زنان مصنوعی پشت مرزهای ایران
زن مصنوعی چینی هم به بازار آمد

مدتی پیش بود که چین شلوارهای جین که پشت آن ها به نام جلاله الله منقش بود را روانه کشورهای مسلمان به ویژه بازار های تهران و سایر شهرستان های ایران کرده بود، کمی بعد از آن لاک مختص وضو برای زنان مسمان را وارد بازار کرد.

مدتی بعد نیز قرآن های دیجیتال چینی وارد بازار شد که در برخی از آیات و سوره های قران تعمدا تحریفاتی صورت داده بودند. به عنوان مثال می توان به تحریف تعمدی که در سوره یس صورت گرفت بود اشاره داشت. که به سرعت توسط دولت از ورود و توزیع آن جلوگیری به عمل آورد.

اما باز هم چینی ها بیکار ننشستند و این بار انسان های مصنوعیِ پیشرفته تری نسبت به عروسک های انسان نمایی که در سال های گذشته وارد بازار کشورهای اسلامی کرده بودند را به صورت گسترده توزیع می کنند.

یک سایت چینی در مصاحبه ای با صاحب شرکت تولید کننده این عروسک های انسان نما گفت: هدف ما سازندگان انسان مصنوعی کمک به جامعه بشری است! بخصوص جوانان بعضی کشورها که در محدودیت به سر می برند!

 

صنعتگران چینی پس از پیشی گرفتن در ساخت انواع اسباب بازی، این بار برای کسب درآمد بیشتر  و شاید برای جلوگیری از زاد و ولد و افزایش جمعیت خود، گوی سبقت را در تولید زن مصنوعی از دیگر کشورها ربودند.»زنى که چینی ها ساخته اند می تواند هر کارى را براى صاحب خود انجام دهد. به گفته صنعتگران چینی، زن مصنوعی جدید بر عروسک های مشابه پیشین این امتیاز را دارد که “تا ۹۹% شبیه زن های معمولی است. در ساخت اعضای بدن این زن مصنوعی از ماده سیلیکون که قابلیت ارتجاعی دارد، استفاده شده است. مدیر شرکت چینی تولید کننده ى این محصول می گوید: «ساختار و جزئیات جسم این زن مصنوعی جدید از روی کامپیوتر طراحی شده، و بین آن و یک زن عادی به ویژه در تاریکی قابل تمایز نیست.»

با این حال محصول جدید چین آن گونه که در مجله “سیدتی” چاپ امارات منعکس شده است، موافقان و مخالفان تندى دارد.

در گزارش منتشر شده در این مجله ى زنانه، نظر ۱۰۰ نفر از مخالفان و موافقان  ساخت زن مصنوعی آمده است. اغلب مصاحبه شوندگان، بویژه زنان بر مخالفت با خرید آن تاکید کرده اند.

گروهی از این افراد تنها مخالف قیمت بالای خرید آن بوده اند و (۷۰۰۰ دلار) را زیاد مى دانند اگرچه انواع مشابه این محصول کشور چین بسیار ارزان تر در دسترس است. یک متخصص بهداشت روانی نیز با ابراز نگرانی از ورود چنین تولیدی به بازار، از کشورهای اسلامی و عربی خواست به مشکلات جوانان رسیدگی کنند، در غیر این صورت این کشورها شاهد پدیده ای به نام زن مصنوعی خواهند بود. اما یکی از زنان در مقام دفاع از حقوق زنان به صراحت خطاب به مردان گفته است: «خوشحال نباشید همین شرکت چینی گفته است بزودی محصولمرد مصنوعی را نیز به بازار ارائه خواهد کرد.» شایان ذکر است که مدتهاست زنگ های هشدار برای بشریت به صدا درآمده است و کارشناسان و دلسوزان نسبت به سرانجام وضعیت اخلاقی و معنوی و حتی مادی انسان اعلام خطر کرده انداین خبر نیز مهر تاییدی بر این روند نامیمون است. روندی که سرانجامی جز نابودی کانون گرم خانواده و روابط آرام بخش عاطفی و جنسی میان زن و شوهر نخواهد داشت.

 

این مساله از آن جهت نگران کننده است که باعث می شود ارزش و کرامت الهی انسان بویژه زنان زیر سوال برود.

این نوع وسایل که باعث از بین رفتن ارزش ها و تخریب افکار جوانان می شود بشدت از سوی رسانه های غربی فارسی زبان تبلیغ می شود که مشخصا با هدف ضدارزشی است.

یکی از نکاتی که سازندگان این محصولات مبتذل به آن دقت کرده اند این است که ساختار و جزئیات جسم این انسان مصنوعی جدید از روی کامپیوتر طراحی شده، و بین آن و یک انسان عادی، تفاوتی نیست.

 

شایان ذکر است این محصول غیر اخلاقی تمام جوامع را به دور از اندیشه های مذهبی نشانه گرفته است و با تبلیغات گسترده ای که از شبکه های ماهواره ای  تبلیغ می شود با گستره توزیعی که چین در دست دارد به سادگی این محصولات “زنان و مردان مصنوعی ” را به بازار کشورهای تحت سلطه اش ارسال می کند.

کشورهای اسلامی، به خصوص کشورهای حاشیه خلیج فارس در ماه های گذشته با توزیع فراوان این محصولات توسط چین مواجه شده اند. بر اساس آمارهای منتشر شده در چند ماه گذشته محموله های زیادی از این محصولات توسط کشورهای اسلامی مصادره شده است و اجازه ورود قانونی پیدا نکرده اند؛ اما محموله های زیادی هم بصورت قاچاق با توزیع بالا وارد این کشورهای اسلامی شده است.

"برای این مطلب ۷۵۷ دیدگاه ارسال شده و ۲۱۰۹۴۹ بار این مطلب بازدید شده است"
بخش نظرات
 • - لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری کنید.
 • - در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
1 ... 3 4 5
 1. +4 Vote -1 Vote +1
  میلاد گفت :

  به نظر من این زنان مصنوعی خیلی هم خوبند حداقلش باعث میشن پسرا دونبال دخترا راه نیفتن اگه این عروسکا بیان وقیمتشون ارزون هم باشه خیلی خوبه

  پاسخ

  -1 Vote -1 Vote +1
  مهدی پاسخ در تاريخ دی ۲۵م, ۱۳۹۳ ۴:۳۶ ب.ظ:

  اره ولی بگو چه طوری بخریمشون

  پاسخ

  -5 Vote -1 Vote +1
  یه پسر پاسخ در تاريخ دی ۲۶م, ۱۳۹۳ ۱۲:۱۱ ق.ظ:

  یعنی میتونی جلو پدر مادرت ببری خونه اینو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟×خخخخخخخخخخخخ

  پاسخ

  +4 Vote -1 Vote +1
  محسن پاسخ در تاريخ دی ۲۹م, ۱۳۹۳ ۱۲:۰۵ ق.ظ:

  ارضا با این ها حکم استمنا را دارد

  پاسخ

  +2 Vote -1 Vote +1
  حسین پاسخ در تاريخ بهمن ۱۹م, ۱۳۹۳ ۷:۳۰ ب.ظ:

  بعله. حکم خود ارضایی داره و گناهش کمتر از زنا نیست.

  پاسخ

  Vote -1 Vote +1
  محسن پاسخ در تاريخ اسفند ۸م, ۱۳۹۳ ۴:۴۵ ب.ظ:

  این حتی از استمنا هم ننگین تره

  پاسخ

  -5 Vote -1 Vote +1
  ایران پاسخ در تاريخ بهمن ۳م, ۱۳۹۳ ۲:۲۴ ب.ظ:

  من دیگه حرفی برای گفتن ندارم…

  پاسخ

  +2 Vote -1 Vote +1
  مهزیار پاسخ در تاريخ بهمن ۲۱م, ۱۳۹۳ ۴:۲۵ ب.ظ:

  تا کجا میخوایم پیش بریم مگه نه این که افراد این جامعه رو من و شما تشکیل میدیم.پس این قدر از مردوزن این زمونه ایراد نگیرید فقط ازخودتون شروع کنید .شما هم بالاخره یا برای خودتون یا اطرافیانتون ازاین اتفاق ها افتاده که زندگیشون سر مسایل جنسی وبی حیایی زن ومرد از هم پاشیده .از این خبر گریه ام گرفت برای غربت مهدی .کاش ما از ادم های اخرالزمان نبودیم.

  پاسخ

  +2 Vote -1 Vote +1
  سایه پاسخ در تاريخ بهمن ۲۹م, ۱۳۹۳ ۱۰:۳۱ ب.ظ:

  واقعا که لیاقتتون در همین حده ادم بودین پی حوا بودین
  متاسفم

  پاسخ

 2. +24 Vote -1 Vote +1
  مهران گفت :

  تقصیره خوده دختراست انقدر دنبال مهریه بالا بودید انقدر دنبال تیغیدن پسرا بودید که اهر چین به داد پسرای لیرانی رسید همینجوریش شوهر نبود دیگه از این به بعدم بایه هزینه کمتر زن میگیری نه غر میزنه نه مهریه میخواد تازه گارانتی تعویضم داره خخخخخ

  پاسخ

  Vote -1 Vote +1
  سایه پاسخ در تاريخ بهمن ۲۹م, ۱۳۹۳ ۱۰:۳۲ ب.ظ:

  پسری که فقط برای ارضای جنسی خودش پی زنه همین عروسکا لیاقتشونه
  مهریمون تو حلقتون که داره خفتون میکنه خخخخخخخخخخخخخخخخ

  پاسخ

  Vote -1 Vote +1
  نگین پاسخ در تاريخ اسفند ۳م, ۱۳۹۳ ۶:۰۶ ب.ظ:

  خیلی اسکلی این توچین اختراع شده نه تو ایران جناب ازکی تاحالاتوچین مهریه بالاقرارمیدن خخخخخخ

  پاسخ

 3. +11 Vote -1 Vote +1
  یه دختر گفت :

  البته هر پسری که فکر میکنه لیاقتش همراهی با یه موجود پلاستیکیه میتونه یکیش رو داشته باشه، بیشتر از اینکه خانم ها نگران باشن آقایون باید بترسن، چون کارشون به جایی رسیده که بین ۳٫۵ میلیارد زن زندگی میکنن اما فقط میتونن یه کپی شو تو خونه داشته باشن!

  پاسخ

  +21 Vote -1 Vote +1
  یه پسر گفت پاسخ در تاريخ دی ۲۳م, ۱۳۹۳ ۱۲:۵۸ ب.ظ:

  آخه اگه این ۳٫۵ میلیارد زن که میفرمائید میدونستن که برای چی ازدواج میکنن و هدف از زندگی چیه و چی از زندگیشون میخوان و فقط تجملات نیست همش زیاده خواهی و چشم هم چشمی نیست اگه میدونستن که به عنوان یه زن باید از کی الگو بگیرن وضعیت الان اینطوری نبود

  پاسخ

  +11 Vote -1 Vote +1
  anti666 پاسخ در تاريخ بهمن ۹م, ۱۳۹۳ ۱:۴۲ ب.ظ:

  احسنت به تو؛ الان دیگه هیچ مادری به فکر این نیست که دختر قبل از اینکه قرار باشه یه دکتر یا مهندس باشه خداوند متعال اونرو زن آفریده و وظیفه مقدس مادر شدنو رو بر عهدش گذاشته و باید به اون سمت اون رو تربیت کنه؛ الان چقدر دخترایی هستن که وارد دانشگاه شدن درس خوندن و مدارج عالی رو طی کردن اما با ۲۸ یا ۲۹ سال سن مجردن و توقعشون از زندگی صد هزار برابر بیشتر شده و به هیچ وجه حاضر نیستن به گفته خودشون با یه پسری که داره کارگری میکنه و حقوق بخور نمیر میگیره ازدواج کنن و زندگیشونو بسازن؛ آآآآآآآآآآآی پدر مادرا به هوش بیاین

  پاسخ

  -13 Vote -1 Vote +1
  parviz پاسخ در تاريخ بهمن ۲م, ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ق.ظ:

  حالا که تو زن واقعی داری چکار کردی . خوشگل ترین زن را داشته باشی یک لحظه میباشد که لذت ببری . چه فرقی میکنه که واقعی باشه یا مصنوعی . لذت بردن یکی میباشد . تازه این خرج نداره و پیر هم نمیشه

  پاسخ

  +14 Vote -1 Vote +1
  دخت پاسخ در تاريخ بهمن ۴م, ۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ ب.ظ:

  برا تو که فقط بع چشم رفع نیاز جنسی به دخترا نگاه میکنی عالیه….اخه تو حقیر تر از اونی که یه زن داشته باشی برای مادرت متاسفم که تو رو. دنیا آورده

  پاسخ

  +1 Vote -1 Vote +1
  مینا پاسخ در تاريخ اسفند ۳م, ۱۳۹۳ ۶:۰۸ ب.ظ:

  باشه پس بروحنما یکی بخر ایشالاباهم خوشت بخت شید به پای هم پیر شید خخخخ

  پاسخ

  -3 Vote -1 Vote +1
  مهدی پاسخ در تاريخ بهمن ۹م, ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ق.ظ:

  البته پلاستیکی که نه، سیلیکن ارتجاعی.بهتر از پوستِ خیلی از دختراست

  پاسخ

  +2 Vote -1 Vote +1
  علی پاسخ در تاريخ بهمن ۱۲م, ۱۳۹۳ ۱۱:۰۳ ق.ظ:

  دخترا واقعا از پسرا بیشتر از توانشون توقع دارن
  زندگی هایی که در ایران وحتی در خارج از کشور انجام میشه بدون مشگل اقتصادی نیست,در صورتی که دخترهای ایرانی برای اقتصاد زندگیشون و اینکه زندگیشون بدون هیچ مشگلی باشه تضمین میخوان درصورتی که به این فکر نمیکنن که اسمش زندگی مشترکه و هر دو باید تلاش کنن. نه فقط مرد بیچاره.
  اگه دخترها و خانواده ها سطح توقعاتشون را بیارن پایین همه چی درست میشه

  پاسخ

  -1 Vote -1 Vote +1
  دختر ایرانی پاسخ در تاريخ بهمن ۲۴م, ۱۳۹۳ ۱۱:۲۹ ب.ظ:

  من ی دختری هستم با تحصیلات کارشناسی ارشد و کارمند.
  چند وقت قبل با پسری آشنا شدم و در مورد ازدواج صحبت کردیم،کاملا جفت هم بودیم
  ولی پسر به خاطر بدهی که داره دیگه حاضر به ازدواج نیست هرچقدرم من گفتم اشکالی نداره من با همه این مشکلا تت کنار میام قبول نکرد فقط چون دوستم داره نمیخواد سختی بکشم.
  من اصلا دختر پر توقعی نیستم ولی بازم قبول نمی کنه حالا به نظر شما مشکل بازم توقعات دختر است یا
  ضعیف بودن پسرا؟

  پاسخ

  +2 Vote -1 Vote +1
  یه پسر پاسخ در تاريخ بهمن ۲۷م, ۱۳۹۳ ۹:۳۵ ق.ظ:

  ضعیف بودن پسرا همراه با بی مسئولیتیشون و توقعات بالای دخترا، همش با هم

  +2 Vote -1 Vote +1
  bluelife پاسخ در تاريخ بهمن ۲۸م, ۱۳۹۳ ۹:۵۳ ق.ظ:

  سلام شما خودتو نگاه نکن
  اگه بچه ها چیزی رو میگن عمومیت اون تو کل جامعه رو میگن.خانومای کم توقع تو جامعه هستن اما باید خیلی ریز بشی پیداشون کنی.اما ما باید چیکار کنیم؟

  +2 Vote -1 Vote +1
  armin پاسخ در تاريخ بهمن ۲۹م, ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ق.ظ:

  اون بخاطر خودت میگه دیگه . الان ی جوری شده ک دخترا میخوان شوهرشون با اسب سفید (سانتافه سفید ) بیان دنبالشون و ببرنشون تو قصر (پینت هاوس ) بخدا اگه اینقد زیاده خواه نباشن خیلی از مشکلات حل میشه

  Vote -1 Vote +1
  فرهان پاسخ در تاريخ اسفند ۷م, ۱۳۹۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ:

  دیگه اینروزا به لیاقت نیست این پوله که حرف اولو میزنه خاک شده سر ایران با مدرک فوق لیسانس کار ۶۰۰ تومانی پیشنهاد نمیشه بهمون پولی که هزینه آرایش و لباس تو و امسال تو نمیشه چه برسه باقی هزینه های زندگی.

  پاسخ

 4. -5 Vote -1 Vote +1
  اتوسا گفت :

  بنظرمن بره پسراای ک فقط بخاطر نیازاشون سمت ی دختر میرن عالیه کاش زودتر تو بازار بیاد ک دخترا بدونن کی واقعا اونارو بخودشون میخاد

  پاسخ

  +24 Vote -1 Vote +1
  سهیل پاسخ در تاريخ دی ۲۸م, ۱۳۹۳ ۹:۴۲ ب.ظ:

  خانم آتوسا هذیان نگو لطفا . هم پسر و هم دختر به خاطر نیازه که ازدواج میکنن. چه عاطفی و چه جنسی . متاسفانه بخصوص شما دخترای ایرونی برای این نیازه عاطفی وجنسی پسرا پول و مهر و ماشین طلب می کنین. اون دسته از شما هم که مثلا به ظاهر اهل این حرفها نیستن بعد در جریان زندگی اهل این حرفها میشن. متاسفانه چند سالی هم هست که زنهای ایرونی افتادن تو خط خیانت . با انواع بهونه های مختلف. (شوهرم خیلی کار می کرد به من نمی رسید . شوهرم کم کار می کرد بهم نمی رسید . شوهرم مادرش رو دوست داشت . شوهرم معتاد بود. شوهرم چاق بود. شوهرم لاغر بود. شوهرم امروزی نبود . شوهرم خیلی به خودش می رسید) خدایی یادتونه یه زمانی چقدر به خودتون افتخار میکردید که نجیب ترین زنهای دنیا هستید . خب حالا یه نگاه به خودتون بندازید که یک کم آب داشتید چه شناگر ماهری شدید. واقعا از اون عروسکها هم پست ترید

  پاسخ

  +17 Vote -1 Vote +1
  بی طرف پاسخ در تاريخ بهمن ۱م, ۱۳۹۳ ۶:۳۰ ب.ظ:

  ی خورده ب حرفی که میزنی فکر کن!همشون اینجوری نیستن!!ما مردا الان خیلی خوبیم؟دخترا ب جای ما سیبیل میذارن ماروز بروز ابروهامونو نازک تر میکنیم!!حرفت درسته ولی دوطرف خراب شدن داداش جان!هردوطرف ب یک اندازه

  پاسخ

  -10 Vote -1 Vote +1
  دخت پاسخ در تاريخ بهمن ۴م, ۱۳۹۳ ۱۰:۳۷ ب.ظ:

  همه رو باهم جمع نبند جناب …

  +4 Vote -1 Vote +1
  محمد پاسخ در تاريخ بهمن ۱۷م, ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ق.ظ:

  احسنت

  پاسخ

 5. +24 Vote -1 Vote +1
  رضا گفت :

  خـــــنده داره بخدا
  ولی خدا ب دادمون برسه
  همین…

  پاسخ

 6. -6 Vote -1 Vote +1
  حسین خان گفت :

  دخترای بدبخت به این عروسک ها هم حسودی میکنند نه غذا میخوره نه کفش میخواد نه با آرایش میاد بیرون کلا راحتی نه بهت خیانت میکنه برو حالشو ببر هههههههههههههههههههههههههه

  پاسخ

  Vote -1 Vote +1
  سایه پاسخ در تاريخ بهمن ۲۹م, ۱۳۹۳ ۱۰:۳۷ ب.ظ:

  لیاقتت همینه دیگه عرضه مواظبتو خوشبخت کردن زنو ندارین که همینا واستون زیادیه برین کمبوداتو جبران کنین متاسفم شماره حسابونم بدین پول میریزیم واسه جمع کردن کثافت اریه بعدش خخخخخخخخخخخخ

  پاسخ

 7. +9 Vote -1 Vote +1
  فرشاد گفت :

  ببینید دخترا چیکار کردن که پسرا حاضرن یه عروسک جاش داشته باشن ن واقعیی شو.
  بدون نیاز وسایل ارایشی
  بدون نیاز به لباس
  بدون نیاز به پول
  بدون نیاز به کارت شارز
  پیر هم نمیشه
  غرغر هم نمیکنه
  مهریه نمیخواد
  کلاس نمیذاره
  خواهر و مادر نداره
  تو هر خونه ای میاد
  .
  .
  .
  .
  .
  همه جوره راه میاد

  پاسخ

  -2 Vote -1 Vote +1
  سایه پاسخ در تاريخ بهمن ۲۹م, ۱۳۹۳ ۱۰:۳۸ ب.ظ:

  شمام شماره حساب یادتون نره بدبختای بی پول عرضه ندارین چرا گردن دخترا میندازین خخخخخخخخخخخخخ

  پاسخ

  +2 Vote -1 Vote +1
  جمال پاسخ در تاريخ بهمن ۳۰م, ۱۳۹۳ ۳:۳۸ ب.ظ:

  دیدی دوباره حرف پو لو زدی

  پاسخ

  Vote -1 Vote +1
  فرهان پاسخ در تاريخ اسفند ۸م, ۱۳۹۳ ۱۲:۰۴ ق.ظ:

  سایه برات متاسفم اگه واقعا همچین دیدی داری واقعاااا که ..

  پاسخ

 8. +11 Vote -1 Vote +1
  راحله خانوم گفت :

  حلا دوستان خودمونیم

  مهریه ها سنگینه قبول دارم
  دختر و پسر مناسب آدمم سخت گیر میاد بازم قبول دارم
  کلی مشکلات این وسطه بازم قبوله
  اما
  واقعا ما بلاخره خدایی دینی چیزی داریم که بش معتقد باشیم یا نه؟
  اگه داریم که این که سهله بدتر از اینا هم بیاد مثلا همه خودشونو عرضه کنن مفت! و … تکلیف ما مشخصه:-)
  اگه هم قبول نداریم میشه صحبت دوستان:-)
  بهرحال تعجبی نداره واضحه که هر وقت خواستی سود کنی باید دنبال چیزایی باشی که غریزه سرکش ما عاشقشونه:-)

  پاسخ

  +7 Vote -1 Vote +1
  مریم پاسخ در تاريخ بهمن ۱۶م, ۱۳۹۳ ۷:۳۱ ب.ظ:

  راحله جون باهات موافقم نظر منم اینه که کاش مثل قدیما دخترا وپسرا به حرف خانواده ها گوش میدادنو کسی دوست دختر رو دوست پسر نداشت وهمه مسلمون وخدا پرست بودیم مثل مامان بابا هامون چون بهتر از امروز بود که کشور دیگه ای داره دختر پسر مصنوعی وارد میکنه و مارو مورد تمسخرش قرار داده وفکر میکنه ما بی عرضه ایم همه چی گرونه زنا هم زیاد غر میزنن قبول باید اصلاح شه پسرا هم نباید سر به سر دخترا بزارنو تیکه بندازن اگه اینطوری باشه واین چیزا رو ما نسل جدید تصحیح کنیم و مثل الانیا نباشیم وبتونیم بر مشکلات غلبه کنیم ایران بهشته واسه همه

  پاسخ

  +2 Vote -1 Vote +1
  hassan پاسخ در تاريخ بهمن ۲۳م, ۱۳۹۳ ۱۱:۲۶ ب.ظ:

  با شما موافقم مریم خانوم

  پاسخ

 9. +31 Vote -1 Vote +1
  روح الله گفت :

  واقعا دوره آخر الزمان که میگن همین حالاست!!!!!!!! خدا به همه ما رحم کنه.

  پاسخ

 10. +28 Vote -1 Vote +1
  یه دوست گفت :

  واقعا ادم باید خیلی بدبخت باشه که حتی به داشتن این چیزا فک کنه!!!!

  پاسخ

 11. +2 Vote -1 Vote +1
  یه پسر گفت :

  اقا خودمونیم
  دوس دختر پیدا میشه همه جا
  با هر قیافه ای
  با هر پولی بخای میتونی پیدا کنی
  ولی بعضیاش یه مشکلاتی دارن و نه میگن خخخخخخخ
  خدارو شکر که نمیشه ازدواج کرد
  از این عروسکا هم نه میزارن بیاد تو ایران نه میشه خرید (به چه رویی)
  باید ما پسرا و دخترا یه راه حلی واسه این جریان پیدا کنیم
  مگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  لطفا نظراتتونو به صورت پاسخ ارسال کنین

  پاسخ

  Vote -1 Vote +1
  سایه پاسخ در تاريخ بهمن ۲۹م, ۱۳۹۳ ۱۰:۳۹ ب.ظ:

  چه عجب یه پسر پیدا شد نگه دمشون گرم شما اهل زمینی ایا یا مریخ

  پاسخ

 12. +24 Vote -1 Vote +1
  مونا گفت :

  به نظرم این ظلم به حقوق و شرافت انسانیه.. آخه مگه همه چیز دنیا سکسه.؟ وگرنه یه تیکه پلاستیک بیجون چه ارزشی داره؟ آدم واسه چیزای مهمتری به دنیا میاد. ارزش هامون و احیا کنیم

  پاسخ

  -5 Vote -1 Vote +1
  سهیل پاسخ در تاريخ دی ۲۸م, ۱۳۹۳ ۹:۴۶ ب.ظ:

  مونا خانم جوابتون اون بالا هست . همون جوابی که به آتوسا دادم بخون . حتما بخون

  پاسخ

  -3 Vote -1 Vote +1
  فرزانه پاسخ در تاريخ بهمن ۷م, ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ ق.ظ:

  مونا جون مردا زندگیشون فقط اینه که از این ور شکمشون سیر باشه از اونور ببخشیدا نیاز جنسیشون براورده بشه واسه همین این همه از زناو دخترا مینالن چون زندگیشون تو همین خلاصه شده
  در این صورته که باید بگی خلایق هرچه لایق
  باید به اقایون محترم گفت شما که مشکلتون لوازم ارایشیو لباسو از این حرفای زنا نیست دردتون چیز دیگه هس تو لباسو همه چیز خوب میخوای دخترا نمیخوان!!!!!!!
  عجب!!!!!!!!
  من کاری به دینو مزهب هیچکی ندارم ولی ما ادما چه دختر چه پسر فرقی نداره چیزی داریم به نام وجدان
  که اقایون که این همه از دخترا مینالن زره ای بویی ازش نبردنو همه چیرو راحت میبینن

  پاسخ

  Vote -1 Vote +1
  جمال پاسخ در تاريخ بهمن ۳۰م, ۱۳۹۳ ۳:۴۱ ب.ظ:

  درستش مذهب است نه مزهب بی سواد

  Vote -1 Vote +1
  فرهان پاسخ در تاريخ اسفند ۷م, ۱۳۹۳ ۱۱:۴۶ ب.ظ:

  دختر خانومای عزیز چرا همش سعی دارین توپو بندازین زمین ما پسرا، دختر و پسر نداره که هر دو نیاز همدیگن هر دو مکمل همن که نیاز همدیگه رو برطرف کنن،کدوم پسر و دختریه که دوس نداره دست عشقش تو دستاش باشه چشم یکی نگران و منتظرش باشه خب بگید؟؟؟
  خانومای عزیز یه خورده انتظارتونو بیارین پایین مگه خوشبختی به سکه اس به پوله با پول کم هم میشه خوشبخت بود میشه خندید،نذارید انقدر سن ازدواج بالا بره الان حتی ۳۰ سال هم نمیشه ازدواج کرد کل پسرا و دخترا رو زدن به خودارضایی نگین نه واقعیته گفتن نداره.
  مگه ما تنهایی رو دوس داریم فقط کافیه یه قدم بیاین سمت پسرا تا ده قدم بیان سمتتون مطمئن باشید.

  Vote -1 Vote +1
  فرهان پاسخ در تاريخ اسفند ۸م, ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ق.ظ:

  خیلی کوتاه فکری فرزانه آدم از حرفات لجش میگیره

  Vote -1 Vote +1
  سینا پاسخ در تاريخ بهمن ۳۰م, ۱۳۹۳ ۱۲:۳۷ ق.ظ:

  واقعأ ک این چینیا خوب تونستن دختراوپسرای ایرونیو ب جونه هم بندازن

  پاسخ

 13. +15 Vote -1 Vote +1
  یک دوست گفت :

  خدیا خودت به دادمون برس. بشریت یا حیوانیت

  پاسخ

  +1 Vote -1 Vote +1
  رضا پاسخ در تاريخ بهمن ۹م, ۱۳۹۳ ۱۰:۵۷ ب.ظ:

  وقتى آدم مجبور باشه چى کار باید بکنه به نظر شما ؟

  پاسخ

 14. +6 Vote -1 Vote +1
  خودمم گفت :

  خلایق هرچه لایق

  پاسخ

  -1 Vote -1 Vote +1
  فرهان پاسخ در تاريخ اسفند ۷م, ۱۳۹۳ ۱۱:۵۱ ب.ظ:

  اخه این چه حرفیه خوب نظر نده

  پاسخ

 15. +8 Vote -1 Vote +1
  عارف گفت :

  وقتی دخترها و زنان ارزش مرد را فقط در مقدار دارایی و ظاهر او می بینند و صداقت و شرافت مرد برایشان پشیزی ارزش ندارد ‏،‏ وقتی توقعاتشان بالاست و خود و خانواده هایشان سنگ جلویی پایی پسران و مردان می اندازند و ازدواج را به تجارت تبدیل کرده اند ‏،‏ وقتی مرام و معرفتی ندارند و فقط در شعار از تفاهم و ایمان و خدا دم می زنند ولی در باطن فقط به ماشین و کار و پول خاستگار نظر دارند ‏،‏ پس ازدواج با یک زن پلاستیکی و مصنوعی صد برابر ارزشش بیشتر و متعالی تر از از ازدواج با دختر و زنی پرتوقع و ظاهر بین است ‏.

  پاسخ

  +7 Vote -1 Vote +1
  !!!!!!!!! پاسخ در تاريخ بهمن ۱م, ۱۳۹۳ ۶:۳۷ ب.ظ:

  پس تو برو یکی از همون عروسک چینی هارو بگیر!نسلتم باهاشون زیاد کن فقط بپا یهو نپوکن پولت هدر بره خخخخخخخخ…

  پاسخ

  -2 Vote -1 Vote +1
  جواب !!!!!!!!!!!!!!!!! پاسخ در تاريخ بهمن ۲م, ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ب.ظ:

  ادم از اون پلاستیکا بگیره بهتره از دخترایی مثل تو که اینقد مسخره هستی خخخخخخخخخخخ
  البته دور از حضور بعضی دختر خانم های گل

  پاسخ

  Vote -1 Vote +1
  !!!!!!!!!! پاسخ در تاريخ بهمن ۳م, ۱۳۹۳ ۳:۴۲ ب.ظ:

  خدا نکشتت من پسرم خنگول!!!

 16. +9 Vote -1 Vote +1
  123 گفت :

  دوره الان اینقد به این موضوعات هوسی پرداخته شده شده که دیگه فکر و ذهن مردم چه زن و چه مرد پر از همین چیزاست.چقد جای حرفا و بحثای بدردبخور خالیه.حیف

  پاسخ

 17. +7 Vote -1 Vote +1
  مارال گفت :

  دوستان عزیزم چینیها به فکر نیازشما و محدودیت های شما نیستن که بخاطر راحتی شما این ها رو بسازند و وارد کشورمون کنند.ایا شما میدونید امار ازدواج موفق و غیر موفق و نامشروع اونا چقدره؟؟؟لازم نیست به فکر مشکل جوون های ما باشند فکری بحال خودشون بکنندوشما اینقدر ساده اید که فکر میکنید بخاطر راحتی شما اینها را ساخته اند؟؟؟هدف انها از بین بردن غیرت مردانگی و انسانیت استوبرید حدیث پیامبر رو بخونیید که گفته با ازدواج مشکلات برطرف میشه.یعنی شما اینقدر خودتون رو بی ارزش میدونید که با یک عروسک پلاستیکی همنشین باشید؟؟؟؟کمی فکرکنید

  پاسخ

  +8 Vote -1 Vote +1
  محمد پاسخ در تاريخ بهمن ۱۰م, ۱۳۹۳ ۵:۱۰ ب.ظ:

  مارال خانم شما که حرف از حدیث و پیامبر و این جور چیزا زدید آیا همون پیامبر تو دینش راجب ازدواج صحبت کرده یا نه؟ میزان مهریه تعیین شده برای ازذواج تو اسلام ۱۹٫۳۰ مثقاله هر مثقال نیز ۳ گرمه حالا : ۱۹٫۳۰ ضربدر ۳ می شود می شه دور وبر ۶۰ گرم نه هزار و سیصد و شصت و N تا سکه شما می دونید چند هزار تا از جوونا الان به خاطر مهریه سنگین تو زندانن؟؟ چند هزار تا داران ماهیانه قسط مهریه می دن؟؟

  پاسخ

 18. +1 Vote -1 Vote +1
  مدوسا گفت :

  درسته ک پایه و اساس زندگی مشترک نیازه ولی تو زندگی خیلی چیزا هست ک از نیاز مهم تره. کدوم یکی از شما ک این حرفارو میزنید وارد زندگی مشترک شدید. این چینی ها چه میدونن زندگی مشترک چیه. خودشون اینقدر تو فرد گرایی غرق شدن میخان کانون های گرم خانواده های مارو هم خراب کنن. ب قول دوستمون نیاز نیس ب فکر مشکلات جوونای ما باشن. اول خودشونو درست کننجج

  پاسخ

 19. +6 Vote -1 Vote +1
  چ گویم... گفت :

  انسان های ضعیف و کثیف و بی شرافت میرن سمت این کارا واقعا متاسفم برای همچین اشخاص مرگم حرامه خاک بر سر کسانی که با این کار کثیف چینی های کثیف موافقن

  پاسخ

 20. +5 Vote -1 Vote +1
  نسل کوروش گفت :

  متاسفم برای نسلی که تمام دغدغه و مشغلشون به سمت سکس کشیده شده.کمی به عقب برگردید.مگه شما از نسل کوروش و داریوش و بابک و… نیستید؟

  پاسخ

  Vote -1 Vote +1
  جمال پاسخ در تاريخ بهمن ۳۰م, ۱۳۹۳ ۳:۴۴ ب.ظ:

  رضا شاه را یادت رفتااااااااااااااااااااااااااااااااا

  پاسخ

 21. +7 Vote -1 Vote +1
  چ گویم... گفت :

  کسانی ک با این اتفاق کثیف موافقن برن بمیرن شماها مریضین

  پاسخ

 22. +3 Vote -1 Vote +1
  آیهان گفت :

  به نظر من خیلی بده که مرد ها با اینا سرگرم بشن.

  پاسخ

 23. -4 Vote -1 Vote +1
  نسل 2000 گفت :

  ۸۰درصد از فکر انسان فقط سکسه بابا بیخیال دوانداره ….

  پاسخ

 24. +10 Vote -1 Vote +1
  محسن گفت :

  ذختر خانم های گل و آقا پسرای با غیرت
  یکی از اهداف مهم و ضد بشری صهیونیسم ایجاد جنگ و دعوا و در نهایت جدایی بین جنس مونث و مذکره
  و همونجور که میدونید توی کشورهای غربی این پدیده تا حد زیادی اتفاق افتاده جدایی زن و مرد کم شدن ازدواج رابطه مرد با مرد(گی) و زن با زن(لزب) رابطه طولانی مدت و گاهی تا زمان مرگ بدون امر مقدس ازدواج و…
  تمام این تلاشها بخاطر اینه که انسانها به کمال و رشد نرسن
  اینم یک فتنه دیگه در راستای همین هدف هست همونجور که توی گزارش خوندید عروسک مذکرشم واسه خانمها در راهه،
  در این میان این خود انسانها هستن که با انتخاب روش زندگیشون توی این عمر و فرصت اندکی که دارن روی خودشون قیمت میذارن خلاصه اینکه این ماییم که باید هوشیار باشیم نذاریم اینجوری با انسانیتمون ارزشمون و اعتقاداتمون بازی بشه
  توی پرانتز واسه آقایون بگم :
  هرچی ما مردها بیشتر از زنها و دختر ها فاصله بگیریم این پست فطرتها بهتر میتونن قلب زنهای جامعه رو تصاحب و پیرو اون ما مردهارو برده خودشون کنن هوشیار باشیم و اجازه ندیم سرنوشتمونو اینا رقم بزنن در پناه خدا و امام عصر (عج)
  یا حق

  پاسخ

 25. +1 Vote -1 Vote +1
  محسن گفت :

  ذختر خانم های گل و آقا پسرای با غیرت…
  یکی از اهداف مهم و ضد بشری صهیونیسم ایجاد جنگ و دعوا و در نهایت جدایی بین جنس مونث و مذکره
  و همونجور که میدونید توی کشورهای غربی این پدیده تا حد زیادی اتفاق افتاده جدایی زن و مرد کم شدن ازدواج رابطه مرد با مرد(گی) و زن با زن(لزب) رابطه طولانی مدت و گاهی تا زمان مرگ بدون امر مقدس ازدواج و…
  تمام این تلاشها بخاطر اینه که انسانها به کمال و رشد نرسن
  اینم یک فتنه دیگه در راستای همین هدف هست همونجور که توی گزارش خوندید عروسک مذکرشم واسه خانمها در راهه،
  در این میان این خود انسانها هستن که با انتخاب روش زندگیشون توی این عمر و فرصت اندکی که دارن روی خودشون قیمت میذارن خلاصه اینکه این ماییم که باید هوشیار باشیم نذاریم اینجوری با انسانیتمون ارزشمون و اعتقاداتمون بازی بشه
  توی پرانتز واسه آقایون بگم :
  هرچی ما مردها بیشتر از زنها و دختر ها فاصله بگیریم این پست فطرتها بهتر میتونن قلب زنهای جامعه رو تصاحب و پیرو اون ما مردهارو برده خودشون کنن هوشیار باشیم و اجازه ندیم سرنوشتمونو اینا رقم بزنن در پناه خدا و امام عصر (عج)
  یا حق

  پاسخ

  -13 Vote -1 Vote +1
  مهرداد پاسخ در تاريخ بهمن ۱۴م, ۱۳۹۳ ۱۰:۳۸ ب.ظ:

  چرا چرت میگی رو ریطش میدی به دیگران.افراطی عقب افتاده

  پاسخ

  Vote -1 Vote +1
  فرهان پاسخ در تاريخ اسفند ۸م, ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ ق.ظ:

  شر نگو خواهشا چرا هرچی رو ربط میدین به آمریکا و پیروزی انقلاب و امام خمینی هاااان؟
  واقعیات رو ببین …
  حس جنسی داره جوونای مارو آتیش میزنه با چی میخوان نیازشونو برطرف کنن تا کی خود ارضایی تا کی بازار آزاد هااان؟
  وقتی وضعیت شغل کشور افتضاحه وقتی یه عده آدم افتادن به اسم مسولین دلسوز دارن سر چاپیدن سرمایه ملی و مردمی دعوا میکنن و هر از گاهی نمیتونن باهم کنار بیان و دزدیهای چندهزار میلیاری رو لو میدن این روزا معاون رئیس جمهور و رئیس بانک مرکزی و …. به کشورمون خیانت میکنن چه انتظاری از یه جوون که نیاز داره به میل جنسی خودش پاسخ بده و واقعا نمیتونه از دستش فراری شه خورده گرفت.

  پاسخ

 26. +6 Vote -1 Vote +1
  sh .a گفت :

  ازدواج مقدسه
  ارزش ازدواج ب همدم و همدل داشتنه
  هر کی ارزش خودش بهتر میدونه
  شاید بعضی ها فقط در حد حیوان و امیال جنسی بیشتر نیستند

  پاسخ

 27. +5 Vote -1 Vote +1
  مالک گفت :

  آخرین سنگر سکوته و بعضی از حرفها گفتنی نیست.
  اللهم عجل الولیک الفرج…ج

  پاسخ

  +2 Vote -1 Vote +1
  ارمی پاسخ در تاريخ بهمن ۹م, ۱۳۹۳ ۴:۴۴ ب.ظ:

  بابا داریوش

  پاسخ

 28. +3 Vote -1 Vote +1
  سیامک گفت :

  زندگی باهمسر
  من همیشه پی راهی گشتم که کنم درد دلم را دوا/
  من چرا حیرانم؟ چرا حیرانم باهمه داشته ها؟!!!
  حس عجیبی دارم،حس تنهایی درجمع!!!
  بدنبال کسی میگردم که خودم باشدو من تنها او/من ویک آدم،من و او عاشق هم
  عاشقی چیست؟
  عاشقی حس غریبیست نشان از یزدان/عاشقی سوختن است،جان دادن،برای یارم

  پاسخ

 29. +2 Vote -1 Vote +1
  رضا گفت :

  این عروسک ها جاشون تو زندگی ما ایرانیها ها خالی بود که اومد چین به خاطر منافعش حاظره انسانیت و مذهب فدا کنند

  پاسخ

 30. +4 Vote -1 Vote +1
  اللهم عجل ولیک الفرج گفت :

  هه خوبه از امام زمانمون خجالت بکشیم مگه شماها مسلمون نیستین اومدین اینجا و باهم سر اینکه یه عروسک که نه جون داره نه احساس و نه …بحث میکنین اینه رسم مسلمونی اگه چشم و گوشتون رو باز کنین میبینین که این یه جنگه یه جنگ که دارن بین شما و امامتون راه میندازن کاش عاقل باشین کاش احترام قایل بشیم به امامون شاید من بیشتر از هرکسی باعث رنجش ایشون شده باشم اما واقعا این خیلی زشته که ماها در مورد همدیگه در مورد هم وطنامون اینجوری قضاوت کنیم کجاس اون مردای با غیرت کجاس اون دخترای با حیا همتون اینقد سست اراده شدین منتظر اومدن یه عروسک از جنس مخالفین ؟شماها واقعا انسانید اخه اکه مسامونی چرا در مورد اینچیزا بحث میکنین چرا ترس میذارینپای همدیگه ؟اگه مسلمون نیستین عزاداریتو دیگه واسه چیه واسه کیه؟ محرم که میشه واسه کی لباس مشکی میپوشین واسه کی نذزی میدین واسه کی زجه میزنین مگه امام حسین به خاطر دینش و خدای خودش به خاک و خون کشیده نشد مگه به خاطر غیرتش و مردونگیش شهید نشد چرا خودتون رو با یه مشت اجنبی مقایسه میکنین چرا خودتون رو با امامتون مقایسه نمیکنین کجاس مردونگی و غیرتتون ؟دخترا شما کجاس حیا و عفتتون دل مادرتون زهرا رو با حجابتون به آتیش میکشین اشک امامتون رو در میارین برای جلب توجه کی یه پسر که نمیدونه غیرت چیه نمیدونه مردونگی چیه بخدا خیلی زشته .از مادرتون حضرت زهرا شرمتون بشه اون ساپورت واسه تو نیست واسه تویی که مادر اولت یعنی مادر اول هممون حضرت زهراست مناسب نیست واسه تو حجاب و حیای زهرایی مناسبه .پسرا واسه شما غیرتو مردونگی امام علی مناسبه تو رو به مادرمون زهرا قسم دست از سختگیری های الکی بردارین اازدواج کردن رو آسونه اما ما واسه خودمون سختش wwwکردیم .نذارین امام زمونمون دلش بشکنه دست به دست هم بدیم و کشورمون رو از این زشتی ها پاک کنیم ما ایرانی هستیم و ایرانی هم میمونیم پس خوبه که ارزش های یه ایرانی حفظ بشه .شرمنده اگه پرحرفی کردم .به امید فردایی بهتر .

  پاسخ

  +3 Vote -1 Vote +1
  www.rtuih.ir پاسخ در تاريخ بهمن ۱۸م, ۱۳۹۳ ۸:۴۱ ب.ظ:

  کارگری هستم هرچی داشتم خانم دزدید برد خانه باجناغم در ابادان بعد مهریه گذاشت اجرا وچندین میلیون بدهکار شدم مجبورشدم کلی وام وخانه ام را بفروشم تا از زندان بیرون بیایم. زیرا تاریخ ازادی جلب رزایت خانم بود .حالا چگونه ازدواج کنم با بی پولی از کجا معلوم بعدی بتر از این سرم نیاورد.بازم خدا بابای چینی هارا بیامرزد.هرچند که بازهم ته کاسه ما چیزی نمی ماسد ولی برای خیلیها که هنوز سرکیسه نشدن خوب است.کدام قانون مخفی کردن عمل زنانه قبل از ازدواج را محکوم کرد که صاحب فرزند نمیشد بعد از هفت سال زندگی مشترک. من که نمی توانستم از بیمارستان استعلامبگیرم.کدام قانون ثمن دریافت مهریه را برای مرد مشخص و زن را در قبال دریافت مهریه ملزم به تمکین ازشوهر کرد.البته نشوز بی دلیل زن.خداشانس بدهد هم براش پارچه میفروشد .باجناغم خانه خاله میرود و هم کره خر سوار میشود.حالا چکار باید کرد.باچه غیرتی کدام قدرت .بجز ما مسلح به الله و اکبریم چیز دیگری نداریم.

  پاسخ

 31. -4 Vote -1 Vote +1
  اتی نگر گفت :

  هرخونه ای نیازبه یه توالت داره…وقتی تووطن ما یه جوون که واقعانیازبه سکس که یه حس غریزیه داره نتونه نیازشوبراورده کنه حتی باازدواج که واقعاهزینه اش انقد بالاست امارخیانتم توزندگی زناشویی انقداسف بارمیشه چه دخترچه پسربایدم دل به یه عروسک پلاستیکی ببندیم..به نظرمن واسه کشورمانیازه که باشه .

  پاسخ

 32. +6 Vote -1 Vote +1
  Eli گفت :

  دقت کردین؟؟ این عروسکها برأی کشورهای اسلامی ساخته شده. خوب تونستن نقطه ضعف را بیدا کنند. :) )))))

  پاسخ

 33. +4 Vote -1 Vote +1
  فاجعه گفت :

  به نظر من این مسىله وحشتناکه و این یعنی پناه بردن انسان مدرن به تنهایی. تمام تکنولوژی ها دارن انسان را به سمت انزوا می برن و این خودش منبع بسیاری از مشکلات روانیه. امیدوارم علت هرچی که هست مسىولین به فکر باشن.

  پاسخ

 34. +5 Vote -1 Vote +1
  بهناز گفت :

  با سلام
  لطفا آقایون این همه خوشحال نباشن چون همین چینی های مرد چینی هم تولید کردن که خیلی به ضرر آقایون تموم میشه دو طرفه به قضیه نگاه کنید لطفا جامعه انسانیت (مرد و زن) هر دو در خطرند لجبازی نکنید با هم و از این موضوعات استقبال نکنید عمیقا فکر کنید زن چینی یا مرد چینی می تونه تولید نسل کنه ؟ محبت کنه؟ احساس داشته باشه ؟ درد دل کنه؟ بعنی این قدر بدبخت شدیم که به پلاستیک بها بدیم

  پاسخ

  +1 Vote -1 Vote +1
  محسن پاسخ در تاريخ اسفند ۸م, ۱۳۹۳ ۴:۳۶ ب.ظ:

  اتفاقأ اینکه عروسک مردشم تولید میشه بهتره اینجوری عروسکهای مرد تا عروسکهای زن خوشکل وجود دارن سراغ شما دخترا نمیان

  پاسخ

  +1 Vote -1 Vote +1
  محسن پاسخ در تاريخ اسفند ۸م, ۱۳۹۳ ۴:۴۱ ب.ظ:

  شوخی کردم بهناز ناراحت نشی یوقت

  پاسخ

 35. +3 Vote -1 Vote +1
  محمد گفت :

  با سلام خدمت دوستان عزیز و مسئولین محترم سایت
  امروز بعد از چند ماه وقت کردم بشینم پای اینترنت
  وقتی این سایت رو با این نظرات دیدم باور کنید گریه ام گرفت
  با تمام احترام به نظر تمام دوستان عزیزم باید بگم فقط باید با در نظر گرفتن شخصیت و اصالت و دین برای همدیگه دنبال چاره برای آسون تر شدن ازدواج باشیم
  میدونم یه عالمه مشکل جلوی پای جووناست، اما باید راهی پیدا کرد چون داریم از فرهنگ ایرانی بودن و دیندار بودنمون فاصله میگیریم
  خانمهایی که میگن لیاقت آقایونی که فقط به فکر لذت جنسی ان یه تیکه پلاستیکه نباید خودشونو برتر از آقایون بدونن و جمع ببندن
  البته شاید که حتما همون محدود افرادی که دنبال زن مصنوعی میرن با راهنمایی همنوعهاشون درست بشن
  پسرا هم همینطور نباید بگن همه دخترا دنبال پولن
  تورو خدا نظراتتنو توی سایت ها اینجوری با توهین و بدبینی نذارید
  به خدا همه ما آبرو داریم
  ۴ نفر از هر جای دنیا این نوشته هارو میخونن خوب خداییش آبرو هممون میره
  چرا غریبه ها باید بدونن توی مملکت ما خونه ما چی میگذره
  اینم بگم که خدا لعنت تمام کسایی که خواستن زاد و ولد در کشور ما کم بشه ازدواج کم بشه
  ولی همه ما در کنار تکیه به خدا و وعده های راست خدا یه سری چیزارو اصلاح کنیم
  مثل علاقه پاک و زبون راستگو و دل با معرفت و سازش با هر شرایطی که سالهاست از بین ما رفته
  منو دعا کنید و ببخشید

  پاسخ

 36. +5 Vote -1 Vote +1
  محمد گفت :

  ادم مریض میره دنبال خرید اینجور چیرها برو زن بگیر که عشق داشته باشه
  زن بلاست ولی هیچ خونه ای بی بلا نباشه

  پاسخ

 37. +1 Vote -1 Vote +1
  رایی گفت :

  ایران با این مدیرهای خوبش باید جشن شادی بگیره که انقد جوان بیکار و زن و مرد ندیده داره افتخار میکنم تو این کشور که انقدر برای جوانانش دل میسوزونند زندگی می کنم کاش اونایی که در راسند یهروز به جای جوان ها بودند تا بدونند که غریزه قدرتش از بمب اتم هیروشیما هم قوی تر ه ………. اما بدبختانه همه به فکره خودشونند و اصطلاحا خر شون از پل رد که شده بیخیال بقیه …. وای به آخرت این آدم های انسان نما

  پاسخ

 38. +1 Vote -1 Vote +1
  رایی گفت :

  انقد جوان بیکار و زن و مرد ندیده داره افتخار میکنم تو این کشور که انقدر برای جوانانش دل میسوزونند زندگی می کنم کاش اونایی که در راسند یهروز به جای جوان ها بودند تا بدونند که غریزه قدرتش از بمب اتم هیروشیما هم قوی تر ه ………. اما بدبختانه همه به فکره خودشونند و اصطلاحا خر شون از پل رد که شده بیخیال بقیه …. وای به آخرت این آدم های انسان نما

  پاسخ

 39. -7 Vote -1 Vote +1
  محمد گفت :

  خیلی هم خوبه نه مثل دخترا ناز میکنه ن رومخ ن خرج داره فقط اگه قیمتش بیاد پایین حرف نداره همه میخرن

  پاسخ

 40. +3 Vote -1 Vote +1
  سبکبال گفت :

  واقعه که برای پسرامتاسفم …درسته که شاید دختراپرتوقع شده باشن ولی بهنظرخودتون احساس داشتن مهم نیست..یعنی پسرا حاضرن فقط برای ارضانیازشون بیان ازعروسکی که روح نداره استفاده کنن…واقعاکه ماداریم به کجا کشیده میشیم…یه دخترباهمه بد عنقی هاش یه دختره احساس که داره …بعدشم پسراهم همچین مقدس نبودن که تینقدایرادازدخترامیگیرن

  پاسخ

 41. +4 Vote -1 Vote +1
  جابر گفت :

  همه باید در حد توانشون ، انقدر از عقلشون درست استفاده کنند که آرمان روحی و روانی خودشون(بعنوان اشرف مخلوقات) رو فراموش نکنند و به فکر ارتقاء روح خداییشون باشن. بااینها فقط ارکان ریشه دار خانواده ها رو نشونه گرفتند . مواظب باشیم سطحی نگر نباشیم.

  پاسخ

 42. +10 Vote -1 Vote +1
  یک مرد گفت :

  متشکرم !
  از اون زنی که فکر میکنه انقدر جامعه بدبخته که الان قند تو دل مردا آب شده سر این قضیه و نظر داده که نگران نباشید
  مرد مصنوعی هم تولید میکنن و قند تو دل ما هم آب میشه . یک طرفه نیست
  متشکرم !
  از اون مردی که اومده نظر داده این عروسک از زن بهتره چون نه مهریه میخود نه هیچی..
  واقعا مرسی …
  ادب و انسانیت و عشق و علاقه و احساسات و زندگی رو هم زمان با هم ترکوندید.
  فقط رابطه جنسیه ؟
  فقط به خاطر نیاز ازدواج میکنن ؟
  با این طرز فکر زندگی کردن هم حرامه

  پاسخ

  +1 Vote -1 Vote +1
  ناشناس:| پاسخ در تاريخ بهمن ۲۳م, ۱۳۹۳ ۵:۳۰ ب.ظ:

  شعاری حرف نزن
  آماره طلاق تو ایران زیاد شده
  تقاضای طلاق بیشتر از طرف دختراس
  پایه اساس تشکیل زندگی نیاز جنسیه!من نمیگم خدا میگه.
  اصلشم ازونجایی شروع میشه که ما تو دانشگاه و … زیاد به موضوع زندگی زناشویی که مهمترین نقطه زندگیه تخصصی آموزش نمیشه
  سربازی برای پسراس به گفته خودشون برای اینکه فکر پسرا رو درست کنن
  حالا برای درست کردن فکر دخترا چی دارن
  البته از تاثیر بد ماهواره هم نباید بگذریم
  دختر کمه و پسر زیاد و این شاید کمک کنه برای کم کردن توقع دخترا
  شاید

  پاسخ

 43. +2 Vote -1 Vote +1
  النا گفت :

  امروز خیلی ناراحت شدم از شنیدن یک حرف در محله دیگه از شهر ما در عرض ۲ ماه ۹ طلاق اتفاق افتاده که همه از طرف دخترا بوده چون شوهر هاشون معتاد در اومدند و بعداٌ فهمیدن که معتادن این مسأله سنگین رو هیچ زنی تحمل نمیکنه جوانهای ما خواهشاٌ آگاه باشین و سالم زندگی کنین تا الگو باشین برای سایر کشورها

  پاسخ

 44. -1 Vote -1 Vote +1
  یک دختر گفت :

  آقایون خیلی هم خوشحال نباشن!
  چون این شرکت اعلام کرده که عروسک مردش هم در دست ساخته و به زودی وارد بازار جهانی میشه.
  خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

  پاسخ

 45. -3 Vote -1 Vote +1
  دوست گفت :

  سلام دوستان من به نظرات دوستان احترام میزارم ولی متاهل ها میدونن اگه هدف فقط سکس باشه با زنی که حرف میزنه به هر طریق دنبال تنوع هست برای ما تکراری میشه چه برسه به موجود بی جان وعروسکی

  پاسخ

 46. Vote -1 Vote +1
  نسرین. گفت :

  چه خوبه! امیدوارم زیادتر بشه ونیاز پسرا با همینا برطرف شه,چون پسرا در حد همین عروسکای پلاستیکی هستن و نه بیشتر…
  هیچ پسری ارزش همنشینی با یه دختر رو نداره, همه دخترا یه روزی میفهمید اینو, وقتی که باور کنید مردا چقدر حقیرتر از تصور شما هستن :)

  پاسخ

  Vote -1 Vote +1
  bluelife پاسخ در تاريخ بهمن ۲۸م, ۱۳۹۳ ۱۰:۰۲ ق.ظ:

  نسرین خانم:
  واقعا متاسفم واسه بعضیا که سطح فکرشون اینقدر پایینه!!!
  اینجا کل کل دختر پسر نیست که.بگیم پسرا لایق چی هستن ،دخترا لایق چی نیستن!
  خیلی زشته این طوری برخورد کردن!
  اخ کوروش جان کجایی که یادت بخیر
  خانوما تو اون زمان مگه حجاب داشتن؟مگه مردا این قدر فاسد بودن؟
  من دیگه چیزی نمیتونم بگم…

  پاسخ

 47. +1 Vote -1 Vote +1
  مهدی گفت :

  همش حرفشومیزنن چرا پس نمیاد تو بازار

  پاسخ

  +1 Vote -1 Vote +1
  ربکا پاسخ در تاريخ بهمن ۲۸م, ۱۳۹۳ ۶:۳۹ ب.ظ:

  از چین خواهش میکنم یکی برا این آقا مهدی ازینا بفرسته،مثل اینکه زیادی وضعش خرابه و نیازش فوری….حیوونی…….آخی……

  پاسخ

 48. +1 Vote -1 Vote +1
  ربکا گفت :

  هیچ چیزی تو دنیا نمیتونه به اندازه قلب و روح و جسم یک زن لطیف و زیبا و دل انگیز باشه،تمام جنگها،لشکرکشی ها و دعواهای تاریخ به خاطر زن و ارزارزش زن بوده،اینکه زنای مملکت ما پرتوقع شدن یا خیانتشون بیشتر شده یا هرچیز دیگه،به آقایونش مراجعه کنین،به جامعه ای که همش گیر داده به زن و مسایل مربوط به زن،در ضمن آقایون اینهمه شکوه و گلایه برا چیه؟ شما از شانس زندگی تو کشور مسلمان بهره مندین که قانونش کلا به نفع شماست،مردسالاره و میتونین ۴ تا۴ تا زن بگیرین،شماها که نیاز به زن پلاستیکی ندارین که! بذارین پسر خارجیا غصه شو بخورن،شما چرا؟

  پاسخ

  Vote -1 Vote +1
  مهران پاسخ در تاريخ اسفند ۱۱م, ۱۳۹۳ ۵:۰۸ ب.ظ:

  قلب=پول
  روح=پول
  عشق=پول
  جسم=پول
  حیف مردهای ایرانی با این قلبهای عاشقشون که باید گرفتار شمایی شوند که قلب و روحتان پر است از مادیات دنیایی………..

  پاسخ

 49. +1 Vote -1 Vote +1
  الهام گفت :

  اگه پسرا انقدر دنباله رابطه جنسى نباشنو دخترا دنباله قرو فر و یه ذره کم توقع بشن حتماً جامعه نجات پیدا میکنه
  آقى محترم به نظر من نجابت در بین ایرانیا مرده

  پاسخ

 50. Vote -1 Vote +1
  وحید گفت :

  در ایران خیلی خوبه ولی در کشورهایی که آزادی بیشتری دارند فکر نکنم جواب خوبی بده، ولی نکات مثبتش بیشتره اگه خودمونو قول نزنیم. پسرها بیشتر منظورمو بفهمند شاید

  پاسخ

 51. +1 Vote -1 Vote +1
  افسانه گفت :

  اگر قابلیت اینکه عکس العمل نشون بده را داشته باشه و البته گاهی هم حرف بزنه ، چرا که نه؟
  لطفا از توهم یک جامعه ارمانی بیاین بیرون
  اگر دنبال کرامت انسانی هستید اول اون رو در خودتون پیدا کنید

  پاسخ

 52. +2 Vote -1 Vote +1
  فاطمه گفت :

  حتما مردایی که از این عروسکا به جای زن بهره میبرند بعدش هم میخوان
  عروسک نوزادشو بخرن به عنوان بچشون بعدش هم که پیر شدند وزمینگیر
  همن عروسکا بشن عصای دستشون d

  پاسخ

  +1 Vote -1 Vote +1
  negin پاسخ در تاريخ اسفند ۵م, ۱۳۹۳ ۶:۰۰ ب.ظ:

  لااااااااااااااااایک خخخخخخخخ

  پاسخ

 53. +2 Vote -1 Vote +1
  negin گفت :

  بچه ها عروسک مردش کی تولید میشه؟؟؟؟؟؟؟پسرای ماکه مردنیستن نامردن فقط یه سلاح سرددارن مقابل دخترا هه اونوقت فکرمیکنن مردن نه عموخیلی ازما دختراازشمامردتریم مردبودن به جنسیت نیست به ریشوسیبیل وصدای کلف نیست همین که یه دخترایرانی معرفت وغیرت داره خودش نشان مردبودنه آره اینجوریاست

  پاسخ

 54. Vote -1 Vote +1
  ...elahe... گفت :

  فقط می تونم یه چیز بگم اونم اینه که دارن نابودمون میکنن…
  دارن مغزمونو با این حرفا شست و شو میدن تا دختر و پسرای امروزی رو مثل همین عروسکا که نه می تونن حرفی بزنن و نه کاری بکنن….ما هم مثل اونا یه عروسک بی اختیار باشیم و هر بلایی بتونن سرمون بیارن….دیگه دوره ی جنگ با چوب و چماق و شمشیر گذشت….الان با گول زدن ما می خوان ما رو از فرهنگمون دور کنن…
  یکم منطقی باشیم….خیلی راحت می شه تسلیم غریزه های انسانی شد و حیوون ها الگوی ادم بشن چون حیوون عقل نداره و همه حرکاتش از روی غریزه هاشه ولی…….میشه با نعمت عقل پیش رفت تا مثل فرشته های الهی پاک شد.
  پست بودن کم ارزشه….چون آسونه وهر کسی می تونه پست باشه…..ولی خوب بودن سخته…..چون خیلی تلاش می خواد پس ارزشش بیشتره………بیاین ازشمونو زیاد کنیم……نه با مهریه……نه با سقوط از پله های الهی اونم به فرمان غریزه……ایرانی ها….آریایی ها آگاه باشین ……..آگاه باشین…

  پاسخ

 55. -1 Vote -1 Vote +1
  مصطفی گفت :

  دخترا فقط لایق این هستند که یک وسیله باشند، محبت و دوست داشتن به دختران نیومده، شما دخترها چی میگید به چی خودتون مینازید ؟ حقتونه که کپی داشته باشید، وقتی ما پسرها باهر زبانی میخاییم به شما بفهمونیم که دوستتون داریم و شما هیچوقت نمیفهمید تکلیف چیه؟ معلومه میریم دنبال کپی که وقتی حرفمونو نفهمید بگیم. این عقل نداره اما شما دخترا مثلا عقل دارید.
  آهای پسرا از من این یک کلمه رو بشنوید و آویزون گوشتون کنید: دخترا هر چقدر بزرگ بشن بازم بچه هستند حتی اگه پیر بشن و مادر چندتا بچه.

  پاسخ

 56. Vote -1 Vote +1
  عباس گفت :

  ادم به هرجا تکیه کن از همون جا میفته ضرب المثل چینی اونا هم میدونن ما به چی تکیه زدیم‌‌(اخلاق) میخوان ازهمون جا بندازنمون
  خوبه

  پاسخ

 57. Vote -1 Vote +1
  الیاس گفت :

  زندکی خودمو میگم
  سال ۸۹ با یه دختری اشنا شدم بهش علاقه مند شدم یه روز زنگ گفت بیا خونمون از تهران توی ۲۰ دقیقه رسیدم اندیشه که برم کنارش باشم از ۹صبح تا ۸شب
  وقتی داشتم برمیگشتم امدم دسگیره درو باز کنم باباش امد و مارو دید شکایت کرد دختر منو ….رفتیم پزشک قانونی با ازمایشات لازمه ایشون باکره بود
  (قسم میخورم توی زمانی که اونجا بودم حتی دستشم نگرفتم)
  گذشت تا اذر ماه ۹۲ خودش به پدرم اس داد که به من بگه بهش زنگ بزنم خلاصه من زنگ زدم و شر شد دقیقا از یه هفته بعد اس اول گفت پول بده تا دیشب که تمومش کردم هر دفعه که بهش پول میدادن قسم پیر پیغمبر جون بابامو مامانمو ابجیمو…… که فقط یبار میاد پیشم ولی هربار گوشیشو خاموش میکرد بعدش که روشن میکرد یه سری دروغ(مثلا فرورین ماه امتحان ترم دارم میخواستم درس بخونم نشد بیام
  توی مدت چیزی حدود ۲۰۰میلیون بهش پول دادم که دیشب فهمیدم از من پول میگرفت خرج یکی دیگه میکرده هرشب یه هتل…..

  این همه حرف زدنم برا این بود بگم دخترای ما لیاقت وفا داری رو ندارن هیچ کدومشون امکان نداره این عروسک ها وارد کشور ما بشه ولی اگه بیاد پسرا حداقلش از یه چیز مطمن میشن دیگ بهشون خیانت نمیشه
  خیانت بدترین چیزیه که یه مرد میتونه تجربه کنه
  اون دوستانی از وارد شد این عروسک ها ترس دارن دلیلشو از خودشون پیدا کنن ن دیگران
  سلامتی همه پسرای که عشق دارن ولی عشقشون عاشق دشمنشونه

  پاسخ

  Vote -1 Vote +1
  شناس پاسخ در تاريخ اسفند ۹م, ۱۳۹۳ ۴:۵۲ ق.ظ:

  ساده گیر آورده…
  عجب جونوری بوده ها…
  ولی همه دخترا اینطوری نیستن.

  پاسخ

 58. Vote -1 Vote +1
  صبا گفت :

  پسرای عزیز اونایی که از اولش فقط دنبال میل جنسی بودن این عروسکا مبارکشون باشه که سرگرم باشن تا ما دخترا بتونیم ادم حسابی هارو از ناحسابی ها تشخیص بدیم در واقع این عروسکا ساخته شده برای تشخیص پسر ایده ال و وفادار از پسرای جلف و هوسران…
  شما با عروسکاتون تنهایی بازی کنین تا پسرای خوب با همسران خوب و زنده عشقبازی کنن…

  پاسخ

 59. Vote -1 Vote +1
  مسیح گفت :

  دوره اخرالزمان

  پاسخ

 60. Vote -1 Vote +1
  سهیلا گفت :

  مردای با ساخت این ربات حیوون بودنشونو به اثبات رسوندن!

  پاسخ

1 ... 3 4 5

ارسال دیدگاه


Site Meter