی تو باید ببینی چند مرده حلاجی ک نذاری تو هم به فساد کشیده شی چه مسلمان چ غیر مسلمان..
  .مسلمانی اوج انسانیته…مسلمانی یعنی ارزش های حیوانی غربی ها رو رها کنی بذاری برا خودشون..یک مسلمان انقدر ارزش و اهمیت داره ک هر مفسدی در طول تاریخ به دنبال نابودی اونه تا به اهداف دنیایی خودش و حیوانیتش برسه ………..

  پاسخ

  -15 Vote -1 Vote +1
  بهراد پاسخ در تاريخ اسفند ۱۸م, ۱۳۹۲ ۸:۵۷ ب.ظ:

  تو مبلغ دین هستی؟

  +7 Vote -1 Vote +1
  مهدی پاسخ در تاريخ فروردین ۲۳م, ۱۳۹۳ ۷:۰۹ ب.ظ:

  برو گمشو بهراد عقده ای بی غیرت . معمولا اینجور ادمای لاابالی تو زندگی بی عرضه و عقده این .

  پاسخ

 31. +15 Vote -1 Vote +1
  ALI 13 گفت :

  الانشم با این همه ادعای فرهنگو ادب زنها حکم یه تیکه گوشتو واسه مردها دارن ..این عروسکا یکم انسانیتم که تو ایران مونده رو از بین میبره…خیلی بد…

  پاسخ

 32. +15 Vote -1 Vote +1
  مانی گفت :

  اینام مثل جنساشون بنجلن

  پاسخ

 33. -10 Vote -1 Vote +1
  hadi گفت :

  Kheyli bahaleeee! Hich rabtiyam be Dino akhlaghiyato keramate ensani nadari,ye masaleye besyaar aadiye ke emrooz Farda belakhare bayad matrah VA varede bazare iran mishod, harki doost dare mikhare, harkiyam nadare nemikhare be kasiam rabti nadare,in Yani Democracy

  پاسخ

  +9 Vote -1 Vote +1
  hoda پاسخ در تاريخ اسفند ۲۴م, ۱۳۹۲ ۱:۱۹ ب.ظ:

  boro gomsho to yekky dige .ahmagh daran ba panbe sar miboran,daran rishato ba tishe mizanan vali koori o taze migi eshkal nadare .to ke nemifahmi ke doshmanat ba zendegit chikar daran mikonan,hamon behtar ke
  … …

  پاسخ

 34. +12 Vote -1 Vote +1
  ریش سفید گفت :

  این همه خودتون رو خسته نکنید و با هم دیگه بحث نکنید چون این زن چینی به ایران نمیاد ونمیذارن اگر هم که بیاد پولش به تومان ایران میشه حدود ۲۵میلون تومن که حتی میلیاردر ها هم نمی خرن و اگر کسی بخوا این پولو خرج کنه مرض که نداره بره با عروسک . خودتون میدونید با این پول میشه چند نفر رو برد فکر کنم کفاف ۳۰سال رو بده

  پاسخ

  -9 Vote -1 Vote +1
  محمد پاسخ در تاريخ اسفند ۲۶م, ۱۳۹۲ ۸:۱۶ ق.ظ:

  با۲۵میلیون میشه حرم سرا زد خخخه

  پاسخ

 35. -9 Vote -1 Vote +1
  اسمانی گفت :

  اولا این محصول هم جنبه + داره هم منفی…اگه جوونا ب صورت شخصی ازش استفاده کنن
  خیلی از بیماریها مثل ایدز کمتر گسترش پیدا میکنه…چون مرد ریسک خوابیدن با زنی رو نمیکنه ک
  از سالم بودنش اگاهی نداره…پس ب درد اون دسته افراد میخوره
  ولی عروسکی ک احساس نداره…خیلی زود از مد میره

  پاسخ

 36. +12 Vote -1 Vote +1
  امیرسجادی گفت :

  ببینین من اصلا نمیگم این کارخوب یابده فقط اینوبدونین کسی ک باهمچنین وسیله هایی!ارتباط عاطفی روحی برقرارمیکنه بایدچندتاکاروانجام بده۱-یک تصویری ازاین عروسکا توذهنش بسازه۲بعدبااون تصویرذهنی یک ارتباط عاطفی برقرارکنه۳بعدباعروسک مصنوعی انس بگیره
  خلاصه؛این بنده ی خدابانصویری ک توی ذهنش ساحته ارتباط برقرارمیکنه نه باعروسکی ک نه حسی داره ونه حالی فقط یک جسم متحرک
  مثال؛مالچه بودیم ازچیزایی میترسیدیم ک وجودنداشت مگر درذهن ما پس ماازتصویرذهنیه خودمون میترسیدیم!

  پاسخ

 37. +17 Vote -1 Vote +1
  محمد گفت :

  واقعا شرم اوره که بیان زن مصنویی بسازن حتما بعدش میخوان مرد مصنویی بسازن اون دسته از مردا که موافق استفاده هستن بدونن فردا مرد مصنویی هم میاد اونوقت رازی میشن که ناموس خودشون(خواهر.مادر .) خودشون از این وسیله استفاده کنه به غیر از اون همه ما مسلمان هستیم تو دین ما وسیله ای که به صورت مصنویی بخواد ادمو ارضاء کنه حرام حرام حرام هست به این میگن بت پرستی اشکار فقط میتونم بگم خدا نکنه این وسیله بیاد ایران .خدایا بنگر با اشرف مخلوقاتت چه میکنند .

  پاسخ

 38. -12 Vote -1 Vote +1
  حسن گفت :

  دوستان سلام
  لطفا احساساتی و یا هیجانزده نشویم راست میگید با این مشگلات، بیکاری و یا بیکاری پنهان،با اینکه از صبح تا ۸ شب بیرون هستم ولی عملا درآمدم همان ۳۰۰ یا ۴۰۰ در می آید با این اوصاف ازدواج دیوانگی است پدر هم ندارم دستی بگیرد.تنها ی تنها، خدا هم خیلی سرش شلوغ بوده و هست من که ایشان را تا این سن که رسیدم ۴۰ ندیدم،بگذریم حال یک پلاستیک هم برایمان زیاد می بینند.
  مرسی
  بای

  پاسخ

 39. +12 Vote -1 Vote +1
  آشنا گفت :

  چون مردهای شهوت ران را می شود با این وسیله شناسایی کرد پس خوبه!!!!!!!!
  خدا بنده اش را طوری آفرید که هم می تواند از مقام فرشته بالاتر رود هم می تواد از مقام حیوان هم پایین تر حال خودتان می توانید به هر آن چه می خواهید برسید

  پاسخ

 40. -12 Vote -1 Vote +1
  mehdi74 گفت :

  دمشون گرم خداییش باحالن!!!!!!!!!!!!!

  پاسخ

 41. -8 Vote -1 Vote +1
  میثم گفت :

  اینقدر تند و عصبی موضع گیری نکنید و سریع پای اسلام رو وسط نکشید، اینم مثل روابط دختر و پسر که یه روزی خیلی بد بود!
  وقتی ازدواج خیلی سخته و راه های دیگه مثل صیغه هم بسته اند، این جور چیزا فورا همه گیر میشن، یه نگاهی به دور و برتون بندازید! اونایی که خانواده هاشون زیر ذره بین گذاشتنشون هم با جنس مخالف رابطه دارن، اونایی که رابطشون سطحی بود روز به روز داره بوق تر میشن، یه آدم هرچقدرم مقاوم باشه کم میاره، الان همه پسزای بیچاره نزدیک ۳۰ سالگی ازدواج میکنن، اینطوری که نمیشه فقط یه حانبه بگیم این چیزا بده و گناهه و حرامه و…، البته به نظر من یه جور خودارضایی محسوب میشه و فقط آدمو تشنه تر میکنه و در نهایت جواب نمیده.
  فقط وقتی “منع راه غلط” جواب میده که به موازاتش “تسهیل راه صحیح” هم انجام بشه.

  پاسخ

 42. +14 Vote -1 Vote +1
  مریم گفت :

  آیا شما پسرا انقد بدبختید که عروسک بازی کنید ؟؟

  پاسخ

 43. -12 Vote -1 Vote +1
  مکس گفت :

  با سلام
  هر طور که فکر کنید جنس ها بر اساس نیازها درست میشن. تا الان کسی تونسته چین رو از کاری منع کنه؟؟؟
  شعار و داستان و امثالهم ندید…
  کلاهتو بچسب باد نبره
  هم زن و هم مرد مصنوعی وارد میشه.مثل همیشه در خفا افراد کامروا میشن.

  پاسخ

 44. +13 Vote -1 Vote +1
  رویا گفت :

  آلات مصنوعی هم واسه زنا خیلی وقت پیشا تو ایران توزیع شده
  دخترا از ما پسرا بدترن

  پاسخ

 45. -14 Vote -1 Vote +1
  رویا گفت :

  وضع ما دخترا از شما پسرا بدتره

  پاسخ

  +14 Vote -1 Vote +1
  شایان پاسخ در تاريخ فروردین ۲۰م, ۱۳۹۳ ۸:۱۹ ب.ظ:

  مرگ بر دختر و زن بی حیا

  پاسخ

 46. +14 Vote -1 Vote +1
  کیوان گفت :

  دخالت در آفرینش خداوند چه در مسایل جنسی یا غیره عاقبت خوبی به همراه نخواهد داشت .جوانان ما در سن بلوغ خیلی راحت بدلیل نیاز اغفال می شوند . بد نیست شوخی رو کنار بذارید و منطقی فکر کنید ……

  پاسخ

 47. +17 Vote -1 Vote +1
  کیوان گفت :

  پس بهشت زیر پای مادران چی میشه

  پاسخ

 48. -12 Vote -1 Vote +1
  ﺣﺴﻴﻦ brock lesnar گفت :

  ﺳﻠﺎﻡ ﺑﺠﻬﺎ.ﻣﻦ ﺍﻛﺜﺮﻧﻆﺮﻫﺎ ﺭﻭ ﺧﻮﻧﺪﻡ.ﺧﺪﺍﻳﻲ ﻣﺎﺑﺴﺮﺍ ﺍﺩﻣﻴﻢ ﺍﻣﺎ ﺍﻳﻦ ﻧﻴﺎﺯﻭﺣﺸﺘﻨﺎﻛﻪ.ﻭﺣﺸﺘﻨﺎﻙ.ﻣﻦ۲۳ﺳﺎﻟﻤﻪ و ﺍﻳﻦ ﻏﺮﻳﺰﻩ ﻭﺍﻗﻌﺎﻭﺳﻮﺳﻪ ﻣﻴﻜﻨﻪ.ﺍﻟﺎﻥ ﺳﻦ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﺑﺎﻟﺎﻱ ۳۰ﺷﺪﻩ ﻭﺩﺧﺘﺮﺍﻫﻢ ﺧﻮﻧﻪ ﻣﻮﻧﺪﻥ..ﺑﻪ ﻧﻆﺮﻣﻦ ﺍﻳﺮﺍﻥ ﻳﻜﻲ ﺍﺯﺑﺪﺗﺮﻳﻦ ﺟﺎﻫﺎﺳﺖ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻳﻦ ﻣﺤﺪﻭﺩﻳﺖ..ﺩﺭﺿﻤﻦ ﻫﻴﻜﻞ ﻓﻮﻕ ﺍﻟﻌﺎﺩﻩ ﺍﻳﻢ ﺩﺍﺭﻡ..

  پاسخ

  +2 Vote -1 Vote +1
  peyman پاسخ در تاريخ فروردین ۲۶م, ۱۳۹۳ ۵:۵۷ ب.ظ:

  اس هول کی خواست هیکلت رو تعریف کنی

  پاسخ

 49. +16 Vote -1 Vote +1
  مصطفی گفت :

  مواد درست شده ی این عروسکا از ویروس و میکروبیه که نسل و فلج میکنه . اجازه نمیدن وارد ایران بشه چقد پسرای هرزه دلشون و خوش کردن ……اتیش جهنمم برا این پسرا کمه …….

  پاسخ

 50. +14 Vote -1 Vote +1
  اسماعیل گفت :

  دوستان عزیز ما چقدر باید پست باشیم که همه فکر و ذکرمون شده شهوت مگه قران نگفته هرکس نمیتونه ازدواج کنه تقوی پیشه کنه تاخداوند از فضلش او رو بینیاز سازه ما بهتره باتقوی و فضل الهی خودمون رو بینیاز کنیم یا زنهای چینی اگه حضرت مهدی بیاد چطور رومون میشه تو صورت حضرت نگاه کنیم بیخود نیز که حضرت ظهور نمیکنن بلی آنقدر شدم بد که زبامن بودن خوشتر شده اوارگی صحرا حیف حیف ازتو که غمخوار منی اقا جان حیف ازتو گل سرسبد زهرا حیف

  پاسخ

 51. +13 Vote -1 Vote +1
  رهگذر گفت :

  به نظر من این بر می گرده به تربیت خانوادگی و ذات طرف که از ساخت چنین عروسکهایی خوشحال می شه یا نه
  حالا خوبه می گن عروسک .عروسک کجا آدم کجا
  مطمئنا چند وقت دیگه ای مضررات منفی بهداشتی این نوع عروسک ها پخش می شه
  به نظر من ادمهای ضعیف نفسی که دنبال هوای نفسانی میرن با یکی دوتا از این عروسکا کارشون حل می شه

  پاسخ

 52. +15 Vote -1 Vote +1
  حامد گفت :

  ۹۹ درصد طبیعیه پس نعوذبالله یهو بگو خدایند که افریدن فقط روحه کم بوده ……. برین اشغالا برا خدا شریک نزارین . عروسکا از موادی درست شدن که کم کم کشنده یه …… یه بیماری وارد بدن میشه با این مواد که ادم و فلج میکنه … میخوان فریب بدن کسافتا . اخه احمقا ادمی که خدا ساخته کجا عروسکا کجا . من با خمیر میتونم چند تا عروسک بسازم باید بگم ۹۹ درصد طبیعین . واقعا متاسفم …… این پسرایی که اومدن این جا چرت نوشتن و از دخترا شکایت کردن باید بدونن که به اندازه ی گریمشون برن خواستگاری . باز با باز کبوتر با کبوتر

  پاسخ

  -4 Vote -1 Vote +1
  احمد پاسخ در تاريخ فروردین ۲۵م, ۱۳۹۳ ۶:۱۳ ب.ظ:

  چی شده داش با خودت درگیری خودت پاره میکنی خودتم میدوزی ههههههههههههههه

  پاسخ

 53. -14 Vote -1 Vote +1
  دانشمند گفت :

  این با دختر واقعی هیچ فرقی نداره بهتر هم هست! از کجا باید خرید ؟ فقط بلوند اروپاییش باشه حتما میخرم هههههههه

  پاسخ

 54. -7 Vote -1 Vote +1
  حامد گفت :

  درود بر دوستان
  به نظر من نیازهای جنسی باید ارضا بشه و میشه
  اگه وسایل و لوازم کمکی آزاد بشه ، خانه های عفاف؟!؟! راه بیفته حداقل جلوی خیلی از جنایات گرفته میشه.نگید تو کشورهایی که آزاده جنایت بیشتره، فساد بیشتره اینجا مخفی تره
  دوستانی که عقاید مذهبی دارند سعی کنن خودشونو حفظ کنن. پیامبر خدا (یوسف) هم اگه خدا کمکش نمیکرد . . .
  عقاید همه محترمه. ولی هیچ عقیده ای نباید تحمیل بشه و باعث آزار دیگران بشه
  ما الان فرهنگ خیلی پیچیده ای داریم نه مثل عربهای مسلمون راحت ازدواج میکنیم
  نه مثل غربیها بی بند و باری رو میپذیریم. فرهنگ ما سرشار از محدودیتهاست. برای هر محدودیتی باید راه کاری ارائه داد .
  بدرود

  پاسخ

  +8 Vote -1 Vote +1
  مهدی پاسخ در تاريخ فروردین ۲۳م, ۱۳۹۳ ۶:۲۲ ب.ظ:

  تف به تو که اینقدر بی حیایی و رگه ایرانی نداری . شهیدان جون کندن تو الان تو ارامشی وگرنه خودت و کشورت گیره همون دشمنا میوفتادن . تنشون و تو گور لرزوندی . لعنت خدا به پسرای بی حیایی بی غیرت ایرانی .

  پاسخ

 55. +8 Vote -1 Vote +1
  حسن گفت :

  معنی عشق خود ارضایی وشهوت پرستی نیست لعنت بر تورم که جوان باید متوجه عروسک بشه

  پاسخ

 56. +5 Vote -1 Vote +1
  اردلان گفت :

  لعنت خدا بر چین و زناکاران و استمنا گران .
  معاد و روز قیامت واقعه حتمی!
  معاد به معنای بازگشت است که اشاره ی به مکان و یا زمان خاصی ندارد بلکه مقصود از آن بازگشت همه ی انسان ها به سوی خداوند و حضور ایشان در محضر عدل الهی است که برای حساب و کتاب اخروی می باشد و براساس آن نیکان به بهشت و بدکاران به دوزخ الهی رهسپار می شوند. آیات قرآن و روایات اسلامی درباره ی کیفیت این حقیقت تردید ناپذیر بسیار است. که در برخی از موارد جزییات بسیار آن ها را نیز مورد توجه قرار داده است.

  پاسخ

 57. +5 Vote -1 Vote +1
  عباس گفت :

  دوستان اول یک کم تحقیق کنید بعد نظر بدین
  این یک پروژه است در باره ساخت روبات انسان نما
  خیلی راحت تمام مطالب رو میتونین از سایتش بخونین
  اسم روبات Geminoid
  این مزخرفات رو هم باور نکنین
  جالبه که برای دروغش ۷۰۰۰ دلار قیمت هم گذاشته

  پاسخ

  +7 Vote -1 Vote +1
  رسول پاسخ در تاريخ فروردین ۲۴م, ۱۳۹۳ ۴:۱۱ ب.ظ:

  اول خدا دختر و زنای مسلمون بی حیا رو لعنت کنه دوم خاک بر بی غیرتی بعضی پسرای ایران سوما این یه نقشه از طرفه دشمنه برا نابودی جوونای ایران ……… که متاسفم برا بعضیاشون ……… میخوان همون سرمایه ای هم که دارن ازشون بگیرن بعد چند روز میفهمن عروسکا به دردشون نخورد و سرشون کلاهه بزرگی رفته باز بعده زمانی میفهمن که فلج شدن …….. جوونای ایرانی گوله دشمن و نخورین … نزارین کشور به دسته دشمن فلج شه . ما با همتمون اونا رو فلج کنیم به وفاداری به هم وطنامون …… اونا به خاطره اینکه کشور ایران از نظر همیاری و همت و خیلی چیزای دیگه بالاان حسودی میکنن . وگرنه دلیل نداره این همه حسادت …………

  پاسخ

 58. +9 Vote -1 Vote +1
  حامد گفت :

  امام صادق علیه السلام : سخت ترین مردم از جهت عذاب در قیامت زناکارانند.

  پاسخ

  +8 Vote -1 Vote +1
  بهرام پاسخ در تاريخ فروردین ۲۵م, ۱۳۹۳ ۱۲:۳۲ ب.ظ:

  سازندگان چین مااااااا نمیخوااااااااااااااییم جنسای بنجل و شکستنی شما رو . ما خودمون هم وطنی طبیعیش و داریم . برین گمشین .

  پاسخ

 59. +9 Vote -1 Vote +1
  بهرام گفت :

  چینی های خر برین با اون زنای چشم بادومیتون . ما نمیخواییم . انشائالله ضرر کنین . تو دهنتون میزنیم

  پاسخ

 60. +7 Vote -1 Vote +1
  محمدجواد گفت :

  بیاد داشته باشید که امام زمان(عج) از اعمال شما باخبر میشوند و وقتی گناه میکنید برایتان گریه میکنند پس ببینید چه کسی را می خواهید بگریانید. این رو هم بدونید که ظهور حضرت انشالله بسیار نزدیک است، (به لینک ظهور بسیار نزدیک است مراجه کنید) پس باید خودمون رو برای ظهور حضرت فراهم کنیم، حواسمون باشه که “امام حسین(ع) را منتظرانش کشتند!”.
  ۳) رسول خدا (ص): هر کس با دست شهوتش را بیرون کند ملعون است. (گناهان کبیره جلد۲ صفحه ۲۹۲)
  ۴) شخصی از امام صادق(ع) در مورد استمناء (خود ارضایی) سوال کرد فرمود:گناه بزرگی است که خداوند در قران از ان نهی فرموده است و اگر بدانم کسی چنین کاری می کند با او هم غذا نمی شوم.

  پاسخ

  +5 Vote -1 Vote +1
  ابراهیم پاسخ در تاريخ فروردین ۲۶م, ۱۳۹۳ ۶:۰۱ ب.ظ:

  ما از شما نمیخریم خرچینیای مفنگی . ما پسرای غیور ایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــران سرافرازیم .

  پاسخ

 61. +4 Vote -1 Vote +1
  کوروش گفت :

  طبیعیش کجا عروسکا کجا …………… ارزونیه خودتون . ما ایرانیم مسلمونیم و استنما و زنا نمیکنیم . برین گمشین چینیای چشم کوچیکه زشت

  پاسخ

 62. +3 Vote -1 Vote +1
  ابوالفضل گفت :

  به در ایران نمیخوره . هیچ مرد ایرانی انقد هزینه نمیکنه.

  پاسخ

  +1 Vote -1 Vote +1
  پوریا پاسخ در تاريخ فروردین ۲۸م, ۱۳۹۳ ۴:۳۸ ب.ظ:

  خواستم بپرسم اگه اسم کسی رو بدیم از روش یکی می سازن مثل اون خواننده نانسی یا انجلیکا جولی (اسمشو درست بلد نیستم ) و………
  .
  .
  .
  .
  .
  اقایون شوخی کردم
  ساخت همچین چیزی هیچ فرقی با همجنس بازی نداره
  پناه می برم به خدا از شز شیطان رانده شده

  پاسخ

 63. +2 Vote -1 Vote +1
  میثم گفت :

  چینی ها برن گمشن ما مسلمونیم و ازدواج میکنیم ……….. مرگ بر چین

  پاسخ

 64. +1 Vote -1 Vote +1
  سینا گفت :

  لعنت بر دشمن و شیطان …… عروسک به درد نمیخوره چینیای مضخرف ……. عروسکا خوب که نیستن هیچی تازه استمنا حساب میشه ……….. ازدواج بهتره با طبیعی که خدا افریده . هیچکی رو دسته خدا نمیزنه ……….. برین گمشین لجنای نجس …………مرگ بر چـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــین

  پاسخ

 65. +3 Vote -1 Vote +1
  میلاد گفت :

  بابا جون ۷۰۰۰ دلار میشه ۲۱۰ملیون….چ خبرههههههههه؟؟؟؟؟

  پاسخ

 66. +1 Vote -1 Vote +1
  میلاد گفت :

  حالا چرا اینقد ترسیدین شما دخترا….؟؟؟؟اینقد آیه و سوره میارین….نترسین….با این کار قیمت مهریه از حباب در میاد….خخخخخخخخخخخ

  پاسخ

 67. +2 Vote -1 Vote +1
  حامد گفت :

  یه مشت خل دور هم نشستین چه شر هایی هم سرهم کردین ! حالا یه چیزی ساختن هرکی می خواد میخره هر کی نخواد نمی خره به شما چه ربطی داره این همه کامنت گذاشتین و نظر دادین !

  پاسخ

 68. -1 Vote -1 Vote +1
  طوگاد گفت :

  کو ؟! حالا بذار بیاد…بعد ر بزنید!!!!!!!!!.

  پاسخ

 69. +2 Vote -1 Vote +1
  بهزاد گفت :

  یه اش میدم باش به همین خیالا باشین ………. وقتی تابلوش و تو ایران نمیذارن عروسک میذارن …….. این عروسکا کجا طبیعیش کجا ….. اینا نمیتونن دعوا کنن غرررررررررررر بزنن …… به درد نمیخورن . زنای چینی خودشون زشتن عروسکاشون که دیگه حال به هم زنن مخصوصا که موادش سمه …………………

  پاسخ

ارسال دیدگاه


Site Meter