خانه / دیدنی ها / زنان مصنوعی پشت مرزهای ایران

زنان مصنوعی پشت مرزهای ایران

مدتی پیش بود که چین شلوارهای جین که پشت آن ها به نام جلاله الله منقش بود را روانه کشورهای مسلمان به ویژه بازار های تهران و سایر شهرستان های ایران کرده بود، کمی بعد از آن لاک مختص وضو برای زنان مسمان را وارد بازار کرد.

مدتی بعد نیز قرآن های دیجیتال چینی وارد بازار شد که در برخی از آیات و سوره های قران تعمدا تحریفاتی صورت داده بودند. به عنوان مثال می توان به تحریف تعمدی که در سوره یس صورت گرفت بود اشاره داشت. که به سرعت توسط دولت از ورود و توزیع آن جلوگیری به عمل آورد.

اما باز هم چینی ها بیکار ننشستند و این بار انسان های مصنوعیِ پیشرفته تری نسبت به عروسک های انسان نمایی که در سال های گذشته وارد بازار کشورهای اسلامی کرده بودند را به صورت گسترده توزیع می کنند.

یک سایت چینی در مصاحبه ای با صاحب شرکت تولید کننده این عروسک های انسان نما گفت: هدف ما سازندگان انسان مصنوعی کمک به جامعه بشری است! بخصوص جوانان بعضی کشورها که در محدودیت به سر می برند!

 

صنعتگران چینی پس از پیشی گرفتن در ساخت انواع اسباب بازی، این بار برای کسب درآمد بیشتر  و شاید برای جلوگیری از زاد و ولد و افزایش جمعیت خود، گوی سبقت را در تولید زن مصنوعی از دیگر کشورها ربودند.»زنى که چینی ها ساخته اند می تواند هر کارى را براى صاحب خود انجام دهد. به گفته صنعتگران چینی، زن مصنوعی جدید بر عروسک های مشابه پیشین این امتیاز را دارد که “تا ۹۹% شبیه زن های معمولی است. در ساخت اعضای بدن این زن مصنوعی از ماده سیلیکون که قابلیت ارتجاعی دارد، استفاده شده است. مدیر شرکت چینی تولید کننده ى این محصول می گوید: «ساختار و جزئیات جسم این زن مصنوعی جدید از روی کامپیوتر طراحی شده، و بین آن و یک زن عادی به ویژه در تاریکی قابل تمایز نیست.»

با این حال محصول جدید چین آن گونه که در مجله “سیدتی” چاپ امارات منعکس شده است، موافقان و مخالفان تندى دارد.

در گزارش منتشر شده در این مجله ى زنانه، نظر ۱۰۰ نفر از مخالفان و موافقان  ساخت زن مصنوعی آمده است. اغلب مصاحبه شوندگان، بویژه زنان بر مخالفت با خرید آن تاکید کرده اند.

گروهی از این افراد تنها مخالف قیمت بالای خرید آن بوده اند و (۷۰۰۰ دلار) را زیاد مى دانند اگرچه انواع مشابه این محصول کشور چین بسیار ارزان تر در دسترس است. یک متخصص بهداشت روانی نیز با ابراز نگرانی از ورود چنین تولیدی به بازار، از کشورهای اسلامی و عربی خواست به مشکلات جوانان رسیدگی کنند، در غیر این صورت این کشورها شاهد پدیده ای به نام زن مصنوعی خواهند بود. اما یکی از زنان در مقام دفاع از حقوق زنان به صراحت خطاب به مردان گفته است: «خوشحال نباشید همین شرکت چینی گفته است بزودی محصولمرد مصنوعی را نیز به بازار ارائه خواهد کرد.» شایان ذکر است که مدتهاست زنگ های هشدار برای بشریت به صدا درآمده است و کارشناسان و دلسوزان نسبت به سرانجام وضعیت اخلاقی و معنوی و حتی مادی انسان اعلام خطر کرده انداین خبر نیز مهر تاییدی بر این روند نامیمون است. روندی که سرانجامی جز نابودی کانون گرم خانواده و روابط آرام بخش عاطفی و جنسی میان زن و شوهر نخواهد داشت.

 

این مساله از آن جهت نگران کننده است که باعث می شود ارزش و کرامت الهی انسان بویژه زنان زیر سوال برود.

این نوع وسایل که باعث از بین رفتن ارزش ها و تخریب افکار جوانان می شود بشدت از سوی رسانه های غربی فارسی زبان تبلیغ می شود که مشخصا با هدف ضدارزشی است.

یکی از نکاتی که سازندگان این محصولات مبتذل به آن دقت کرده اند این است که ساختار و جزئیات جسم این انسان مصنوعی جدید از روی کامپیوتر طراحی شده، و بین آن و یک انسان عادی، تفاوتی نیست.

 

شایان ذکر است این محصول غیر اخلاقی تمام جوامع را به دور از اندیشه های مذهبی نشانه گرفته است و با تبلیغات گسترده ای که از شبکه های ماهواره ای  تبلیغ می شود با گستره توزیعی که چین در دست دارد به سادگی این محصولات “زنان و مردان مصنوعی ” را به بازار کشورهای تحت سلطه اش ارسال می کند.

کشورهای اسلامی، به خصوص کشورهای حاشیه خلیج فارس در ماه های گذشته با توزیع فراوان این محصولات توسط چین مواجه شده اند. بر اساس آمارهای منتشر شده در چند ماه گذشته محموله های زیادی از این محصولات توسط کشورهای اسلامی مصادره شده است و اجازه ورود قانونی پیدا نکرده اند؛ اما محموله های زیادی هم بصورت قاچاق با توزیع بالا وارد این کشورهای اسلامی شده است.

اشتراک گذاری در تلگرام

۱,۲۷۹ دیدگاه

 1. کاری ندارم ولی خدایش قشنگ ساختن..هنر ساختش عالیه..تو ایران نمیاد دنبالش نگردید.برید زن بگیرید..پیر شید..

 2. ی تار موی عشقم سهیلا رو با صدتا از این عروسکا عوض نمیکنم.

 3. بابا اجازه ی هیچیو نمیدم من موافقم با ساخت زن های مصنوعی اینطوری کثافت کاری و بیناموس بازی کم میشه

 4. یکی از راههای ان تحریم کلیه کالاهای چینی می تونه باشه.

  اما مسولین بدونن برسر جوانان کشور چه بلایی داره میاد؟ چرا بفکر نیستن؟ جوانهای ما دارن تقلا میکنن اما توانایی ازدواج ندارن
  آخه با این عروسکها روان فرد بیشتر اسیب میبینه ؛ هیچ ارضائ جنسیی هم صورت نمیگیره زیرا رضایت عاطفی نداره, کنش و واکنش ها در روابط مهمند که بنظر میرسه این واکنش ها در این انسانهای مصنوعی وجود نداشته باشه!!!!!
  جای بسی تاسف

 5. من با ساخت اینا موافقم .
  جامعه روفساد برداشته بذارید جوونا حداقل با اینا سرگرم بشن .
  یا به فکر جوونا باشید .
  یا …

  • ایول داداش خودمی

   • تا کثافت کاری رو چی بدونین!
    رابطه با عروسک چیزی جز خود ارضایی نیست،انقدر گناه پرشده که حالا شده سرگرم شدن!!!!
    مراوده با این عروسکها پر خطر تر از روابط نامشروعه چون معیارها و ارزش های انسان رو تو تمام زمینه هابه هم میریز ه و نسلهارو نابود

 6. بحث بدون نتیجه ای بین خوانندگان این خبر مذکور صورت گرفته است .بنده می خواستم به اون آقایی که به خانوم ها توهین کرد واون خانم هایی که به آقایان توهین کردند این رو بگم که قرار نیست اون کسی که به شما توهین کرده شوهر یا همسر شما بشه .یادمون باشه که هم پسر وهم دختر در همسر گزینی خودمان انتخاب می کنیم که همسر آینده ما چگونه باشد وجای هیچ تحمیلی در میان نیست پس الکی حرص نخورید وبه هم دیگر حرفهای بی ربط نزنید .تا به امروز مردان وزنان هرزه که جون داشتند ونفس می کشیدند آیا تونستند تمدن بشری را از بین ببرند حالا اینکه یک تیکه پلاستیک هستش شاید اولش کمی سر صدا داشته باشه مطمئن باشید بعد از یک مدتی از چشم همه می افته
  اگه خاطرتون باشه یک زمان می گفتن ویدئو اومده تو بازار وبعد از اون ماهواره را گفتن که جوونا را چیکار می کنه ال می کنه بل میکنه ولی بعد از یک مدتی از چشم همه افتاد پس مطمئن باشید چندی نمی کشه که این یک تیکه پلاستیک هم منسوخ میشه

 7. یه روز ویدو اومد یه روز ماهواره و یه روز زنان هرزه یه روز عروسک مصنوعی و… این داستان ادامه دارد و ما فقط ادعای تمدن اسلامی را داریم و فقط یک قدم عقب تر از تمدن بی خدایی و به هر جا که میرود ما به دنبال ان میرویم براستی ایا مشکل از خودمان نیست؟ ایا اگر مسئولین به فکر بودند جامعه ما اینطور بود؟ براستی اگر فکر ازدواج را داشتید به اینجا می رسیدیم؟ چقدر از نهاد خانواده که مهمترین رکن جامعه است محافظت کردید؟ چقدر در مقابل زیاده خواهی دختران فرهنگ سازی کردید؟ چقدر برای مشکلات جوانان عملا دلسوزی کردید؟
  مشکل از خودمان است اگر جاذبه این موارد را کم کنیم هیچ عقل سلیمی بدنبال ان نمیرود.

 8. سلام من فکر میکنم ورود اینگونه عروسکها مثبت باشه ز یرا باعث اصلاح یکسری مشکلات در بین جوانان و افراد نیازمند در جامعه باشد مخصوصا مشکلات زنان با توجه به جو حاکم در جامعه با تشکر

  • با سلام من کاملا با نظر شما موفق هستم و نظرم درمورد این زن های مصنوعی است و گرنه فساد در جامعه زیاد میشود و آنهاییکه مخالف هستند احساسی بر خورد می کنند .

 9. این عروسکها انحتات کامل اخلاقی و شیطانی میباشد و ارزش انسان را به پست ترین درجه و مقام سوق میدهد و ….

 10. طبیعتا این عروسک براى قشر خاصى کاربرد داره,,,,,و این پدیده شدیدا کارخونه گلنار رو تهدید میکنه,,,, خبر جدید اینکه عروسکهاى مرد با تفاوت قیمت ۳۰۰تا میخواد تولید بشه,البته ۳۰۰تا بالااااااااتر
  متاسفم براى همه مون

 11. این عروسک ها برای اونایی که زبون دارن و یا خوشتیپن کارایی نداره اونا گلیم خودشونو از آب میکشن ولی تو بعضی روستاها دیده شده که جوونا به سگ الاغ مرغ میش رهم نکردن چی برسه به دختر بچه یا پسر بچه و یا حتی پیرزن ها
  شاید راه اصلی این نباشه که قطعا هم نیس ولی کاچیبهتر از هیچی

 12. ای داد بیداد ای داد بیداد ای داد بیداد از فساد

 13. به نظر من مسولین زیربط باید به فکر جوانان باشند تا من و امسال من به سر و سامان برسیم و همه حال در همه جا محافظ دین دیانت خود باشیم.
  در غیر اینصورت دشمنان اسلام خوب بلدن چیکار کنند…
  وسلام.

 14. واقعا جاى تاسف داره که هنوزم کالاهاى چین وارد ایران میشه و ایرانم به گند کشیده شده.از همه چینى هاى گوشت گربه و سگ خور متنفرم

 15. سلام دوستان در مورد عروسکهای ساخته شده باید گفت که متاسفانه این طرح بنیاد خانواده رو مورد هدف قرار داده و این عروسکها باعث اعتیاد جنسی میشه و قطعا روابط عاطفی و جنسی میان زوجین را خدشه دار میکند و اما در مورد مجردها باید گفت اعتیاد جنسی میاره و همچنین کاهش انگیزه برای امر مقدس ازدواج در نتیجه کاهش جمعیت و افزایش جمعیت سالمندان رو در پیش خواهیم داشت !!!!

 16. در ضمن!
  وقتی فقر و فساد و فشار و محدودیت تو مملکت زیاد باشه بهتر از این نمیشه. انتظار نداشته باشین مملکت بهتر از این بشه. اینجا ایرانه و هرکی به فکر پر کردن جیب خودشه.
  شاید هم این عروسک های آدم نما جلوی تجاوز و قتل یه عده بیگناه رو بگیرن

 17. بیشتر قتل و تجاوزات دنیابخاطر این موضوع است و نظرم با بودن چنین وسیله ای مثبت میباشد
  موفق و موید باشید .

 18. این فقط نشون میده که کم کم آدمها دارن تنها میشن…

 19. باعث فروپاشی خانواده میشه..

 20. البته کشوری مانند چین و کشورهای صنعتی به دنبال بازارهایی جدید ونیاز هایشان هستند . وبا دقت در جهان با این تفکر به دنبال رشد اقتصادی خود هستند. هرچند موضوع عروسک بازی به ظاهر ومقطعی یتواند نیاز عده ای خاص را برآورده کند ولی اساسا ترویج فساد وبی بند وباری افسار گسیخته ای را به دنبال دارد. کما اینکه باید منتظر بیماری های نوظهور جدید ومقاربتی هم باشیم . اما دلیل اینکه کشور های مسلمان وبخصوص کشور ما چرا آماج این تهدید ها واقع می شوند نقطه ضعف هایی در فرهنگ و عدم شناخت نیازهای مختلف و بی توجهی به آن در جامعه جوان ما می باشد که آنهم بر میگردد به محدودیت های مذهبی واعتقادی ما که البته باید دراین رابطه کارشناسان در حوزه های مختلف به صورت جدی به آن بپردازند .به هر حال باید این را پذیرفت که باهیچ ابزاری نمیتوان از نیاز های غریضی انسان جلوگیری کرد. مگر اینکه قانونمند ودر چهار چوبی سالم به آن پرداخت. درحال حاضر در قوانین ما محدودیت وجود دارد . اما در جامعه هیچ حد ومرزی وجود ندارد. وهمواره تهدید اساس خانوده ها را هدف قرار داده،که متاسفانه هنوز راهکاری برای آن ارائه نشده است. وامروز شاهد هحوم به اخلاق هم هستیم.

 21. کشوری که این عروسکا رو تولید کرده تو بازار داخلی خودش هم فروخته ؟
  به قول اون تبلیغه که میگه قدیما تاریک خونه یود و پایین وبالا اما الان میگن همین حالا…………
  خب قدیما خود زن هدف بود الان مشابهش اومده بعدا میخوان چی بیارن هدف کنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  موضوع اصلی خودمونیم اگه صد تا بیارن برای نمونه ما استقبال نکنیم !!!زور زورکی که نیست .
  دیگه نگرانی نداره.

 22. در پاسخ به دوستانی که معتقدند هیچ مساله ای نیست مثل ویدئو ، ماهواره و … طبیعی میشه ، عرض کنم که خیلی هم مساله است ، ویدئو ،ماهواره و … شاید باعث این همه بدبختی شده که الان داریم ، در زمان پدرانمان به قول خودشان یک تار سبیل براشان اعتبار بود ، اما الان برای ۱۵ میلیون وام دو نفر کارمند هم اعتبار نداره تا حالا نوبت برسه به غیر کارمند ،چون اعتقاد ها از بین رفته ، بله الان برای یک جوان دبیرستانی کلماتی مانند دین و غیرت و وجدان و اعتقاد و پیامبر و امام ودر یک کلام انسانیت فقط به اندازه همان یک کلمه گفتاری گوششان را پر میکند و به اندازه یک تار مو هم جوان را به تفکر وادار نمی کند چون اصلا وقت سر خاراندن را ندارند و باید وایبرشون رو چک کنند ،برای زنان خانه دار دیگر هیچ نگرانی ای نیست بجزء گذشتن زمان پخش فیلم برگ ریزان و نمی دانم کارادایی و هر کوفت و زهرمار دیگر و برای مردان دیگر رابطه نامشروع برقرار کردن با زن شوهر دار نه اینکه خفت و خواری نیست بلکه افتخار هم هست . بله دوستان دیگر مال مردم خوردن کافر و غیر کافر نمی شناسد ، کارمند ساده متصدی حسابداری و سرباز بانک مرکزی و معاون رییس جمهور و نماینده مجلس دیگر نمی شناسد ، دیگر برای مردی و مردانگی و فردین بازی یک آدم خل و چل لازم است . بچه زرنگا کسانی هستند که سر دیگری کلاه بگزارد ،فکر میکنید همه این بدبختی ها از کجا آمده ، آمدن آدم نما ها هم بدبختی های خودش رو داره ،مخالف تکنولوژی اصلا نیستم ولی اینکه سر هزاران و شاید میلونها جوان را به خاطر نیاز انسانی که دارد ( منظور رابطه جنسی) داخل گوشی ها ببرند و مشغولشان بکنند و سیاستمداران حال کنند و هر غلطی دلشان می خواهد بکنند ،چون کسی نیست که دیگه به اونها گیر بده ، مدعی بشه و حق خواهی بکنه ، مخالف توهم انسانی هستم که رخ داده ، بیشتیرین توقع یک جوان امروزی شاید این باشد که نیروی انتظامی دیش های محلشون رو هر سال و یا هر دو سه ماه جمع نکنه و هر دو سال یکبار باشه ، جوان دیگه به از بین رفتن اختلاف طبقاتی ، از بین بردن باند بازی و گروه بازی و پارتی بازی و ایجاد شغل و تحصیلات رایگان و رفاه اجتماعی و مسائل عمرانی فکر نمی کنه ، توقعات فقط از این به بعد به وارد کردن مثلا چند آدمک مصنوعی ، که مطمئن باشید این کار رو هم می کنند و به قول دوستمون این هم طبیعی میشه و بعد از آن یک نیاز دیگه بررسی میشه و این نیازها هستند که فکر و ذهن ماها رو به آن مشغول میکنه ، مطمئن باشید این هم مدتها افکار رو به خود مشغول میکنه و اینگونه است که نیاز های فرعی جای نیازهای اصلی در زندگی می گیرند. به قول یکی از دوستان «در مسجد یک … حالا بگیم کد خدای ده که به بعضی ها برنخوره داشته زنا می کرده یکی سر میرسه و بهش میگه تف به تو دیگه از تو بعیده ، کد خدای ده کم نیمیاره و بهش میگه ،تو! توی مسجد تف میکنی پدر تو رو در میارم» .

 23. یعنی افراری که با این موصوع موافقن میخان بگن همه زندگی روابط جنسیه؟؟؟؟؟؟
  میدونم خیلیا میگن اره نفهم پس چی؟ولی به نطرم ماها حساس قشنگترو درک نکردیم چسبیدیم به حس حیووووانیمون.چه قد بدبختیم که از همه چی محرومیم فقط موندیم خودمون و عریزه حیووونیمون

 1. بازتاب ها: حماقته پر از عشق

20ist.com 20ist.com