زنان مصنوعی پشت مرزهای ایران
زن مصنوعی چینی هم به بازار آمد

مدتی پیش بود که چین شلوارهای جین که پشت آن ها به نام جلاله الله منقش بود را روانه کشورهای مسلمان به ویژه بازار های تهران و سایر شهرستان های ایران کرده بود، کمی بعد از آن لاک مختص وضو برای زنان مسمان را وارد بازار کرد.

مدتی بعد نیز قرآن های دیجیتال چینی وارد بازار شد که در برخی از آیات و سوره های قران تعمدا تحریفاتی صورت داده بودند. به عنوان مثال می توان به تحریف تعمدی که در سوره یس صورت گرفت بود اشاره داشت. که به سرعت توسط دولت از ورود و توزیع آن جلوگیری به عمل آورد.

اما باز هم چینی ها بیکار ننشستند و این بار انسان های مصنوعیِ پیشرفته تری نسبت به عروسک های انسان نمایی که در سال های گذشته وارد بازار کشورهای اسلامی کرده بودند را به صورت گسترده توزیع می کنند.

یک سایت چینی در مصاحبه ای با صاحب شرکت تولید کننده این عروسک های انسان نما گفت: هدف ما سازندگان انسان مصنوعی کمک به جامعه بشری است! بخصوص جوانان بعضی کشورها که در محدودیت به سر می برند!

 

صنعتگران چینی پس از پیشی گرفتن در ساخت انواع اسباب بازی، این بار برای کسب درآمد بیشتر  و شاید برای جلوگیری از زاد و ولد و افزایش جمعیت خود، گوی سبقت را در تولید زن مصنوعی از دیگر کشورها ربودند.»زنى که چینی ها ساخته اند می تواند هر کارى را براى صاحب خود انجام دهد. به گفته صنعتگران چینی، زن مصنوعی جدید بر عروسک های مشابه پیشین این امتیاز را دارد که “تا ۹۹% شبیه زن های معمولی است. در ساخت اعضای بدن این زن مصنوعی از ماده سیلیکون که قابلیت ارتجاعی دارد، استفاده شده است. مدیر شرکت چینی تولید کننده ى این محصول می گوید: «ساختار و جزئیات جسم این زن مصنوعی جدید از روی کامپیوتر طراحی شده، و بین آن و یک زن عادی به ویژه در تاریکی قابل تمایز نیست.»

با این حال محصول جدید چین آن گونه که در مجله “سیدتی” چاپ امارات منعکس شده است، موافقان و مخالفان تندى دارد.

در گزارش منتشر شده در این مجله ى زنانه، نظر ۱۰۰ نفر از مخالفان و موافقان  ساخت زن مصنوعی آمده است. اغلب مصاحبه شوندگان، بویژه زنان بر مخالفت با خرید آن تاکید کرده اند.

گروهی از این افراد تنها مخالف قیمت بالای خرید آن بوده اند و (۷۰۰۰ دلار) را زیاد مى دانند اگرچه انواع مشابه این محصول کشور چین بسیار ارزان تر در دسترس است. یک متخصص بهداشت روانی نیز با ابراز نگرانی از ورود چنین تولیدی به بازار، از کشورهای اسلامی و عربی خواست به مشکلات جوانان رسیدگی کنند، در غیر این صورت این کشورها شاهد پدیده ای به نام زن مصنوعی خواهند بود. اما یکی از زنان در مقام دفاع از حقوق زنان به صراحت خطاب به مردان گفته است: «خوشحال نباشید همین شرکت چینی گفته است بزودی محصولمرد مصنوعی را نیز به بازار ارائه خواهد کرد.» شایان ذکر است که مدتهاست زنگ های هشدار برای بشریت به صدا درآمده است و کارشناسان و دلسوزان نسبت به سرانجام وضعیت اخلاقی و معنوی و حتی مادی انسان اعلام خطر کرده انداین خبر نیز مهر تاییدی بر این روند نامیمون است. روندی که سرانجامی جز نابودی کانون گرم خانواده و روابط آرام بخش عاطفی و جنسی میان زن و شوهر نخواهد داشت.

 

این مساله از آن جهت نگران کننده است که باعث می شود ارزش و کرامت الهی انسان بویژه زنان زیر سوال برود.

این نوع وسایل که باعث از بین رفتن ارزش ها و تخریب افکار جوانان می شود بشدت از سوی رسانه های غربی فارسی زبان تبلیغ می شود که مشخصا با هدف ضدارزشی است.

یکی از نکاتی که سازندگان این محصولات مبتذل به آن دقت کرده اند این است که ساختار و جزئیات جسم این انسان مصنوعی جدید از روی کامپیوتر طراحی شده، و بین آن و یک انسان عادی، تفاوتی نیست.

 

شایان ذکر است این محصول غیر اخلاقی تمام جوامع را به دور از اندیشه های مذهبی نشانه گرفته است و با تبلیغات گسترده ای که از شبکه های ماهواره ای  تبلیغ می شود با گستره توزیعی که چین در دست دارد به سادگی این محصولات “زنان و مردان مصنوعی ” را به بازار کشورهای تحت سلطه اش ارسال می کند.

کشورهای اسلامی، به خصوص کشورهای حاشیه خلیج فارس در ماه های گذشته با توزیع فراوان این محصولات توسط چین مواجه شده اند. بر اساس آمارهای منتشر شده در چند ماه گذشته محموله های زیادی از این محصولات توسط کشورهای اسلامی مصادره شده است و اجازه ورود قانونی پیدا نکرده اند؛ اما محموله های زیادی هم بصورت قاچاق با توزیع بالا وارد این کشورهای اسلامی شده است.

"برای این مطلب ۱,۲۲۷ دیدگاه ارسال شده و ۲۴۶۶۳۸ بار این مطلب بازدید شده است"
بخش نظرات
 • - لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری کنید.
 • - در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
1 ... 6 7 8
 1. +16 Vote -1 Vote +1
  امیرحسین عشقی گفت :

  واقعا ر ی د م تو مخ چینی ها…

  پاسخ

  +5 Vote -1 Vote +1
  سجاد پاسخ در تاريخ تیر ۷م, ۱۳۹۴ ۴:۵۷ ب.ظ:

  هیچ نظری ندارم…ولی خدمت دوست عزیز که ب پسرا توهین کردن عرض میکنم که شخصیت اجتماعی همه دخترپسرا باهم فرق میکنه…ینی تو این جامعه هم پسرای خوب داریم هم پسرای بدو بلعکس واسه دخترا…فقط باید شخص مقابلتو خوب بشناسیش و زود درموردش قضاوت نکنی همین!

  پاسخ

 2. +36 Vote -1 Vote +1
  مهران گفت :

  اول اینو بگم تمام این دخترا که دارن حرص میخورن مطمعن باشین یا از ترس بی شوهریشونه یا کارو کاسبی کساد میشه.خیلیا گفتن زنا نیازی به پسرا ندارن خب بهتره بدونید یک پسر میتونه تنها باشه تو خونه مجردی بهترین زندگیو بسازه بهترین ماشینو بخره کنار سگش زندگی کنه هرشب یک دوست دختر جدید رو بیاره خونش اما درست زندگی زن زندگی چیز دیگه ای هست وهمچین زندگی زیاد جالب نیست! اما ایا چند درصد از هم شما دخترا وقتی میخوان ازدواج کنید دست نخورده وبرای بار اولتونه دارین بایک مرد ارتباط برقرار میکنید .همچین بعضیا میگن مردا کثافتن میرن باهزار نفذر دوست میشن یکی نیست بگه دختر جون این مردا نمیرن با فضایی ها دوست بشن میرن با امسال خودتون دوست میشن وکرم از خود درخته وگرنه اگه شما موجود قرص محکمی بودین که مردی سه سوته مختونو نمیزد اما حرف اصلیم اینه وقتی زن خوب پیدا نکردیم زن پاک ندیدیم شرایطش منطقبی نبود اقتصادی نبود روی میبریم به دخترا درسته؟میریم دختر بازی وشهر به فساد بیشتر کشیده میشه پس همین عروسکا خیلی بهتره .مگه وقتی پروتز(الت مصنوعی مردونه )امد مردا این بچه بازیا رو در اوردن؟ امدن فحاشی وچرت گفتن پس به نظرتون کیه که به کی نیاز داره؟باباهاتون میتونن چندتا تونو نون بدن؟باباتون چقد زنده میمونه نون بده بهتون؟ واز همه مهم تر چند درصدتون کار دارین؟چقد کار زنونه هست؟ والا الان بیکاری برای مرداش بی داد میکنه کار با حقوق ماهیانه هست ۳۰۰ تومان برای دخترا ولی با این حقوق فقط میتونی یک قرص نون بخری وتوی کارتون بمونی و سوار متروشی بری سر کار برگردی!!!! پس نیاز دارین به مردا مردایم نیاز دارن بهتون ولی خدایش نیاز ها یکی نیست!!!!خلاصه خیلی اتفاق خوبیه که اینا وارد شده وخودشونو کشتن نتونستن جلوی فروش و وارد قاچاقو بگیرن شما دخترا با اخلاق بدتون مهریه گرونتون شاخ بودنتون داف بودنتون به ترشدگی ادامه بدین ما مردا که زندگیمونو میکنیم چیزی از روند زندگی خوبمون کم نخواهد شد این شماین که ضرر میکنید .پس بهتره خودتون وخانواده هاتون تجدید نظر کنید…..

  پاسخ

  -30 Vote -1 Vote +1
  دختر پاسخ در تاريخ خرداد ۲۴م, ۱۳۹۴ ۲:۳۳ ب.ظ:

  هیچکدوم از دخترا بابت این آشغالهای پلاستیکی حرص نمیخورن واما پاسخ شما ۱)آمار نشون میده که خانمها بیشتر از آقایون وارد دانشگاه میشون۲)طبق آمار خانمها درصد بیشتری از کارها رو بخودشون اختصاص میدن ۳) بهترین بهره وری و از زمان خانمها انجام میدن ۴)هنوز دختر ایرانی جزو بهترین و پاکترین دختراهستن و … اما اگه لیاقت مردی استفاده از مواد بازیافتی و پلاستیکی هست چرا انجام نده مبارکتون باشه بهتره مردای ایرانی که کم کم دیگه دارن رو به انقراض میرن با همین مواد بازیافتی سرو کله بزنه تا عمرش تموم بشه … سرتونو بگیرید بالا خانمها خیلی از شما جلو افتادن صرف اینکه شما هنوز تو قرون گذشته سیر میکنید…

  پاسخ

  -37 Vote -1 Vote +1
  میلاد پاسخ در تاريخ خرداد ۲۴م, ۱۳۹۴ ۳:۲۹ ب.ظ:

  سلام دمت گرم خواهرم.باید بگم شما همه ی اقایونو اینجوری نبینید این یکی کج و کوله در اومده بنده از شما عذر خواهی میکنم و بنده و مطمینا تمامی آقایون و خانومهای متفکر و با اعتقاد و منطق مخالف این موضوع هستند.ان شاء الله تمام مشکلات رفع میشه البته به همت خودمون و به ویژگی های فطری و ذاتی انسانی خودمون میرسیم.یاعلی

  پاسخ

  -5 Vote -1 Vote +1
  ابراهیم پاسخ در تاريخ تیر ۶م, ۱۳۹۴ ۷:۵۵ ب.ظ:

  چی بگی پدر جان بگیر بخواب بینیم بابا حال نداری خخخخخخخخخ
  ان شا اله مشکل شما رفع بشه انگار مشکل همه رفع شده !!!

  +23 Vote -1 Vote +1
  مهران پاسخ در تاريخ خرداد ۲۵م, ۱۳۹۴ ۹:۴۹ ق.ظ:

  ورودی داشنگاه دخترا بیشترن اما جالبه بدونی که خروجیش بیشتر پسره مختون دیگه نمیکشه خیانت دخترا در ایران بیداد میکنه

  پاسخ

  -18 Vote -1 Vote +1
  مانیا پاسخ در تاريخ خرداد ۲۵م, ۱۳۹۴ ۲:۰۲ ب.ظ:

  این اقا (بلانسبت )احتمالا از یه عروسک اشغال بازیافتی بدنیا اومده که اینجوری در مورد خانم ها صحبت می کنه.
  بالاخره از کوزه همان تراود که در اوست!

  پاسخ

  +22 Vote -1 Vote +1
  hidden پاسخ در تاريخ خرداد ۲۵م, ۱۳۹۴ ۳:۰۱ ب.ظ:

  لایییییکککککک داداش

  پاسخ

  +3 Vote -1 Vote +1
  محدثه پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۹۴ ۳:۰۲ ب.ظ:

  اقا مهران فساد جامعه مربوط به همس،هرچقد دخترا اشتباه دارن به همون اندازه هم پسرا تقصیر دارن، خونواده ها، کله گنده ها آقایون بالا اونایی که مملکت دستشونه همه مقصرن ولی جدا از اینا همه این طرز فکر شما نشونه ناتوانی و کم اوردنه شماست وقتی انقد راحت همه چی رو باهم مقایسه میکنین وارزش همه چی رو پایین میبرین دیگه توقعی نمیره ازتون پس بهتره فقط زندگی خودتونو داشته باشین و حداقلش ضرری به کسی نرسونین، امیدوارم اگه روزی خدانکرده پدرشدین این حرفاتون یادتون نیاد

  پاسخ

  +2 Vote -1 Vote +1
  نیاز پاسخ در تاريخ تیر ۳م, ۱۳۹۴ ۱:۱۱ ب.ظ:

  شما اگه دلت دختر پاک میخواد خودتم پاک بمون.نفستو نگه دار.مطمین باش خدا یه پاک مثل خودت بهت میده.اما وقتی بخاطر حس شهوت از وجود خود زن رد میشی مطمین باش از وجودت رد میشن.همین زها اگه سفت بمونن و دل به یه نفر بدن مردها اجازه خروج از حدو مرزشون نمیدن واگه اقایون هم به زنهایی که مشکل دارن بی توجهی کنن مطمینا همه به سمت کسی که دوسش دارن برمیگردن و دیگه هیچوقت خیانت ایجاد نمیشد

  پاسخ

  +9 Vote -1 Vote +1
  الف ب پاسخ در تاريخ تیر ۱۱م, ۱۳۹۴ ۴:۳۲ ب.ظ:

  آدم از بی شوهری بمیره خیلی بهتر از اینه که تن به ازدواج با مردهای بیشعوری مثل تو بده….

  پاسخ

  +10 Vote -1 Vote +1
  محمود پاسخ در تاريخ تیر ۱۲م, ۱۳۹۴ ۳:۳۸ ب.ظ:

  خدا شفات بده مهران..
  عقده هاتو اینجا خالی نکن داداش برو سرتو بزن دیوار سنگین تره

  پاسخ

  +2 Vote -1 Vote +1
  zahra پاسخ در تاريخ تیر ۱۶م, ۱۳۹۴ ۱:۰۹ ب.ظ:

  مهران روز های گذشته جوابتو گذاشتم تو کاست اما انگار ادب نشدی حتما یه سر به صفحه ی ۷ بزن بی ارزش.اره آدم تو دنیا زیاده اما انسانی وجود نداره برو بگرد تو رتبه بندی درجه ی خودتو ببین مهران.میخواستم بگم آقا مهران نشد میگم نر

  پاسخ

 3. -24 Vote -1 Vote +1
  هلیا گفت :

  اینجوری که از نظرات معلومه پس عصر جاهلیت هنوز وجود داره ما فکر میکردیم فقط قشر خاصی در دنیا هستند که به زن به چشم یه ابزار جنسی نگاه میکنن غافل از اینکه تو کشور خودمونم هستن نمونش همین تعداد از آقایونی که خوشحالن از ورود این عروسکها یا خانومایی که ناراحتن با وجود این عروسکها بی شوهر میمونن !!!البته ما دخترا خوشحالتریم چون با وجود این عروسکها مردان واقعی مشخص میشن منکر وجود دخترانی نیستم که مرد رو برای نیازهای مادی خودشون میخوان ولی اگر مردی واقعا قصدش ازدواج و تشکیل خانواده سالم باشه با توکل به خدا زندگیشو با یه انسان شروع میکنه کنارش به آرامش میرسه تولید نسل میکنه و نسل انسان و آدمی باقی میمونه ولی پسرها و دخترایی که بیمارن و قصدشون تفریحه و … حتی اگر ازدواج هم بکنن به آرامش نمیرسن و به کارای خودشون ادامه میدن و باعث نابودی دو نفر حتی دو خانواده میشن این عروسکها مرد واقعی رو از مردهای بیمار متمایز میکنه اگه مرد واقعا مرد باشه اصلا سراغ اینا نمیره حتی با وجود تمام مشکلات ولی وای به حال مردان بیمار که خودشون رو با این عروسکا سرگرم میکنن البته براشون خوبم هست چرا که زندگی یه دختر نجیب و پاک رو خراب نمیکنن در مقابل باید برای دخترانی هم که این عروسکها رو با خودشون مقایسه میکنن و اونارو رقیب خودشون میدونن تاسف خورد چون خودشونو در حد یه عروسک میدونن و از وجود این عروسکها ناراحتن مرد و زن سالم و با ایمان هیچ وقت با وجود این سرگرمیها پاش نمیلرزه و سالم به زندگی طبیعیش ادامه میده

  پاسخ

  -2 Vote -1 Vote +1
  فاطی پاسخ در تاريخ خرداد ۳۱م, ۱۳۹۴ ۶:۰۹ ب.ظ:

  عزیزم اون مردهایی ک از تولید و ورود این زن مصنوعیها خوشحالن از اون قشر بی لیاقتان ک عرضه ی پول دراوردن و زن گرفتن نداشتن مجبورن ب جا تنهایی زدن برن با این لاستیکها خودشونو خالی کنن. مردهای باکلاس و با شعور ک لیاقت زن گرفتن دارن ک سراغ این لاستیک نمیرن

  پاسخ

  -2 Vote -1 Vote +1
  heidar پاسخ در تاريخ تیر ۳۱م, ۱۳۹۴ ۲:۴۱ ب.ظ:

  عالی بود هلیا خانم..سخنانتون بی نظیرو بی نقص بود

  پاسخ

  Vote -1 Vote +1
  محمد امین پاسخ در تاريخ مرداد ۱۱م, ۱۳۹۴ ۴:۴۱ ب.ظ:

  هلیا خدا شفات بده پیشنهای میکنم به جایه این که مغاله بنویسی در پاسخ گلم یکی این که سرت تو لاک خودت باشه و کاری هم به دیگران از جمله پسرا نداشته باشی که بخوای بلاک بخوری

  پاسخ

 4. -19 Vote -1 Vote +1
  کمال احمدی ونهری گفت :

  باسلام اگر که جوون امروزی خود عاقل باشد میفهمد که هدف چینی ها برای این کارشون چیست این ها کمونیست هستن وهیچ موقع دلش نسوخته برای توی امروزی نمیدانی که در ساخت این عروسک چه موادی و عنصری به کار برده است من خودم مجردم متاهل نیستم ولی از حقوق زنان و دختران میکنم چکن نمیخکام برادران امروزی ام به مشکلاتی دچار گردن هر چند این را قبول دارم امروزه مشکلات ازدواج بسیار سخت گردده است و توقع دختران زیاد شده ولی اگر که واقعا دوست داشتنی و عشقی وجود داشته باشه دیگر بهاته ای برای زیر یه سقف زندگی کردن نیست،، خواهران و برادران عزیز ترسی نباید در بین شما ایجاد شود زیرا کشورهای بیگانه هدفشون همین است که خدایی نکرده جاهلیت ما را بببینند،،، بهتره یه نکته دیگه هم عرض کنم برای جوون های مجرد اگر که واقعا شرایط ازدواج را ندارید بجای اینکه بخواهید تن به ابن عروسک ها بدهید بجای اینکه بخواهید هزار و بک درد و مریضی برای خودتان بسازید بهتر است که ب دنبال ازدواج موقت بروید زیرا که هم گناه نیست هم ثواب است هم اینکه میدانید هردو هم وطن اید و هیچ خطری برای هم درست نمیکنید من از تمام دختران و پسران تحصیل کردن و عاقل این کشور میخواهم که به دفاعیت از این موضوع بپردازن تا ریشه ی این عروسک ها ب بازار نابود گردد.

  پاسخ

 5. +9 Vote -1 Vote +1
  سهیل گفت :

  ایول مهران جان.دستتو می بوسم با این حرفات.از داداشایه گلم

  پاسخ

 6. -16 Vote -1 Vote +1
  سایه گفت :

  مردایی بااین طرز فکر همون عروسکا هم زیادیشونه .چرا؟چون اونافقط مسایل جنسی زن رودر نظرمیگیرن همون بهتر که بااین عروسکا این آدمای بی مسولیت که فقط به فکر غرایز جسی هستن از مردای بامسولیت وبااصالت جدا میشن ودخترابهتر مردزندگیشونو انتخاب میکنن.ترشیده شدن دخترای جامعه ما به خاطر بدبودنشون نیست به خاطر نبودن وکمبود مردای خوب ونجیبه.همون آقایی که همه دخترا روهرزه میدونه اگه یه کم غیرت ومردونگی داشته باشه میفهمه خودش هم خواهر یا دختر فامیل داره ومنتظر یه مرد نجیبه .

  پاسخ

 7. -9 Vote -1 Vote +1
  زینب گفت :

  جناب در اینکه تو کافری هیچ شکی نیست… شما پسرا پول ندارید زن بگیرید اونوقت به دخترا میگید ترشیده،، پس لیاقتتون همینه که عروسک بخرید…البته نصف پسرای این دوره که از یه خانم هم کمتر هستن فقط یه شال و روسری کم دارن که فک کنم یه چند وقت دیگه برن بپوشن…پس برید عروسک بخرید چون ارزش ما خانم هارو ندارید…

  پاسخ

  +13 Vote -1 Vote +1
  مهدی علایی پاسخ در تاريخ خرداد ۳۱م, ۱۳۹۴ ۱:۱۲ ب.ظ:

  نه که همه دخترای جامعه مون نجیب و زن زندگی اند؟
  من خودم متنغرم از اونجور پسرا ولی دخترا هم دیگه دختر نیستن

  پاسخ

  -7 Vote -1 Vote +1
  زینب پاسخ در تاريخ خرداد ۳۱م, ۱۳۹۴ ۳:۲۵ ب.ظ:

  البته پسرا هم دیگه پسر نیستن چون ظاهری کاملا دخترونه دارن,, ابرو برمیدارن بند میندازن ارایش میکنن دیگه تشخیص پسر از دختر هم سخت شده والا مرد هم مردای قدیم شما پسرا باید قربون مردای قدیم برید چون حتی خاک پای مردای قدیم هم نمیشید. اگه میگید دخترا بد هستن،، پس چرا روز و شب دنبال دوست شدن با دخترا هستید؟؟؟ اگه دخترا بد هستن چرا دیگه شماها بد شدید چرا دیگه مرد نیستید ؟؟؟؟؟؟ پس تنها همین عروسکا میتونه مردارو از نامردا جدا کنه…. داداش نیم کیلو باش ولی مرد باش

  پاسخ

  +1 Vote -1 Vote +1
  اردشیر پاسخ در تاريخ تیر ۲۲م, ۱۳۹۴ ۷:۳۲ ب.ظ:

  چهارتا گوزو دیدی ابرو ور میدارن پسرا اتفاقا خیلیم پسرن چون پسرا فهمیدن که دخترا عامل بیمارین و مملو از ویروس وقارچ و باکتری و ترشعات کثیف

  Vote -1 Vote +1
  الپیسکا پاسخ در تاريخ تیر ۲۷م, ۱۳۹۴ ۱۱:۳۵ ب.ظ:

  خخخخخخخخخ

  Vote -1 Vote +1
  محمد پاسخ در تاريخ مرداد ۹م, ۱۳۹۴ ۱۰:۳۷ ب.ظ:

  میدونی چرا پسرا میرن عروسک میخرن اخه توی ایران فقط میمون ماده هست بعضی ها با ارایش(بوزینه) وبعضی بدون ارایش (فضولات بوزینه) بنابر این همون پلاستیکا بهترن تا میمون ها میموووووووووووووننننننننننننن یادتون باشه میمونننننننننننن

  پاسخ

 8. +71 Vote -1 Vote +1
  سارا گفت :

  لیاقت مردا ایرانی ک قفط دنبال شهوت رانی هستن همین عروسک پلاستیکی هستش

  پاسخ

  +2 Vote -1 Vote +1
  سلام پاسخ در تاريخ تیر ۲۰م, ۱۳۹۴ ۶:۱۵ ق.ظ:

  سلام سارا خانوم. ایراندخت و مهربانویه عزیز. اینو میدونیم که تکوین انسان بر مبنی شرح وظایفی به وجود اومده وشکل گرفته و تقسیم بندی و مرحله بندی شده . کودکی به نوجوانی و آموزشه روش زندگی برای هر ۲ جنس. دخترا با خاله بازیو پسرام با ماشین بازی و بابا بودن تو خاله بازی روشه زندگی و اداره کردن خوانواده رو یاد میگیرن. این مراحل خوب پیش میره تا زمانی که به سن بلوغ میرسن. ازینجاست که داستان شروع میشه. چه داستانی؟ داستان تمرین و اموزش روش زندگی ازین به بعد که مثل دوران قبل از بلوغ یا باید تو خاله بازی ویا تو زندگیه خانوادگی باید آموزش داده بشه که هرگز تو ایران نمیشه و نمیتونن اموزش بدیم حالا به هر دلیلی. وقتی این نیاز جنسی به انسان فشار بیاره چه به دختروچه به پسر کی و چی و چگونه باید این نیاز حل بشه؟ ۲راه وجود داره یا حلال یا حرام. که ما هر۲ راهو میدونیم وخیلیم خوب بلدیم. اگه به شما بگن راه حلال حل کردن نیاز جنسیه پسرا چیه توسن ۱۶ سالگی چه راحیو پیشنهاد میکنین؟ میگین صبرکنه؟ تا کی؟ سربازی بره؟ کار پیدا کنه؟ خونه ، ماشین بخره بعد ازدواجو بعد رفع نیاز جنسی با رفع نیاز عاطفی کنه؟ شایدم یک به هزار دختره خوبو قانعی پیدا بشه که حتما خیلی زیبایی وکمالات نداره که تن به کم توقعی داده تو مهریهو خونهو ماشینو… آیا مثل مادرایه منو شما قبول میکنهبا یه کارگر روز مزد که تونسته فقط ۱ اطاق اجاره کنه زندگیشو شروع کنه عایا! هرگز. من که تا به این سن رسیدم چنین فرته ای ندیدم. پس این پسر۱۶ ساله الان چه مدلی باید نیاز جنسیشو حل کنه؟ دخترا هم همین جور. وقتی شرایتی که برای ازدواج برای پسرا این دختر خانوما میزارن شرایتیه که خیلی تز پسرای این دورهو زمونه حالا به هر دلیلی این شرایتو ندارن آیا یه پسر یه دزدیه عاطفه و یا ناموس نمیپردازه؟ نمیخوام این کار شنیع رو توجیه کنم فقط میخوام ریشه یابی کنم عزیزان. پس بیایم به دخترامون هدف از به دنیا اومدنشونو با تجدید نطری اساسی از اوله کودکی یاد بدیم و همینطور به پسرا. یه دختر وظیفش از آفرینشش چیه عزیزان؟ دکتر بشه؟ کارمند بانک با بهرهوریه بالا بشه؟ متخصص تو آزمایشگاه بشه؟ یا یه همسر تمام وقط برایه یه پسرکه وظیفش کار کردن هست و یه مادر برای فرزند مشترکی که تمام وجوده ۲نفر انسان رو شامل میشه هست؟ میدونین چرا این بلا به سر جوونایه جامعه ما اومده؟ چون وظایف هر جنس با هم قاطی شده یا بهتر بگم قاطیش کردن تا شالوده واساس خوانواده متزلزل وکمرنگ بشه تا یه زن کارمند اون طراوت و حوصله و بوریه یه زن خانه دارهچشمو گوش بسته رو نداشته باشه ودیگر ماجراها که از حوصله این بحث خارجه. درد دل بسیاراستو درمان اندک. بیایم یه کاریو شروع کنیم اول رایت ازدواجمونو به شرایت ازدواج مامان باباهامون برسونیم وبعد سن ازدواجو زیر ۲۰ سال کنیم وبعد کار رو به مرد وخانهداریو به زن بسپریم و فقط هدفمون شاد و خوشبخت زیستن با ۱ نفر باشه، بدون تلاش برای مثلا پیشرفت علمی و… تاخوانواده رو رتونیم حفظ کنیم و پیشرفت بدیم عزیزان. من علی هستم وشرمندتونم که سرتونو به درد آوردم. ویه مطلب دیگه تورو خدا بیایم زندگی کنیم. هممون نخوایم حتما دکتر مهندس ولیسانسیه بشیم. که آخرش خیلی ازین خانوم دکترها که به آرزوشون که پزشکیه میرسن از انسانیت و شرافت میفتن وهمین طور آقایون. بیایم بیشتر به زندگی کردن و فداکاری واز خود گذشتگی برایتداومه همیشگیه خوانواده بپردازیم عزیزان.

  پاسخ

  Vote -1 Vote +1
  اردشیر پاسخ در تاريخ تیر ۲۲م, ۱۳۹۴ ۷:۳۴ ب.ظ:

  قفط برین بمیرین خاک بر سرتون شد

  پاسخ

 9. +5 Vote -1 Vote +1
  منصور گفت :

  هیچ چیزی نمیتونه محبت بین زن و مرد رو پر کن ، کسی ب سراغ این چیزها میره ک کوته فکر و ارزش انسان رو ندارو نمیدونه ،

  پاسخ

  -4 Vote -1 Vote +1
  نیاز پاسخ در تاريخ تیر ۳م, ۱۳۹۴ ۱:۰۷ ب.ظ:

  شما اگه دلت دختر پاک میخواد خودتم پاک بمون.نفستو نگه دار.مطمین باش خدا یه پاک مثل خودت بهت میده.اما وقتی بخاطر حس شهوت از وجود خود زن رد میشی مطمین باش از وجودت رد میشن.همین زها اگه سفت بمونن و دل به یه نفر بدن مردها اجازه خروج از حدو مرزشون نمیدن واگه اقایون هم به زنهایی که مشکل دارن بی توجهی کنن مطمینا همه به سمت کسی که دوسش دارن برمیگردن و دیگه هیچوقت خیانت ایجاد نمیشهدقیقا منصور جان.رابطه بدون عشق هیچ معنایی نداره.مگه اینکه شخص مشکلی داشته باشه در وجودش

  پاسخ

 10. -1 Vote -1 Vote +1
  میثم گفت :

  دعوا سر چیه
  نیست که لامصب همه چیمون رو ب راه فقط. سکس به پلاستیک مون کمه
  دخترا ایرانی به ناله که فقط از شوهرکردن آرایش کردن بلده
  پسر ایرانی به ناله که فقط از زن. داری کم و پیش سکس فهمید

  بشاشم به سرکچل هردو گروه
  خاک برسرا

  پاسخ

  -1 Vote -1 Vote +1
  سیما پاسخ در تاريخ تیر ۳م, ۱۳۹۴ ۱۱:۱۳ ق.ظ:

  چه بی ادبی تو.

  پاسخ

  Vote -1 Vote +1
  خفاش پاسخ در تاريخ تیر ۲۴م, ۱۳۹۴ ۱۲:۲۵ ب.ظ:

  چرت نگو

  پاسخ

 11. Vote -1 Vote +1
  مهدی احمدی (کرمانی) گفت :

  سلام به همه خانووووومهای نجیب و آقایووووون مرد هموطنم، بعنوان یک هموطن و یک مرد میانسال ۴۰ساله که تقریبا میشه گفت چندتایی پیراهن توو زندگیش پاره کرده و چند تاره موویی هم توو روزگار سفید، باید بعرض شما هموطنان برسانم که همه ما بالفطره دارای غریزه جنسی هستیم که در وجوود بعضی از افراد این غریزه سر به ناکجا آباد میکشدو در مورد بعضی دیگر متعادلتر است ولیکن چیزیست که بطور معمووول در وجووود اغلب افرادو اشخاص وجود دارد و کسی نمیتواند این غریزه خدادای را در وجووود خود و یا سایرین نفی نماید و یا آنرا به بازی و سخره بگیرد، اما هر غریزه و رفع نیاز از آن غریزه باید در قالب یک منطق حالا چه به لحاط فردی یا اجتماعی یا اخلاقی و یا شرعی صووورت بگیرد که من به شخصه به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی و با هیچ منطقی نمیتوانم با این مورد کنار بیایم و بپذیرم که یک انسان بتواند تا این حد عزت نفس و حرمت نفسش را زیر سوال ببرد و خود و غریره خود را با یک جسم کاملا بی جان و به قول یکی از دوستان با مشتی پلاستیک بازیافتیه شکل داده شده به لذتی توام با ذلت به سرانجام برساند، دوستان و عزیزان هموطن درست است که جامعه پراز مشکلات است خصوصا برای ارتقاء سطح کیفی زندگی و کارو ازدواج اما بیاییم و کمی با خودمان بیاندیشیم آیا دلیل میشود که اگر کار نداریم دزدی و یا جنایت کنیم و یا اگر موقعیت ازدواج نداریم برای راحت کردن غریزه جنسیمان تن به هر ذلت و خواری و یا خدایی نکرده هر جنایتو خیانتو تجاوزی بدهیم خب اگر خدایی نکرده چنین بشود به قول معروف دیگر سنگ روی سنگ بند نمیشود و در جامعه هرجومرج میشود و از همه بدتر اینکه بسیاری دختران خوووب و نجیب و بسیاری هم پسران خوووبو مرد صفت همه و همه به یک چشم دیده میشوند آنهم به چشم مشتی آدمه پست و کثیف که برای رهایی از غریزشووووون حاضرند تن به هر کاری بدهند در صورتیکه این چنبن نیست چونکه در همین دوره زمووونه ای که بسیاری نشکلات موجب شده که بعضی انسانهای سست اراده دست به یک سری هنجار شکنی بزنند خوشبختانه بسیاری از آدمهای پاک سرشت و نیکوو کردار هم هستند که حاضر نمیشوند تحت هیچ شرایطی و به هیچ عنوان عزت و حرمت نفس خودرا بابت هیچکدام از غرایز و کمبووودهای زندگیشان زیر پا بگذارند بر باد بدهند، نتیجتا خواهشمندم که کمی منصف باشیم و همه را به یک چشم نگاه نکنیم و نگوویم که همه دخترا چنین هستندو همه مردها چنان که اگر چنین کنیم دودش به چشم کسی نخواد رفت غیراز خودمان، در پایان از خداوند بزرگ عالم میخواهم که بهترینه بهترینها را برای همه هموطنان عزیزم مقدر بفرماید تا هیچگاه شاهد این نباشیم که ایرانیان نیکو پندار و درست کردار و درست گفتار به چنین رفتار زشت و ناپسندی که حقیقتا دوراز عزت نفس و حرمت نفس هر انسانی خصوصا ایرانی جماعت است تن بدهدو دست بزند، آمین.

  پاسخ

 12. -8 Vote -1 Vote +1
  آرش گفت :

  سلام
  بنظر من واقعا حماقته که بخوای یک ملیون تومن بدی عروسک بخری
  چون با یک ملیون حداقل میتونی یک ماه خانم مطعلقه یا بهتره بگم بیوه صیغه کنی
  ۷۰۰ تومن میدی بجای مهر و ۳۰۰ تومن هم میری یه خونه یا یه اتاق تو مسافر خونه اجاره مکیکنی و حکم شرعی هم داری تا کسی بهت کاری نداشته باشه

  پاسخ

 13. +3 Vote -1 Vote +1
  محمود گفت :

  اول فکر کنین بعد نظرتون رو بزارین.
  این مطلب رو نزاشتن که بیاین اینجا نسبت به هم جبهه گیری کنین و بی حرمتی کنین
  سعی کنین به نظرات هم احترام بزارین دوستان گلم
  یا علی.

  پاسخ

 14. +3 Vote -1 Vote +1
  مرتضی گفت :

  سلام خدمت هموطنان عزیزم.کمی متاسف و متاثر شده ام نسبت به نظریات دیدگاهها و موضع گیری شما نسبت به این اختراع.در جهان چیزهای زیادی جهت رفاه بشر ساخته شده که هم مفید و هم زیان آور هست واین ما هستیم که تصمیم درست را اتخاذ میکنیم.قوه افکار ما که مختل نگردیده و چرا باید سردرگم شویم.ما مسلمان هستیم و خود آفریده خدا و خدا در قرآن بیان نموده که ما برای شما جفت آفریدیم به جهت آسایش و زاد و ولد.این اختراع به ایده بنده بدرد کسانی میخورد که لایق این خلقت هستد و به آن نیاز دارند.افراد سالم بری از این لوازم هستند.همانند الکل و … که داوطلب مخصوص به خود را دارد و اگر از مضرات آن تا صد سال دیگر هم بگوییم انسان الکلی به مصرف خویش ادامه میدهد.خانمهای پاک و مقدس ایران نگران نباشید یک مرد به معنای اصلی کلمه مردانیت از این اسباب بازیها استفاده نمیکند.خانمها مقدس تر از این هستند که ما انها را بعنوان وسیله فرض کنیم.و مردان ایران هم با غیرت انگیز ترین موجودات کره زمین هستند و به جرات میگویم غیرت فقط در خون نسل آریایی میباشد وبس و از تاثی بر انبیا الهام گرفته و درخشیده.این ابزار چینی هدیه به استفاده گرانش.خواهشمندم بهم دیگر بد خلقی نکنید که زیرا سازنده اش آنلاین پیگیر نتایج ایرانی ها است تا با سنجش من و شما در گسترش اختراعش رونقی بخشد.و این نشانه این است که آنها فکر میکنند ایرانی ضعیف النفس هست.پس یکدل و هم رای باشید.با سپاس

  پاسخ

 15. -4 Vote -1 Vote +1
  نسیم گفت :

  سلام آقای مهران
  اولا باید بگم اینقدر ذوق زده شدین از وجود این عروسکها که متوجه جمله بندیهای اشتباه و گنگ نوشته تون نشدین کاملا رنگ شتابزدگی داره …
  هول نشین

  پاسخ

 16. -9 Vote -1 Vote +1
  سیما گفت :

  چقدرم میمونن ماشاله. در کل آقایون مانی دارید بگیرید به هر حال ارزش…… نمیدونم بگم مرد تن مردا رو تو قبر لرزوندم بگم زن هم آبروی خودمو بردم منظورم مردای این دوره زمونس اینه که با یه تیکه آشغال اموراتشونو بگذرونن. البته هنوز هم هست مرد خوب .ولی انگشت شمار. ولی یه چیزی رو خانوما هیچ وقت فراموش نکنید یه پسر خوب همون پسر بدی یه که هنوز لو نرفته……….

  پاسخ

  +4 Vote -1 Vote +1
  ابراهیم پاسخ در تاريخ تیر ۶م, ۱۳۹۴ ۸:۲۰ ب.ظ:

  “ولی یه چیزی رو خانوما هیچ وقت فراموش نکنید یه پسر خوب همون پسر بدی یه که هنوز لو نرفته”

  دقیقا به همین دلیله که شما خانم ها باید مدام سعی کنید جایی بیشتر از لای جرز تو قلب یک مرد داشته باشین
  با افتخار می گم من شخصا از اون دسته مردایی هستم که هربار با شنیدن این صحبتها از یک موجود مونث خوشحال می شم و بخودم افتخار می کنم این حرفها نشون می ده که هنوز از مردونگی یه چیزی مونده …

  حدود ۱۰ میلیون تومن می شه ده تا سکه از مهریه ء یه زن بیخود و بی ارزش و بدکلام که آیینه ء دق روزهای تنهایی آدم بشه همون وقتی که آرامش نیاز بزرگیه عکس زندانیان مهریه رو که چشم به عفو حکومت دوختن روی دسک تاپم گذاشتم و روزی هزار بار دل مهربان ساده مردان بدبختی رو که نمی دونن طرفشون چی و کی هستن لعنت می کنم
  … راستی چقدر این زنان سیلیکونی زیبا هستن و زیبا می مونن و با موندن کنار آدم تو لحظه های لذت و احساس و هیجان زیباییشون هزار چندان می شه چقدر آرام و صبور و زیبا دوست داشتنی هستن می شه یه دل سیر دوستشون داشت و روز و شبای زیادی کنارشون موند ۱۰ تومنم آماده س یکی راهنماییم کنه از کجا برم یه همدم آروم برا خودم پیدا کنم که حراف و حسود و کینه توز و نفرت آور و چندش انگیز نباشه هرچی باشه فقط یک زن ایرانی نباشه

  پاسخ

  +2 Vote -1 Vote +1
  بهار پاسخ در تاريخ تیر ۱۰م, ۱۳۹۴ ۴:۴۴ ب.ظ:

  آقا ابراهیم اگه اطراف شما پر شده از زن ها و مردهایی که تو زندگیشون موفق نبودن مشکل شخصی شماست
  در قبال زندانیان مهریه فراوون هستن زنایی که مهرشونو بخشیدن تا از این زندگی خلاص شن
  شکر خدا اطرافم پرن از آدمایی که تو زندگیشون شادن و موفق و خداروشکر نه طلاقی بوده و نه دعوایی
  خودم هم متاهلم و اگه من و همسرم هردو میخواستیم مثل شما فکر کنیم فاتحه زندگیمون خونده بود
  آدمایی مثل شما هستن که لیاقت زندگی آروم رو با اون افکار پریشونشون ندارن
  شما ازدواج نکردی وگرنه میفهمیدی لذت یه مرد از رابطه جنسیش بیشتر از نیمیش به لبخند و رضایت زنشه
  شما برو اون عروسکار و بخر و به زندگی مصنوعیت ادامه بده
  مردای زیادی تو سرزمین من هستن که واسشون آرامش کنار همسرشون مهمه، همون بهتر که شما با ذهن خرابت کسی رو بدبخت نکنی
  شایدم چینیا انقد عروسکو پیشرفته کردن با استقبال شما تا یه توله نیمه عروسک واست بیاره

  پاسخ

 17. +8 Vote -1 Vote +1
  M.H گفت :

  اینا که پلاستیکی نیس

  پاسخ

 18. +1 Vote -1 Vote +1
  فرشاد گفت :

  سلام
  به عنوان یک دوست بایدبگم این موضوع پیش افتاده ای نیست و باید به عمق فاجعه پی برد.هدف از تولید این عروسکها بی شک برای منحرف کردن افکار جوانان اسلامی من الجمله ایران بوده که با برنامه ریزی استکبارجهانی اللخصوص امریکا و اسراییل بوده است که بنیان خانواده و ارزش زن را هدف گرفته.
  درکشوزمازن ارزشمند است از شبی ۵۰هزار تومن تا شبی…… تومن که مایه میخواد.با این شرایط ازدواج و ناز دخترا باید گفت دستمریزاد چین . یک پسر دلیر ایرانی حق زندگی بی دغ دغه مالی دارند.این جنس اشغال بازیافته پلاستیکی را میشود عمری استفاده کردتازه نه طلا میخواد نه مهریه نه غر میزنه سرت لامصبا چه جیگری ساختن .داتشگاه هم نمیخواد که بیرون نیاد .اون دوستی که طرفدار مردای قدیم بود بره همونارو پیدا کنه دهه۴۰٫
  عزیزی که میگه مردا دنبال شهوترانی هستن از کجا میدونه…………
  راستی این زنا صدا هم در میران از کجا میشه پیداشون کرد .

  پاسخ

  +1 Vote -1 Vote +1
  ابراهیم پاسخ در تاريخ تیر ۶م, ۱۳۹۴ ۸:۰۵ ب.ظ:

  بسیار زیبا و منطقی گفتی
  مردان نیاز جنسی دارن و هیچ انکاری در این مورد وجود نداره اینکه اونو شجاعانه تر و بی پروا تر از زنان نشون می دن دلیل بر بد بودن نسیت در واقع بد آن کسانی هستند که این نیاز و غریزه ء طبیعی رو دستمایه تجارت و اهداف و پول پرستی و خود خواهی ها و انحصار طلبی های زنانه شون می کنند
  هیچ مرد عاقلی تاکید می کنم هیچ مرد عاقلی وجود این همدم های پلاستیکی آرام و زیبا و بی خرج و دوست داشتنی رو رها نمی کنه تا به زنان حسود و دو رنگ و نق نقو و متوقع و خودخواه اطرافش بپردازه شاید حماقت وجود زنان واقعی رو به ناچار بپذیریم اما یکی از این عروسکهای ناز و دوست داشتنی رو که صد شرف به زنان بی خیر و خاصیت اطرافمون دارن هیچ مرد “عاقلی” ندیده نخواهد گرفت

  پاسخ

 19. -5 Vote -1 Vote +1
  پریسا گفت :

  سلام.دوستان عزیز…اشتباه اون اقایی ک اینطور تند از واردشدن اون عروسکادفاع کردن این بوده ک ازازدواج فقط ارضای نیازجنسی و فهمیده.
  .انسان باشعورهیچوقت منکر نیاز مرد و زن به هم نمیشه.هیچکس از گشنگی نمیمیره اگه ازدواج نکنه.هیچ دختری توخونه ی باباش از گشنگی نمرده.ک بخوادبخاطر این چیزا بایه پسرازدواج کنه.من ساکن ی شهرکوچیکم.ولی اطرافم پر دخترای موفقه.اگه شماتهران یاامثال این شهراهستید ک دختراش صرفاوقتشونوصرف ارایش کردن و بزک کردن خودشون میکنن.و وقتی واسه مساعل مهم زندگی نذاشتن.بهتون حق میدم.چون منم ب عنوان ی دخترهیچوقت اونطوردخترارو تاییدنمیکنم.حرف اون دوستمونوقبول دارم.ک ادم اگه خودش پاک باشه خداهیچوقت ی دختر یاپسر ناپاک و توزندگیش قرارنمیده.هدف ازدواج فقط رابطه جنسی نیس ک با اومدن اون عروسکادیگه همه اوکی باشن..

  پاسخ

 20. +5 Vote -1 Vote +1
  حسین گفت :

  واقعا متاسفم زن مصنوعی خیانت بزرگ بی دین ترین انسانها به کل بشریته
  من یک مرد هستم و ازدواج نکردم اما انقدر بی شرف نیستم که حتی از لج یه عده بیام از این محصول کثیف ضدبشری حمایت کنم
  مرد و زن به هم فوق العاده احتیاج دارند این بحثا برای چیه آخه
  زن مصنوعی از سلاح هسته ای هم خطرناک تره بفهمید

  پاسخ

  +5 Vote -1 Vote +1
  اصغر پاسخ در تاريخ تیر ۵م, ۱۳۹۴ ۸:۱۴ ق.ظ:

  سلام حسین اقا توکه اینارو میفهمی پس چرا مشکل بی پولی و بیکاری و ……جونارو نمی گی من یکی که از اینا بیاد میگرم از زن ارزونتر هستش تازه شم دیگه هیچ هزینه ای نداره هر موقع مشکل هایددیگه جونا حل شد اون موقع جون خودش نمیره سمت این کارا دولت یه بارم بگه به کشورای دیگه کمک نکنیم یکم از این مشکل جونا رو حلش کنیم دولت ما خودش ملت خودش رو یادش رفته حالا شما اومدی واسه کسایی دم از دین و ایمان میزنی که باعث و بانی خاک برسری جونا مون شدن جمع کن دادا بساط ………

  پاسخ

  +2 Vote -1 Vote +1
  علی پاسخ در تاريخ تیر ۱۶م, ۱۳۹۴ ۴:۳۶ ب.ظ:

  مشکل بی پولی و بیکاری به خاطر خودمونه که تلاشی نمیکنیم ولی چیز هایی میخواهیم که نیاز به تلاش داره همش فکر این هستیم که راحت به جایگاهی برسیم در صورتی که باید تلاش کنیم باید کار آفرین باشیم باید دست افراد دیگه هم بگیریم….

  دولت هم با این کمک ها داره از من و تو و کل ایران داره محافظت میکنه این کمک ها هدفی داره….

  پاسخ

  Vote -1 Vote +1
  ابراهیم پاسخ در تاريخ تیر ۶م, ۱۳۹۴ ۸:۳۰ ب.ظ:

  حسین اشتباه می کنی ………
  تمام زنان حرفهای تو رو عمیقا تایید می کنند و به حماقت مردانی که اینطور فکر می کنند در دل می خندند این رو بفهم
  حسین از احتیاجات مردها به زنها کدوم یکیش هست که بی منت و بی اجر و مزد داده شده باشه
  و از احتیاجات زنها به مردها کدوم یکیش هست که پشتش هزار تا خدعه و زرنگی و سیاست و فیلم و ادا و ادعا نباشه
  حسین جا دادا نذار بیشتر از این مایه ء خنده و تمسخر یه مشت زن بشیم بذار بین خودمون مردونه بهت بگم جمع کن دادا بساط این حرفا رو ….

  پاسخ

  -1 Vote -1 Vote +1
  پایل پاسخ در تاريخ تیر ۱۰م, ۱۳۹۴ ۳:۵۰ ب.ظ:

  خودت تا الان مسخره شدی…..بی فرهنگ.

  پاسخ

 21. +4 Vote -1 Vote +1
  حسین گفت :

  اصغر جان دادا برو جمله ی آخرتو تصحیح کن اولا من واسه کیا دم زدم؟ اصلا دم زدم؟
  بعدم من چیکار به کار دولت دارم عزیزم ما انسانیم انسانیت برام مهمه همین بفهم خب

  پاسخ

 22. +5 Vote -1 Vote +1
  حسین گفت :

  با سلام خدمت تمامی دوستان
  امیدوارم که کسی ناراحت نشود از دیدگاهم
  آره خوب نیس که با چیزی که روحی داخلش نیست هم بستر شیم ولی آیا دخترای این روزا روح دارن ؟
  آیا براشون شوهر بجز پول وآسایش چیزی هست ؟
  خدایی میری خواستگاری بابای دختره شصت سالش هست هنوز کرایه نشینه میگه خونه داری ماشین داری
  دختره سالی یک دست بزور لباس براش میگیرن میگه من هر ماه یک تیپ میزنم
  خدایی این انصافه که دارین شما دخترا والا همون پلاستیک بیمصرف بی روح بهتر از خیلی دخترا هست دیگه خیانت نمیکنه دیگه بهونه الکی نمیگیره و …
  واقعا پسرا خیلی بدبخت هستن که مجبور هستن با دخترا این دوره بسازن خدایی یک چیزی میگم ولی انصافا درست ج بدید غیرتی نشین دخترا فقط درست قضاوت کنید اگه ده تا مرد تویک خونه زندگی کنن ولباسهاشونم با هم بپوشن شاید سالی یک بارم ازم ناراحت بشن ولی شما دخترا خداوکیلی میتونین یکهفته با خواهرتون کنار بیایین بدونه دعوا ؟ برم که خطر ناک شد بای

  پاسخ

 23. Vote -1 Vote +1
  مشاور گفت :

  همه دیدگاههایی رو که خوندم متعصبانه بود . الان چرا دخترا بیشتر به طرف دوست پسر کشیده می شن . اونا در تجربه اول دوست دارند ازدواج کنند ولی پسرها توو دهنشون سکس هست در نتیجه دختر هم بخاطر اینکه از دستش نده تن به خواسته پسر می ده . و بعد از مدتی پسر ترکش می کنه و پسر دیگه از راه میرسه و بعد از تکرارهای زیاد ….. به نظرم این خانم های مصنوعی باعث می شه که حس شهوت پسرها تخلیه بشه و بعد از اون پسرها با دید انسانی تری با دخترها ارتباط برقرار کنند و ایتن کاملا به نفع دخترهاست . مثل زمان شاه که با وجود مکانهایی (روسپی خانه) پسرها ارضاء شده و با ذهن منطقی تری وارد جامعه می شدند . نه مثل الان که هیچکس به کسی رحم نمی کنه و همه با نگاه جنسیتی به زنها نگاه می کنند . خانمها یادشون نره این عروسکها نه احساس دارن و نه تفکر . به اونها به عنوان یه کمک نگاه کنند نه یک رقیب . ضمن اینکه همین الان هم جوانها کلا ، با خود ارضایی که این همه مضرات داره ، حدود ۹۷ درصد رو درگیر خودش کرده و از این طریق بسیاری از بیماریهای مربوط به خودارضایی کاهش می یابد . و پسرها با نگاه انسانی وارد جامعه می شوند نه نگاه جنسیتی . والسلام .

  پاسخ

  +2 Vote -1 Vote +1
  حسین پاسخ در تاريخ تیر ۹م, ۱۳۹۴ ۱۲:۲۸ ق.ظ:

  بیا برو بینیم بابا
  توام با این دیدگاهت
  عقل تو سرت هست اصلا

  پاسخ

 24. -1 Vote -1 Vote +1
  ی بنده خدا گفت :

  سلام ب خانوم ها و اقایون
  بزارین اول از همه بگم ک ما حق نداریم ارزش زن یا مرد و زیر سوال ببریم
  هر دو مخلوق خدا هستند و هیچکدوم از اون یکی زیادتر نیست
  دوم ب اقایون محترم بگم ک اگه فک میکنید ارزشتون اینقدره ک تا اخر عمر فقط با ی پلاستیک خودتونو ارضا کنید باشهه پس برید یکیو بخرید کسی جلوتونو نگرفته اما ی سوال ایا شما تا اخر عمر میتونید با ی تیکه پلاستیک زندگی کنید ک حتی نمیتونه ی لیوان اب بده دستتون ….دیگه اگه خودتون عاقلید بشینید فکر کنید…
  و اما دختر خانم های محترم من اول از طرف همه ی اقایونی ک پاکی شما رو زیر سوال بردند معذرت میخوام و بعدش باید بگم ک امکان نداره چ زن و یا چ مرد میلی ب رابطه جنسی نداشته باشه و ما نمیتونیم اینو انکار کنیم …
  اما روی این موضوع هم باید تاکید کنم رابطه ی جنسی فقط و فقط یکیییی از نیاز های طرفین هستش و خیلییییی چیز های دیگه هم هست ک ما بهشون نیاز داریم ایا یک عروسک پلاستیکی میتونه وقتی شما خسته از سر کار برگشتین خونه ب شما محبت کنه و خستگیتونو رفع کنه یا میتونه حتی ی چایی براتون دم کنه ک بخورید هاااا بگید …
  درسته ک نمیتونه
  پس در اخر بالاخره شما نیاز ب ی انسان واقعی دارید
  حالا هر طوری باشه رو خودتون باید انتخاب کنید هر مرد و زنی ی سلیقه دارن شاید ی مرد زن مذهبی دوس داره و ی مرد خوشش از خانمی بیاد ک خیلیییی ب خودش میرسه تیپ انچنانی میزنه و و و ….
  و یچیز دیمه رو هم ک باید بکم اینه ک خانوم های گل شما هم اینقدر سختتتت نگیرید نشینین بگین
  وااای اون دماغش کج بود
  اون کچل بود
  اون نمیتونست ی فراری قرنز برا من بخرا یا اینکه اون همش میره خونه مامانش و با اینکه اون یکی پول نداره ماهی س بار منو ببره سفر انتالیا ….
  زندگی وقتی شیرینه ک طرفین عاشق هم باشن و ب همشران خود خیانت نکنن و با هم همکاری داشته باشن و خیلی چیزایه دیگه …
  البته اینم بگم پسرای خوبی ک اوضاع مالیشون در حدی نیست ک بتونم ی زندگی رو اداره کنن یکم بیشتر تلاش کنن بیشتر پول در بیارن و با دخنر دلخواهشون ازدواج کنن …
  سرتونم درد اوردم ههه
  بازم ببخشید و امیدوارم حرفام یکمم ک شده تاثیر گذار باشه ….

  پاسخ

 25. +8 Vote -1 Vote +1
  فرشاد گفت :

  هیچ جا آرامش خونه وخانواده رو نداره ولی
  .
  خواستگاری
  ایرادوناز
  عروسی وهزینه بالاش
  ماشین
  خونه
  کاربادرامد عالی
  چشم وهم چشمی بافامیل
  ماهی چند لباس
  طلاوجواهر
  غرغرکردن های بی مورد
  حالاصرف نظر از خیانت و …. که امری متقابل هست
  و
  .
  .
  .
  .
  ……………………..

  اگرازدواج هم نکنی رابطه با… فسادوگناه.

  قضاوت باشما؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ

  +4 Vote -1 Vote +1
  پردیس پاسخ در تاريخ تیر ۱۷م, ۱۳۹۴ ۱:۱۱ ب.ظ:

  دخترا خیلی پرتوقعن. موافقم. چشم ندارن خیلیا اوضاع اقتصادی ملت رو ببینن کور شدن و میخوان مثل شاهزاده ها ازدواج کنن.
  والله بخدا من با کم کمش هم میسازم… خانواده خواستگارم فعلا مخالفن! برام دعا کنین

  پاسخ

 26. Vote -1 Vote +1
  سجاد گفت :

  وجود این عروسکا ینی داریم به آخرالزمان نزدیک میشیم!!!!!!!!!!!!!

  پاسخ

 27. Vote -1 Vote +1
  M2p گفت :

  قیمتش رو یه فروشگاه تولاینه زده ۱۲۸ هزارتومن.تازه گفته نصفش رو موقع تحویل میگیریم

  پاسخ

 28. +4 Vote -1 Vote +1
  hasti گفت :

  همه چیز و همه کس خوب و بد داره .نباید به همدیگر تو همین کنیم و همدیگر رو زیر سوال ببریم هستن دختر خانم هایی که هنوز شرافت و عفت خودشونو نفروختم و هستند آقا پسر هایی که هنوز مردانگی و متانت تو وجودشون هست.من اگر ادعایی دارم سعی میکنم خودم و وقار رو حفط کنم به جای اینکه به دیگران تهمت بزنم یا بی احترامی کنم حیف ما دختران و پسران ایرانی نیست که به خاطر یک مشت حیوان صفت عقب افتاده به هم تو همین کنیم اونها برای خودشون و زنانشان ارزش قائل نیستن و ما اگر این گونه به هم بی احترامی کنیم خودمون رو با اون ها هم ارزش کردیم همه جا خوب و بد داره ولی قرار نیست همه خوب و بد باشند

  پاسخ

 29. +4 Vote -1 Vote +1
  تیمور گفت :

  این بیاد ایران که نسل ایرانیا منقرض میشه…خخخخخخخخخ

  پاسخ

 30. +1 Vote -1 Vote +1
  یه مرد ۲۴ ساله مجرد گفت :

  من یه مردم ۲۴ سالمه.با هستی تا ۹۰ درصد موافقم. خانوم ها و آقایون انقد زود و سریع برا هم جبه نگرید.ما سنت هامون با مدرنیته قاطی شده.کشور ما عقب افتاده هستش ولی مردم و جامعه دارن از کشور های غربی و اروپایی تأثیر میگیرن.
  بنظر من یا ایرانی سنتی رفتار کنید یعنی با دوست پسر یا دوستدختراتون ازدواج نکنیند و اون شرم و حیا خواستگاری و اون دوران رو بریزید دور یا اینکه غربی فک کنید و زندگی کنید.
  مگر غیر از اینه که زن و مرد حقوق برابر باید داشته باشن تو همه زمینه ها!؟؟؟
  این اتفاق تو ایران چند درصدش اتفاق افتاده که همه آزادیاشون و حقوقشون ثابت باشه؟
  خانومی که انقد داری به خودت فشار میاری برای اینکه جوونا نرن سمت این عروسکا ، تاحالا دل چندتا پسرو شکوندی؟ تاحالا بخاطر بی پولی و بد لباسی چندتا پسر تو دانشگاتون بهشون محل نزاشتی؟؟؟
  انقدر زبونت درازه میتونی نصف مرد زندگیت کار کنی پول دربیاری؟ حاضری بدون مهریه عقد بشی؟ مثل کشور های غربی. نمیتونی؟ به اعصابت فشار میاد؟ ازدواج سنتی با پسر حاجی و کلفتی و … و اگه زبون درازی هم بکنی تو سری. خب با واقعیت ها کنار بیاین

  پاسخ

 31. +4 Vote -1 Vote +1
  sara گفت :

  Mn in arosak haro taid nemikon.ama ino bedonim ke to har moqeiati hastim khasteye khodemon bode ….shoma bebinid hich vaqt ye doctor ya mohandes nemiran samte in chiza va ensane vaqei ro tarji midan chon zano mard kenare ham takmil mishan .adamai ham ke samte in chiza miran bayad be aqleshon shak kard albate mn az tarafiam moafeqam ba omadane in arosaka…vaqti ye mard hame dara be rosh baste bashe majbore be khaharo namose mardom hojom bebaran ke baese adam robai va fesade jensi mishe ba vojode in arosaka fesad kamtar misho be khodeshon asib mizanano kase dige tavane in shahvateshono nemide

  پاسخ

  -2 Vote -1 Vote +1
  ملیکا پاسخ در تاريخ تیر ۱۴م, ۱۳۹۴ ۶:۲۰ ب.ظ:

  با نظرت موافقم سارا .لایک ..جوونای ما به دلیل نیازی که داران دست به هر کاری میزنند البته طرف صحبت من به همه نیست پس سو تفاهم نشه .باید واقعیتم ببینیم درسته از لحاظ انسانی چیز درستی نیست اما تا حد زیادی از فساد جلو گیری میکنم با وجوده این عروسک دیگه کسی دنبال دردسر و تجاوز جنسی نی.بهتر یه کمی هم از آمار تجاوز جنسی با خبر باشیم که متاسفانه روز ب روز رو ب رشته. خیلیا برای بر طرف کردن این شهوت دست به استفاده از ابزار غیر استاندار میزنند.این جور به خودشون هم آسیب نمیزنند کسی که بخواد نیاز جنسی خودشو بر طرف کنه دست به هر کاری میزنه پس این عروسک براشون بهتره.هم برا خودشون هم جامعه

  پاسخ

 32. +2 Vote -1 Vote +1
  meysam گفت :

  سلام .
  جالب بود در لحظه اول برام فک کردم اینا کارایی های زیادی دارن مثلا احساس داشته باشن یا اینکه در شرایط بد زندگی کسی باشه که بشه نظری ازش پرسید و….
  چیزی که میخوام بگم اینه که در یک اجتماع ادم های گوناگون بانظرات و ایده های مختلف وجود داره و بسته به موقعیت مکانی و فرهنگ نظرات انها با هم فرق میکنه در این مسائل .
  به نظر من حتی مهران هم هدفش این بوده به دختر خانوما و خانواده هاشون بگه لطفا از توقع های بیجا دست بردارین و زندگی را سخت نگیرین .
  شما اگه پیش یک کارشناس رفته باشید و در مورد مسئله ازواج که چگونه اصلا میشه که فرد احساس به نیاز کنه این را میفهمین که در اینجا ادما به چند دسته تقسیم میشن که دوسته مهم اونا رو میخوام بگم یکی ادمای متفکر که به مساله ازدواج فقط برای رفع نیاز جنسی فکر نمیکنن بلکه شریک داشتن در زندگی چه از لحاظ روحی چه فکری و…
  مورد دوم ادماایی که دیدگاه ازدواج را فقط رفع نیاز جنسی میدونن که امروزه فک نکنم در کشور خودمان ایران یک فردی که به بلوغ فکری رسیده باشه از این دیدگاه نگاه کنه به مسئله مهم ازدواج.
  به نظر من این عروسکا چرته و بدرد خود چینیا میخوره که از مفهوم اصلی درک زندگی محروم هستند و نه فرهنگ و تمدن یک ایرانی ومطمعنن این هنجاری که دوست دارند توی کشور ما درست بشه به کشور خودشون برگشته میشه و مثل چیزای دیگ درد جامعه خودشون میشه .

  پاسخ

 33. +1 Vote -1 Vote +1
  ایمان گفت :

  باعرض سلام به نظرم نبایداین طوری به هم توهین کنیم واین الفاظ رکیک روبکارببریم حالا به نظرمن یک خانوم بایک فرشته هیچ فرقی نداره وارزششون ازمامردابیشتره امابایدبگم که پسرهای خوب هم پیدامیشن وواقعا حیف این انسانیت که بخوای باکارای ناشایست تباهش کنی اگه کسایی که طرف این کارا میرن ارزششون همون عروسک های پلاستیکیه وهمونابه دردشون میخورن وبااوچینی های عقب مانده فرقی ندارن

  پاسخ

 34. +1 Vote -1 Vote +1
  ایمان گفت :

  باعرض سلام به نظرم نبایداین طوری به هم توهین کنیم واین الفاظ رکیک روبکارببریم حالا به نظرمن یک خانوم بایک فرشته هیچ فرقی نداره وارزششون ازمامردابیشتره امابایدبگم که پسرهای خوب هم پیدامیشن وواقعا حیف این انسانیت که بخوای باکارای ناشایست تباهش کنی اگه کسایی که طرف این کارا میرن ارزششون همون عروسک های پلاستیکیه وهمونابه دردشون میخورن وبااوچینی های عقب مانده فرقی ندارن.

  پاسخ

 35. +3 Vote -1 Vote +1
  ای داد از .... گفت :

  تابلوی مردانگی لایق هر دیوار نیست
  آنقدر باید بگردی تا بدانی مرد کیست ………
  شما بگید مرد کیست یا چیست
  جنس مذکر کیست یا چیست
  نر کیست یا چیست

  پاسخ

 36. Vote -1 Vote +1
  سیدجواد طالبیان گفت :

  این همه قیل و قال نداره.
  میلیون ها میلیون در این کره ی خاکی ابداع و نوآوری و تولید داشتیم اینم روش.
  بخواین نخواین هم هیچ تاثیری به حال اقتصاد و بازار نداره. حرص و جوش هم نخورید که چرا هست و چرا نیست.
  این دور تسلسله که در اقتصاد و بازار همیشه بوده و همیشه هست.
  در نهایت، مخالفان این پروژه که اکثرا خانمها هستند بدونن که چه خوب و چه بد این انسان های مصنوعی به بازار میاد و اونی که دلش بخواد و پولش رو داشته باشه میخره.
  همانگونه که من خودم در اتاق یک دختر خانمی که نماز جمعه اش و دعای کمیل و توسل و…. اش ترک نمیشد و به قول معروف هیچ جای بدنش رو آفتاب ندیده بود و به طور کاملا اتفاقی یک آلت مصنوعی پیدا کردم.
  پس لطفا بحث نکنین و بگذارید چرخه ی اقتصاد و بازار کار خودش رو بکنه.
  با تشکر

  پاسخ

 37. +1 Vote -1 Vote +1
  امیر گفت :

  فقط ازدواج نکنید که هر ماه به اندازه ۱ سال پیر میشید.بخدا که الان دخترا قدر نشناس شدن.یعنی حتما باید تند و بد اخلاق و خشن باشی تا زندگیت بگذره.۲ روز خوب باشی به بخدا بهت میگه بشین من سوارت شم.یعنی اصلا خوبی نیومده دیگه.آدمی رو میشناسم یه ثانیه به زنش رو نمیده اصلا به هیچ عنوان.اونوقت زنش مثله پروانه که هیچ مثله حشرات دوره سرش میچرخه.همینکه باحاش میخنده کلا همه چی عوض میشه.

  پاسخ

 38. +3 Vote -1 Vote +1
  مهسا گفت :

  دیدم به همه عقایدتون…یکدفعه بگید همتون خرابید و نفهم.

  پاسخ

 39. +1 Vote -1 Vote +1
  فاطمه نقی زاده گفت :

  خدمت مشاور چرا مردم رو با خدا باوری درس نمیدید خدا گفته اگه اخرت تان اباد کنید منم دنیایتان اباد میکنم کسی که در تمام امور خدا روشاهد بگیر اگه خطای هم مرتکب بشه سریع توبه میکنه پس انسانها کجا باید خودسازی کنند اگر قرار باشه در هر شرایط خودشو ارضا کنه چه فرقی با یه حیوان داره غریزه جنسی در بدن خوابه مگر خوده انسان اون تحریک کنه بنابراین کسانی که ازدواج برایشان فراهم نیست به گفته قران اگر عفت وپاکدامنی پیشه کنند خدا از فضل خودش عنایت خاصی دارد خدا با صابران است در ضمن ارضا غریزه جنسی فقط با حلالی که خدا راضی هست یعنی ازواج که باعث رشد وتقویت روح و جسم انسان میشه در ارضا حرام جز نکبت وبدبختی چیزی چیزی به همراه ندارد با ایجا د سرگرمی های مفید و ارزان میشه نفسمان را کنترل کرد با روزه ونماز از خدا کمک گرفت و یادمان باشه یه روز باید پاسخ تمام عملکردیمان را بدهیم روز قیامت اگه به خدا بگیم نتوستم جوان بودم یه نفر رو با شرایط تو میاره میگه چرا اون توانس خوب باشه پس میشه خداوند همه کجا باماست ازش بخواهید در تمام امور اخلاص داشته باشید ببینید چطور اموربه راحتی میگذره هستی همان کاری رو با تو می کنه که هستی پس مواظب باش خطا کنی خطا می بی نی با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هر کاری که دوست داری کن اونوقت نتیجه جز پشیمانی وحسرت چیزی به همراه نداره یاعلی

  پاسخ

 40. +4 Vote -1 Vote +1
  شهاب گفت :

  یه تار موی دوست دخترم میارزه به همه این عروسکها

  پاسخ

  +3 Vote -1 Vote +1
  فرشاد پاسخ در تاريخ تیر ۲۰م, ۱۳۹۴ ۸:۵۳ ب.ظ:

  این عروسک ها ماهی یه رنگ مو نمیخوان که

  پاسخ

  Vote -1 Vote +1
  شهاب پاسخ در تاريخ تیر ۲۲م, ۱۳۹۴ ۱:۰۱ ب.ظ:

  مرد اگه به زنش توجه کنه زن نیاز نیست ماهی یه رنگ مو استفاده کنه داش گلم ولی نظر تو هم درسته متاسفانه تو این زمونه…

  پاسخ

 41. +3 Vote -1 Vote +1
  sasha گفت :

  والا من ۵میلیون هم بابت یکیشون میدم….میارزه…دست چین درد نکنه….
  والا بخدا….تو عمرم نه آدم کثیفی بودم نه هوسران…..ولی خیلی از دخترا واسم ناز و ادا رفتن…متنفرم از هرچی دختره….

  پاسخ

  +1 Vote -1 Vote +1
  خفاش پاسخ در تاريخ تیر ۲۴م, ۱۳۹۴ ۱۲:۲۷ ب.ظ:

  کارت بیسته

  پاسخ

 42. Vote -1 Vote +1
  farhad گفت :

  سلام، من کسی رو میشناختم که تو سن ۲۲ سالگی عاشق ی دختری شد و قرار شد باهم ازدواج کنن ولی دختره با کمال بی … رفت دنبال ینفر دیگه حالا ملاکش از این کار چیبود (هه) پسره خوش هیکل بود به همین خاطر رفت دنبال خوش هیکله فقط برا هوص پسره ام که ی مدت شکه بودو بعد هم افسرده شدو ،بعدشم افتاد به هوسو خد ارضایی ،بعد از چند سال ازدواج کردو العان دوتا بچه داره ،،ولی دختره چی هنوز که هنوزه هرماه با ی نفره ونوبتی عوض میکنه ده ساله ،ها لا کودوم عاقبت به خیر شدن خدتون بگین؟. من خدم از ی خانمی خشم امد هرچی سعی کردم باهاش اشنا شم نشد یعنی نخاست ،یروز بهش گفتم اخه دلیل این همه نه چیه بهم شمارهای تو گوشیشو نشون دادو گفت من الان با ده نفر دوستم دیگه یازدهومیشو میخام چیکار منظورش من بودم خیلی بد شده این دورو زمونه منم ترجیه میدم به جای تنهایی و متکا بغل کردن عروسک بازی کنم والا، .. والا شرم داره، این همه چرتو پرت نگین به هم، خدا زن و مردو برای هم افریده نیاز جنسی خدش یک نعمتیه که خدا اونو تو درونمون غرار داده اشتباهات ما از خدمونه که مسیر زندگیمونو چه چوری رقم میزنیم ،به ازدواج نباید فقط به دید نیاز جنسی نگاه کنیم چون زود گذره صبات نداره وقطی ازدواج کنید که قصدتون تشکیل خونواده باشه ، هواس همون باید جمع باشه به این فیلمای پورنو وهمجنس بازی وخد ارضالی و هوس بازی وجدیدشم که عروسک ، اینا همش کارای شیطانیه که امار ازدواجو پایین میاره و زنو مردو ازهم جدا میکنه . میدونین که خدا برا چی این کارارو منع کرده ، چون نسل انسان با ازدواج نکردن منغرض میشه؟؟؟؟

  پاسخ

 43. Vote -1 Vote +1
  فرید گفت :

  دست چین درد نکنه…
  عجب چیزی ساختن، یکبار پول میدی یه عمر آسایش داری….
  نمیدونم چرا زنهای این دوره زمونه تمام عقده های نداشتشون رو میخوان از شوهر بدبخت طلب کنن، زمونه یجوری شده که ۹۰ درصد مردهای متاهل دارن حصرت دوران مجردی رو میخورن، ای کاش مجرد میموندیم و این همه خاک بر سر نمیشدیم که الان باید بیای جون بکنی پول دربیاری و حاج خانم براحتی تمام اونو ببره بازار و خرجش کنه برگرده، بدبختی اینه که یه بار دو بار هم نیست…. شوهر شده براشون عابر بانک…. در کل به نظر من دم چین گرم که این عروسک رو ساخته، لاقل خیلی ها دست از استمنا بر میدارن…
  بدرد همه میخوره، خانم های عزیر جنس مذکر مثل خروس میمونه باید اطرافش پر باشه از جنس مخالف تا چشم و دلش سیر بشه، یعنی تنوع طلبی ذات انسان مذکر هست، هر کی هم بگه نه گوه خورده…
  از اونجایی که ما یکی رو میگیریم و اونقد فشار میاد که اصلا حس زناشویی یادمون میره و اگرم باشه همش تکراریه… خسته می شیم و دلمون تنوع میخواد، پس اون حس چی میشه…. اگه بری دنبال یکی دیگه که لو میری و آبروت میره، اگه بخوای یه زن دیگه بگیری که ما تو خرج همین اولیشم موندیم…
  پس بهترین را همین عروسک چینیه، که بنده خدا هیچی نمیخواد، یه میلیون شیر بها پرداخت میکنی، یه عمر بدون غر غر و درخواست کنیزت میشه…
  اگه کسی شماره فروش اینارو داره بذاره ببینیم جنسش چجوریاست

  پاسخ

 44. Vote -1 Vote +1
  مهدی گفت :

  باسلام،بیاین چشمامونو باز کنیم و دقیق تر به این موضوع نگاه کنیم.این محصول نوعی ماشینه،ماشینی که احساسات نداره چون فقط یه ماشینه و مطمئنا به مرور زمان مشکلات روانی برای مصرف کننده بوجود میاره و مثل خوره روان و احساسات ادمو میخوره و باعث میشه که فرد به بقیه زن ها هم نگاه ماشینی پیدا کنه.خلاصه این محصول هرچی که هست ذهن منحرف(بعضی) از جوونارو داغون تر میکنه.

  پاسخ

 45. -1 Vote -1 Vote +1
  باران گفت :

  خدمت اون آقاییونی که موافق این عروسکان عرض کنم باید به چینی ها بگن هر ماه یه عروسک جدید
  درست کنند‌ براتون چون بعد ازیه زمان کوتاه عادی میشه و دست از پادرازتر برمیگردید واونموقه
  همه وجدان و ارزشتونو زیر سوال بردید

  پاسخ

 46. +1 Vote -1 Vote +1
  مبینا گفت :

  باسلام.
  زندگی با عشق و محبت جریان داره.
  وقتی که به خدا ایمان داریم، پس ترسی از هیچ نداریم.
  انسان میتونه همه چیز و همه کس رو بخره اما عشق و محبت رو چی آیا میشه خرید!
  به سلامتی همه ی زوج هایی که با محبت درکنار هم هستن.ومجرد هایی که بدنبال محبت و عشق هستن

  پاسخ

 47. +1 Vote -1 Vote +1
  سید مصدق گفت :

  بچه ها باید تاسف بخوریم ونگران اینده ی خودمان باشیم که همسایه وکشوری که ادعای دوستی با مارا دارد همچین چیزهایی ساخته
  شک نکنید دراینده این عروسک ها وارد ایران خواهند شد . وقتی عروسک دخترنما ساختند فردا هم عروسک پسرنما میسازند
  همه خوب میدانیم بیشترازدواج ها برای رفع شهوت است اگر این عروسک ها وارد ایران شوند شک نکنید که ببیشتر جوون ها از انها استقبال میکنند
  واقعا باید از اینده ی خود وایندگان خودمون نگران باشیم

  پاسخ

 48. Vote -1 Vote +1
  zahra گفت :

  به نظر من هرکسی ایده هاشو برای خودش نگه داره و طبق اون پیش بره.همونطور که میدونیم الان تا جوونا سرشون به سنگ نخوره اروم نمیشن.منم با اقا مهدی موافقم جوونا برن سمت این چیزا تا عوقبشو ببینن.بالاخره هر کسی تو گور خودش میخوابه و زندگی خودشو داره.

  پاسخ

 49. +3 Vote -1 Vote +1
  رضا گفت :

  اول عرض کنم شدیدا مخالف این عروسک و امثالهم هستم. متولد اواخر دهه ۱۳۴۰ هستم دوبار ازدواج کردم ولی همسرانم بخاطر مال دنیا منو دوست داشتند و رفتند با اندکی مادیات ، الحمدلله والمنه در تدین جوانمردی و لوتی مسلک و مرام و روشنفکری اسلامی زبانزد و حتی دشمنانم مرا مثال میزنند هرگز اهل صیغه و خانم بازی نبودم بخاطر شغل خود به بیش از ۸۷ کشور سفر کردم اما نفس یک مرد بک انسان همراه بوده و در این چهل و اندی سال جز دو همسر قبلی هیچ زنی را لمس نکردم اکنون که بعد از عبادت اینترنت و کار تنها همنشین من است و اعتمادم از همه خانمها صلب شده چه باید کنم ؟ مشکلات ما ایرانی ها در این رابطه بسیار عمیق است لذا باید فکر بنیادی کرد.
  چقدر دختر خانم ها و خانم ها ایراز عشق کردند ولی با چند تست مردود شدند چون آنان مرد نمیخواهد نر و تیغ زدن و خر کردن و دوشیدن میخواهد تا با یک بچه قرتی ازدواج کنند بارها اقرار کردند که زندگی با اینگونه اشخاص لذت بخش است ولی در محل های عمومی به یکباره رنک عوض میکنند و آنچه که نبوده و نسستند شعار میدهند .
  همه کامنت ها را ملاحظه نمودم اغلب نظر خانمها اغراق آمیز بود ولی مردها به حقیقت نزدیک تر.
  اگر کسی پاسخ منطقی داشت ب بنده مکاتبه نماید ، شاید فتح بابی شود ما هم دنیا را گونه ای دیگر ببینیم .
  seyed.app2@gmail.com
  خدا نگهدار

  پاسخ

 50. +1 Vote -1 Vote +1
  علی گفت :

  اولا رضا با نظرت موافقم.متاسفانه باید بگم (بعضی از خانمها) فکردن دیگه کی هستن. واقعا جالبه دوس دارن تیپ غربی بزنن اما باهاشون رفتاری شرقی داشته باشن. مطلب بعدی اینکه نیاز جنسی یک نیاز طبیعی است و نمیدونم چرا معمولا خانمها اینو از دید گاه هوس بازی نگاه میکنن. جالب اینجاست که خودشون ۹ برابر شهوت دارن.
  فقط مردا زود حسشونو لو میدن دخترا نه.اینم امری طبیعیه که پسر دنبال دختر باشه.چون در تمام مخلوقات جنس نر دنبال ماده است.پس خانما اگه مشکل دارن اعتراض شونو بخدا کنن
  والا در هیچ جوامعی در هیچ فیلمی ندیدم که (بعضی) خانمها اینقدر تیپهای تحریک آمیز بزنن و توقع رفتار یک فرد متواضع رو داشته باشن.و دم از امنیت بزنن.من به اینجور افراد پیشنهاد میدم کشور زندگی رو تغییر بدن چون با فرهنگ اینجا سازگار نیست.جالبه که همینها میان میگن که حجاب ما زنان چشمان پاک مردان است. خوب بهت چی بگم واقعا.فقط ی چیزی شنیده.این تیپ ها در خیابانهای آمریکا هم دیده نمیشه مگه طرف … باشه که شناخته شدس.هیچ دختری تاوقتی خودش نخواد پسری نمیتونه هیچکار باهاش کنه.مگه دستوپاشو ببندن دیگه
  همین دانشگاها همه رو بیچاره کرد.بله.آمار تحصیلات دخترا بیشتره.بدشم میخوان کمتراز خودشون گیرشون نیاد.که چی کی دنبال شعور اجتماعی میگرده.انسانیت.انقدر این مسئله ضایع هست که تو رسانه خودمونم صداش در اومده.شما از بیکاری و چشمو همچشمی میرید دانشگاه .سنتم میره بالا .توقعتم میره بالا .بد میشی ۳۰ سال افت میکنی کسی نمیخوادت.پسره میخواد بره سربازی.بره سرکار.حالا کو شوهرت مهندس نباشه.منهدس باشه بد ببینی معتاده .دست بزن داره و… خوبه!!

  پاسخ

 51. -1 Vote -1 Vote +1
  ایوب گفت :

  سلام.
  من با نظر هیچ کدام از دوستان کاری ندارم فقط چند تا از عکسهای این پلاستیکهای بی ارزش را دیدم اصلا با این موجودات ابرو برداشته ،ضعیف، ریز نقش، این پسرای بدبخت ( از اون عروسکها هم بی ارزشتر رو میگم) تفاوتی نداشتند.یعنی در آخر میخوام بگم چه خاکی بر سر ایران کوروش کبیر اومده که پسراش دارن خودشونو شبیه دخترا میکنن.در اصل بخوایین حساب کنین با اون عروسکهای مواد کهنه هیچ فرقی ندارن……..

  پاسخ

 52. Vote -1 Vote +1
  معصومه گفت :

  خیلی هم خوبه.به نظرم کاش آزاد میشد تا کمتر بیماری جنسی باشه تو کشور همینطور بچه ها از حلقه و لامپ استفاده نکنند. این پیشرفت علمه هرکی میخاد میتونه استفاده کنه

  پاسخ

 53. +1 Vote -1 Vote +1
  دیبا گفت :

  سلام به نظر من چیز بدی نیست حداقل چشم و دل بعضی ها سیر میشه دیگه اینهمه ظلم و جنایت نمیشنویم مثل تجاوز به کودکان -تجاوز به دختران دانشجو – رابطه های پنهانی و آبرو رفتن خانواده های با آبرو -داشتن دوست پسر برای خانمهای متاهل و بالعکس – جوونهایی هستند واقعا تو خرج خانوادشون موندن چطور ازدواج کنند خیلیاشونم درگیر بیماریها هستند هیچ میدونین چقدر ایدز و هپاتیت و…..غیره دارند – چقدر ازدواج ها سخت شده -توقعات خانواده ها و بعضا جوونا بالا رفته -تو زندونها جوونایی به خاطر مهریه گرفتارند-شاید اینطوری کسب و کار زنای خیابانی کساد بشه و دیگه از خونه فرار نکنن -چقدر زندگی ها بخاطر این مسایل پاشیده شده فقط از خدا میخوام به تموم جوونهای ایرانی عزت نفس و سربلندی عطا کنه تا از هرگونه بلایا و آفتها بدور بمونن

  پاسخ

 54. -1 Vote -1 Vote +1
  ایوب گفت :

  سلام.
  ضمن محترم شمردن نظرات دوستان … در واقع این عروسکها حتما برای پیاده کردن سیاست های کثیف غربی ها برای شرقی ها طراحی و ساخته شده است.اگر فکر میکنید که این پلاستیکها برای رفاه حال ما یا جلوگیری از بحرانهاست، اصلا این طوری نیست
  همانطور که هممون میدونیم غربی ها یا کشورهای وابسته به غربی ها جز نابودی و مرگ ما (به خصوص ایرانی ها) چیز دیگری برایمان آرزو نمیکنند.اگر به عمق قضیه نگاه کنیم این خودش یه نسل کشی خیلی خطر ناکه، وحتما هم در ایران جواب میده چون ما ایرانی ها هم ضعف زیاد داریم و هم خیلی ساده و زود باوریم.در ضمن اگر فساد در ایران زیاده ده برابر آن در کشورهای دیگست. ولی خوب از اینکه ایران به اینجا رسیده مقصر بودن مسئولین کشورمان بر کسی پوشیده نیست.من خواهشم اینه که بیشتر بررسی بشه.

  پاسخ

  Vote -1 Vote +1
  یک انسان پاسخ در تاريخ مرداد ۷م, ۱۳۹۴ ۸:۵۵ ب.ظ:

  با عرض سلام خدمت همه ی بزرگواران
  هدف ساخت این عروسک که کاملا مشخصه!!! واسه کشورهای اسلامیه، چون کشورهای غیراسلامی که قید و بند در رابطه ندارن و هیچی رو مهم نمیدونن و این نوع ارزشها براشون تعریف شده نیست.
  اگر زنها واقعا ارزش خودشونو بدونن و مردها هم بزرگیشونو بفهمن، این چیزهای ضد ارزش نه برای کسی خوشحالی میاره و نه ناراحتی…
  این همه جبهه گرفتن و ادعا کردن هم از سمت خانم ها و و هم از سمت آقایون درست نیست، به جای اینکه بیاییم تأیید کنیم یا مقابله کنیم با ساخت این نوع اشیاء جنسی، چرا کمی اندیشه نمیکنیم؟ چرا تصمیم نمیگیریم تغییر کنیم؟!
  اگر خانم ها به وظایف زنانگیشون برسن، توقعات و چشم و هم چشمیهاشونو کم کنن، قانع باشن، جنسشون رو ابزار رفع نیازهای مادی ندونن، بساز باشن، حضورشون رو در جامعه به حداقل برسونن، خودنمایی نکنند و وظیفه ی اصلیشون که همسر بودن و بعد مادر بودن هست رو درک کنن و بهش عمل کنند و مردها هم تلاششون رو بیشتر کنند و تعهدپذیریشونو بالا ببرن، دنبال کسب روزی حلال باشن و کمی غیرت به ناموسشون داشته باشن اونموقع سن ازدواج پایین میاد و وقتی سن ازدواج پایین اومد فساد در جامعه کاهش پیدا میکنه و دیگه هیچ نوع ابزار ساخت کافران و تدابیرشون برای نابودسازی مسلمانان موفق نخواهد بود و خودشون در چاله حماقتهاشون گرفتار میشن!
  هموطنم! انسان بودن و انسانیت داشتن، رفاه کامل در دنیا و بهره وری از ظواهر و مادیات نیست، پس اگر ارزشها برمبنای بعد انسانی، روحی و معنوی رقم بخوره، مشکلات هم به حداقل خودش خواهد رسید.
  با آرزوی سعادتمندی و کمال همه ی انسانها…
  الهم عجل لولیک الفرج

  پاسخ

 55. Vote -1 Vote +1
  علی گفت :

  عالی

  پاسخ

 56. +1 Vote -1 Vote +1
  عادل گفت :

  با عرض سلام خدمت دوستان گرامی. والا بعضی ها جوری از کشور های اسلامی وغیر اسلامی حرف میزنن انگار فرقی هم میکند.در حال حاضر کشور ما از نظر فحشا با یک کشور غربی یا بقول بعضی ها کمونیست چه تفاوتی دارد؟جز اینکه در این کشور ها هر چیزی جای خود را دارد و یک عده برای همه از جانب خودشان تصمیم نمیگیرند. بنده خودم مجرد هستم و بشخصه نیاز جنسی بالایی دارم.به زنان هم تک بعدی نگاه نمیکنم.چند بار قصد ازدواج داشتم اما هیچ کدام حاضر به پذیر رفتن شرایط مالی من نبوده اند.این پهتر است که من بخاطر خود خواهی خودم و خود خواهی دختر خانم هایی که همه چیز را پول می بینند حق یک عده دختر از خواستگاه ضعیف رو لگد مال کنم و با پاکی انها بازی کنم یا اینکه بایک ابزار یا یک شی این نیاز حیوا نی رو بر طرف کنم. بعضیها دم از ایمان و دعای ندبه واز اینجور حرف ها میزنند. ااین ها رو کسی باید تکون بده بیدارشند.تاریخ مصرف این حرف ها تموم شده.در اخر هم شما نگاه به تن سالم خود نکنید.قرن ها ست که کسانی که از نا هنجاری های جسمی شدید رنج میبرند از فقدان سکس یا حتی بودن در کناز یک زن رنج میبرندو این ظلم بزرگی در حق این افراد است که انان را از این ابزار محروم کنیم.ه چند این حرف ها خریدار ندارد.به امید ازادی

  پاسخ

 57. Vote -1 Vote +1
  امیر گفت :

  سلام ….من به دعوای بقیه کاری ندارم ..به نظرم چیزه خوبیه ..کسی هم نمیتونه میل جنسی رو کتمان کنه .امدم توی سایت های مختلف دنباله اینم یکی بخرم

  پاسخ

 58. +1 Vote -1 Vote +1
  محمد گفت :

  این مهسا کیه که اینقد توپ اش پر اه

  پاسخ

 59. +1 Vote -1 Vote +1
  غضنفر doostbeheshti@yahoo.com گفت :

  مهران جان حق با خودته داداش .
  یکم عاقلانه فکر کردی .
  لامپ صد هم اختراع ایرانیا بود !!!!!!!!!!! ( زدن رو دست چینیا )
  این محصول از پروتز و مواد ارتجاعی (مواد ارتجاعی به موادی میگن که قابلیت کشش ، فشرده شدن ، نرمی ) را دارد نه پلاستیک بازیافتی
  قطعا تمام پسرا خوب نیستن و تمام دختران هم همینطور
  این ابزار باید جلوش گرفته بشه ولی نویسنده ی این مقاله به وضوح داره به ایرانیان توهین میکنه
  شخصیتمونو زیر سوال میبره
  مگه ماکی هستیم ؟
  آقای نویسنده فکر کردی ما حیوونیم و اختیار اراده ی خودمونو نداریم ؟
  یه سریال ساختن به اسم (تنهایی لیلا) طرف خادم امامزادست ولی اینقدر اراده نداره از خودش که همه تقصیرات و میندازه گردن شیطون انگشتشو میسوزونه که شیطون گولش نزنه .
  نه عزیزای من شیطون وجود نداره
  شیطون اصلی این مغزه ماست که باید ببینیم چطور فکر میکنه . تورو بخدا بیشتر فکر کنین .
  طرز تفکر ادمه که توانایی اداره ی کالبد آدم رو ازش میگیره .
  ببخشید زیاد وراجی کردم
  کوچیکه همه <<<دوست بهشتی>>>

  پاسخ

 60. Vote -1 Vote +1
  پری گفت :

  واقعابی زنی بیداد میکنه….بنظرم شوعر تو.کوچه پس کوچه ها زباد ریخته…اما دخترا دیگه ب پسرا نگاهم نمیکنن چون مرد میخوان نه یکی که مثل دختر باشه…پسراهم مجبورن برن با عرویکا عقدشونو خالی کنن

  پاسخ

 61. Vote -1 Vote +1
  شیوا گفت :

  مردی که ففقط بخواد واسه این کار ازدواج کنه. همین بهتره که به جای زن با عروسک ازدواج کنه.زن عروسک نیست احساس داره. خیلی هم بهتر میشه.

  پاسخ

 62. Vote -1 Vote +1
  Para2ox گفت :

  باسلام خدمت دوستان
  کامنت های عزیزان برادر و خواهرهای خوبم جالبه آخه اینجاهم صحبت از مسایل جنسیه دریغ ازینکه یکم به این فکر کنیم که جوامع دیگه تمایل به کوچک کردن شخصیت جوانان ما دارن، چه پسر و چه دختر میگید نه؟ خیلی خب، به این فکر کنید که زن و مرد مصنوعی باهم وارد کشور میشد بعدش قضاوت ها به چه صورت بود؟ آیا بازهم میپریدیم بهم که تقصیر توه یامن یااینکه تو کمتری و من بیشتر؟
  درهر جامعه دوجنس مرد و زن وجود داره که بدون شک وظایف و مسولیت های متقابل دارن،حالا بعضی جوامع محدودیت درش هست که این دلیلی برای انداختن تقصیر به گردن دیگری نمیشه.
  پسرا تغییر کردن قبول،دختراهم تغییر کردن.حالا کی چقدر تغییر کرده رو کاری نداریم چون ظاهر اشخاص منحصرا شخصیت واقعی افراد رو نشون نمیده.
  همین پسری که میگن دخترونه شده رو درنظر بگیرید،بخواد تشکیل خونواده بده اولین کاریکه میکنه ظاهرشو ی دستی میکشه،ضمنا همین پسرای به اصطلاح دخترنما ایرانین و توی خون هر ایرونی تعصب هست.ضمنا اینا انگشت شمارن و شهرهای مختلف تیپ های مختلف داره.
  وشما دخترخانومای گل انصافا شما با دخترای نسل قبل از خودتون یکی هستین؟ نخیر تغییر کردین ولی بازهم باهمین حال بوقتش برمیگردین به همون دخترای اصیل ایرونی.
  بقول معروف در و پنجره براهم ساخته شدن پسرا متفاوتن و دختراهم متفاوت تر.
  الان دخترا دارن میگن پسرا حقشونه زن مصنوعی براشون بهتره غافل ازینکه قانون طبیعت این وظیفه رو به دوش جنس مخالف گذاشته.
  اگه مرد مصنوعی بیاد که اومده ولی بخاطر مخالفین خاص داخلی چین،تولید انبوه نشده
  یکم واقع نگر باشیم و بیایم یکی باشیم پ اجازه توهین و تحقیر جوامع غیر رو نسبت به ایرونی ندیم. به خدای واحد قسم اینا هدفشون ایجاد تفرقه و انحراف دیدگاه ما نسبت به همه.
  هرکس در انتخابش مختاره پنج انگشت مثل هم نیستن، پس کاری به اونایی که باب میل مانیستن نداشته باشیم، چه دختر و چه پسر،فقط این مسئله رو باهم از بالا نگاه کنیم نه حق به جانب،بیاییمو خودمون قضاوت کنیم،یه قضاوت دور از هرگونه جانب گیری
  باتشکر

  پاسخ

 63. Vote -1 Vote +1
  Para2ox گفت :

  آخه این به اونیکی میگه بد و برعکس
  اگه دخترا مارو تحویل نمیگیرن یا دخترا مارو، خب یکی بمن بگه این فساد و فحشای این جامعه رو کی براه انداخته؟
  دختراکه کوتاه بیا نیستن.
  همجنس باهمجنس باشه که بارداری درپی نداره.
  منتها خوبهاش هم دارن به پای بدها میسوزن،
  ما جامعه ای هستیم که بنابر جغرافیای فرهنگی اسلامی هستیم با شرع مربوط به خودمون، ولی تفکر بی بندوباری جنسی اومده و گریبان گیرمون شده و الان داریم بهم دیگه فخر غربی نگری میفروشیم.
  اسلام و یهود و مسیح و… بزارید کنار اصلا فکر کنید ما انسانیم،
  لاقل از دیدگاه انسانی و بشری به این موضوع نگاه کنیم.
  هرجور و باهر دیدی بهش نگاه کنیم میلنگه،

  پاسخ

1 ... 6 7 8

ارسال دیدگاه


Site Meter