زنان مصنوعی پشت مرزهای ایران
زن مصنوعی چینی هم به بازار آمد

مدتی پیش بود که چین شلوارهای جین که پشت آن ها به نام جلاله الله منقش بود را روانه کشورهای مسلمان به ویژه بازار های تهران و سایر شهرستان های ایران کرده بود، کمی بعد از آن لاک مختص وضو برای زنان مسمان را وارد بازار کرد.

مدتی بعد نیز قرآن های دیجیتال چینی وارد بازار شد که در برخی از آیات و سوره های قران تعمدا تحریفاتی صورت داده بودند. به عنوان مثال می توان به تحریف تعمدی که در سوره یس صورت گرفت بود اشاره داشت. که به سرعت توسط دولت از ورود و توزیع آن جلوگیری به عمل آورد.

اما باز هم چینی ها بیکار ننشستند و این بار انسان های مصنوعیِ پیشرفته تری نسبت به عروسک های انسان نمایی که در سال های گذشته وارد بازار کشورهای اسلامی کرده بودند را به صورت گسترده توزیع می کنند.

یک سایت چینی در مصاحبه ای با صاحب شرکت تولید کننده این عروسک های انسان نما گفت: هدف ما سازندگان انسان مصنوعی کمک به جامعه بشری است! بخصوص جوانان بعضی کشورها که در محدودیت به سر می برند!

 

صنعتگران چینی پس از پیشی گرفتن در ساخت انواع اسباب بازی، این بار برای کسب درآمد بیشتر  و شاید برای جلوگیری از زاد و ولد و افزایش جمعیت خود، گوی سبقت را در تولید زن مصنوعی از دیگر کشورها ربودند.»زنى که چینی ها ساخته اند می تواند هر کارى را براى صاحب خود انجام دهد. به گفته صنعتگران چینی، زن مصنوعی جدید بر عروسک های مشابه پیشین این امتیاز را دارد که “تا ۹۹% شبیه زن های معمولی است. در ساخت اعضای بدن این زن مصنوعی از ماده سیلیکون که قابلیت ارتجاعی دارد، استفاده شده است. مدیر شرکت چینی تولید کننده ى این محصول می گوید: «ساختار و جزئیات جسم این زن مصنوعی جدید از روی کامپیوتر طراحی شده، و بین آن و یک زن عادی به ویژه در تاریکی قابل تمایز نیست.»

با این حال محصول جدید چین آن گونه که در مجله “سیدتی” چاپ امارات منعکس شده است، موافقان و مخالفان تندى دارد.

در گزارش منتشر شده در این مجله ى زنانه، نظر ۱۰۰ نفر از مخالفان و موافقان  ساخت زن مصنوعی آمده است. اغلب مصاحبه شوندگان، بویژه زنان بر مخالفت با خرید آن تاکید کرده اند.

گروهی از این افراد تنها مخالف قیمت بالای خرید آن بوده اند و (۷۰۰۰ دلار) را زیاد مى دانند اگرچه انواع مشابه این محصول کشور چین بسیار ارزان تر در دسترس است. یک متخصص بهداشت روانی نیز با ابراز نگرانی از ورود چنین تولیدی به بازار، از کشورهای اسلامی و عربی خواست به مشکلات جوانان رسیدگی کنند، در غیر این صورت این کشورها شاهد پدیده ای به نام زن مصنوعی خواهند بود. اما یکی از زنان در مقام دفاع از حقوق زنان به صراحت خطاب به مردان گفته است: «خوشحال نباشید همین شرکت چینی گفته است بزودی محصولمرد مصنوعی را نیز به بازار ارائه خواهد کرد.» شایان ذکر است که مدتهاست زنگ های هشدار برای بشریت به صدا درآمده است و کارشناسان و دلسوزان نسبت به سرانجام وضعیت اخلاقی و معنوی و حتی مادی انسان اعلام خطر کرده انداین خبر نیز مهر تاییدی بر این روند نامیمون است. روندی که سرانجامی جز نابودی کانون گرم خانواده و روابط آرام بخش عاطفی و جنسی میان زن و شوهر نخواهد داشت.

 

این مساله از آن جهت نگران کننده است که باعث می شود ارزش و کرامت الهی انسان بویژه زنان زیر سوال برود.

این نوع وسایل که باعث از بین رفتن ارزش ها و تخریب افکار جوانان می شود بشدت از سوی رسانه های غربی فارسی زبان تبلیغ می شود که مشخصا با هدف ضدارزشی است.

یکی از نکاتی که سازندگان این محصولات مبتذل به آن دقت کرده اند این است که ساختار و جزئیات جسم این انسان مصنوعی جدید از روی کامپیوتر طراحی شده، و بین آن و یک انسان عادی، تفاوتی نیست.

 

شایان ذکر است این محصول غیر اخلاقی تمام جوامع را به دور از اندیشه های مذهبی نشانه گرفته است و با تبلیغات گسترده ای که از شبکه های ماهواره ای  تبلیغ می شود با گستره توزیعی که چین در دست دارد به سادگی این محصولات “زنان و مردان مصنوعی ” را به بازار کشورهای تحت سلطه اش ارسال می کند.

کشورهای اسلامی، به خصوص کشورهای حاشیه خلیج فارس در ماه های گذشته با توزیع فراوان این محصولات توسط چین مواجه شده اند. بر اساس آمارهای منتشر شده در چند ماه گذشته محموله های زیادی از این محصولات توسط کشورهای اسلامی مصادره شده است و اجازه ورود قانونی پیدا نکرده اند؛ اما محموله های زیادی هم بصورت قاچاق با توزیع بالا وارد این کشورهای اسلامی شده است.

"برای این مطلب ۹۹۶ دیدگاه ارسال شده و ۲۲۲۱۰۸ بار این مطلب بازدید شده است"
بخش نظرات
 • - لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری کنید.
 • - در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
1 ... 5 6 7
 1. +7 Vote -1 Vote +1
  محدثه گفت :

  اگه واقعا هرکسی این عروسکارو واسه نیازش خوب میدونه خب چه کاریه همین کارو میشه با یه خر هم انجام داد اگه لذت میبرین راحت باشین نه خرج داره نه زحمت

  پاسخ

  -1 Vote -1 Vote +1
  hadi پاسخ در تاريخ فروردین ۲۹م, ۱۳۹۴ ۳:۵۸ ب.ظ:

  این چه حرفیه؟
  با ورود این عروسکها در کشور دیگه مسی زن نمیگیره.
  و تمام دخترا بی شوهر میمونن

  پاسخ

  -3 Vote -1 Vote +1
  آرش پاسخ در تاريخ فروردین ۳۰م, ۱۳۹۴ ۵:۱۶ ب.ظ:

  واقعا حق باشماست

  پاسخ

  +2 Vote -1 Vote +1
  سامان پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱م, ۱۳۹۴ ۹:۵۴ ب.ظ:

  واقعا” اونائی که نیاز به این عروسکا دارن لیاقتشون کمتر از همون خر و حیوانات هست و چطور میتونن تو این دنیا که خدا برای هر کسی در شان خودش جنس مخالف خلق کرده نتونن از راه درست نیازشون رو تامین کنند واگر توقعات بعضی خانم ها رو بهونه میکنند یکی دیگه ، و بالعکس

  پاسخ

 2. Vote -1 Vote +1
  ali گفت :

  aghayoon dadasha gofta basham arooosak

  پاسخ

 3. Vote -1 Vote +1
  رزا گفت :

  این که دخترهای این زمانه بدون شوهر باشند بعتر از زندگی و ازدواج با مردهای بی غیرت وکثافت هست چه قدر بی غیرت و بی لیاقتند پسرها و مردانی که به خاطر بی عرضگی خودشون مسایل مادی رو بهانه افکار کثیف شون می کنند کثافتها انتظار دارند نردم دخترشونو همین طوری راحت بسپارن دست چنین کثافتهایی که خودشون هر گندکاری بکنن و هر غلطی می خوان بکنن اما دختر مردم بیاد باهاشون زندگی کنه بدون هیچ خواسته و انتظاری که نه هرج داشته باشن نه چیزی، هیج پدر مادری نمی خواد بچه بزرگ منه با هزار رنج و زحمت آخز سر هم به یه کثافت لاابالی تقدیم کنه که هر طور دلش میخواد با دخترش رفتار کنه، نه مردم دخترشونو از سرراه مفت به دست نیاوردن، برای به دست آوردن دختری که توی خانواده بزرگ شده و سرسفره پدر مادر نون خورده و بزرگ شده باید جنم و عرضه و لیاقت داشت یک دختر یا زن برای زندگی و نگه داشته شدن ودوست داشته شدن و بها داده شدن با یک مرد ازدواج میکنه پس لیاقت چنین مردها و پسرها همآن عروسکهای چینی هست لااقل مردم می فهمند که اون مردها و پسرها لایق زندگی با دخترشون نیستند، عیب نداره همآن بهتر که دخترها بی شوهر باشند و ازدواج نکنند

  پاسخ

 4. Vote -1 Vote +1
  رزا گفت :

  بهتر است که دخترها و زنان با چنین مردانی که فقط به ظاهر اسم مرد رویشان گذاشته شده ازدواج نکنند و تا ابد مجرد باشند، تا اینکه با بی غیرتهایی این چنینی ازدواج کنند چه بهتر که نسل بشر و انسان با همآن ازدواج نکردن زنان و دختران منقرض شود تا تین که به چنین نکبتهای بی غیرت سر کنند

  پاسخ

 5. Vote -1 Vote +1
  amir گفت :

  هیچ چیزی نممیتونه جای،یه همسر واقعیو بده
  اسمش روشه عروسک
  یه حرفایی،هست که فقط،میشه به یه نفر زد اونم همسرنه مادر نه خواهر نه دوست نمیتونه جای همسرت باشه چه برسه عروسک
  از لحاظ،جنسیم که هیچ، عروسک نمیخواد این همه سوراخ….
  همسر لباس گرون میخواد میخرم واسش،طلا بخواد میخرم واسش کار میکنم واسه چی واسه کی که چبکار کنم
  ادم صبحابه امید کی میره سرکار
  کمی عاقل باشید
  ازدواج فقط نیاز جنسی نیست
  همون قدر که خانم ها پرتوقع هستند اقایونم هستند
  کنشها واکنشهارو میسازن
  تمامی اتفاق ها ناشی از رفتار ماست….

  پاسخ

1 ... 5 6 7

ارسال دیدگاه


Site Meter