زنان مصنوعی پشت مرزهای ایران
زن مصنوعی چینی هم به بازار آمد

مدتی پیش بود که چین شلوارهای جین که پشت آن ها به نام جلاله الله منقش بود را روانه کشورهای مسلمان به ویژه بازار های تهران و سایر شهرستان های ایران کرده بود، کمی بعد از آن لاک مختص وضو برای زنان مسمان را وارد بازار کرد.

مدتی بعد نیز قرآن های دیجیتال چینی وارد بازار شد که در برخی از آیات و سوره های قران تعمدا تحریفاتی صورت داده بودند. به عنوان مثال می توان به تحریف تعمدی که در سوره یس صورت گرفت بود اشاره داشت. که به سرعت توسط دولت از ورود و توزیع آن جلوگیری به عمل آورد.

اما باز هم چینی ها بیکار ننشستند و این بار انسان های مصنوعیِ پیشرفته تری نسبت به عروسک های انسان نمایی که در سال های گذشته وارد بازار کشورهای اسلامی کرده بودند را به صورت گسترده توزیع می کنند.

یک سایت چینی در مصاحبه ای با صاحب شرکت تولید کننده این عروسک های انسان نما گفت: هدف ما سازندگان انسان مصنوعی کمک به جامعه بشری است! بخصوص جوانان بعضی کشورها که در محدودیت به سر می برند!

 

صنعتگران چینی پس از پیشی گرفتن در ساخت انواع اسباب بازی، این بار برای کسب درآمد بیشتر  و شاید برای جلوگیری از زاد و ولد و افزایش جمعیت خود، گوی سبقت را در تولید زن مصنوعی از دیگر کشورها ربودند.»زنى که چینی ها ساخته اند می تواند هر کارى را براى صاحب خود انجام دهد. به گفته صنعتگران چینی، زن مصنوعی جدید بر عروسک های مشابه پیشین این امتیاز را دارد که “تا ۹۹% شبیه زن های معمولی است. در ساخت اعضای بدن این زن مصنوعی از ماده سیلیکون که قابلیت ارتجاعی دارد، استفاده شده است. مدیر شرکت چینی تولید کننده ى این محصول می گوید: «ساختار و جزئیات جسم این زن مصنوعی جدید از روی کامپیوتر طراحی شده، و بین آن و یک زن عادی به ویژه در تاریکی قابل تمایز نیست.»

با این حال محصول جدید چین آن گونه که در مجله “سیدتی” چاپ امارات منعکس شده است، موافقان و مخالفان تندى دارد.

در گزارش منتشر شده در این مجله ى زنانه، نظر ۱۰۰ نفر از مخالفان و موافقان  ساخت زن مصنوعی آمده است. اغلب مصاحبه شوندگان، بویژه زنان بر مخالفت با خرید آن تاکید کرده اند.

گروهی از این افراد تنها مخالف قیمت بالای خرید آن بوده اند و (۷۰۰۰ دلار) را زیاد مى دانند اگرچه انواع مشابه این محصول کشور چین بسیار ارزان تر در دسترس است. یک متخصص بهداشت روانی نیز با ابراز نگرانی از ورود چنین تولیدی به بازار، از کشورهای اسلامی و عربی خواست به مشکلات جوانان رسیدگی کنند، در غیر این صورت این کشورها شاهد پدیده ای به نام زن مصنوعی خواهند بود. اما یکی از زنان در مقام دفاع از حقوق زنان به صراحت خطاب به مردان گفته است: «خوشحال نباشید همین شرکت چینی گفته است بزودی محصولمرد مصنوعی را نیز به بازار ارائه خواهد کرد.» شایان ذکر است که مدتهاست زنگ های هشدار برای بشریت به صدا درآمده است و کارشناسان و دلسوزان نسبت به سرانجام وضعیت اخلاقی و معنوی و حتی مادی انسان اعلام خطر کرده انداین خبر نیز مهر تاییدی بر این روند نامیمون است. روندی که سرانجامی جز نابودی کانون گرم خانواده و روابط آرام بخش عاطفی و جنسی میان زن و شوهر نخواهد داشت.

 

این مساله از آن جهت نگران کننده است که باعث می شود ارزش و کرامت الهی انسان بویژه زنان زیر سوال برود.

این نوع وسایل که باعث از بین رفتن ارزش ها و تخریب افکار جوانان می شود بشدت از سوی رسانه های غربی فارسی زبان تبلیغ می شود که مشخصا با هدف ضدارزشی است.

یکی از نکاتی که سازندگان این محصولات مبتذل به آن دقت کرده اند این است که ساختار و جزئیات جسم این انسان مصنوعی جدید از روی کامپیوتر طراحی شده، و بین آن و یک انسان عادی، تفاوتی نیست.

 

شایان ذکر است این محصول غیر اخلاقی تمام جوامع را به دور از اندیشه های مذهبی نشانه گرفته است و با تبلیغات گسترده ای که از شبکه های ماهواره ای  تبلیغ می شود با گستره توزیعی که چین در دست دارد به سادگی این محصولات “زنان و مردان مصنوعی ” را به بازار کشورهای تحت سلطه اش ارسال می کند.

کشورهای اسلامی، به خصوص کشورهای حاشیه خلیج فارس در ماه های گذشته با توزیع فراوان این محصولات توسط چین مواجه شده اند. بر اساس آمارهای منتشر شده در چند ماه گذشته محموله های زیادی از این محصولات توسط کشورهای اسلامی مصادره شده است و اجازه ورود قانونی پیدا نکرده اند؛ اما محموله های زیادی هم بصورت قاچاق با توزیع بالا وارد این کشورهای اسلامی شده است.

"برای این مطلب ۱,۲۵۳ دیدگاه ارسال شده و ۲۵۱۷۲۰ بار این مطلب بازدید شده است"
بخش نظرات
 • - لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری کنید.
 • - در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
1 ... 7 8 9
 1. +5 Vote -1 Vote +1
  صحرا گفت :

  البته از کشوری مثل چین که بی دین است بیش تر از این هم نمی شه انتظار داشت . هر کی از این چیزها خوشش اومده باید بگم از زندگی اش هیچ چیز نفهمیده . به اصطلاح مهران بدون که زندگیت صفر و پوچ بوده .

  پاسخ

 2. -2 Vote -1 Vote +1
  امین گفت :

  کاری ندارم ولی خدایش قشنگ ساختن..هنر ساختش عالیه..تو ایران نمیاد دنبالش نگردید.برید زن بگیرید..پیر شید..

  پاسخ

 3. -3 Vote -1 Vote +1
  ا.ن گفت :

  ی تار موی عشقم سهیلا رو با صدتا از این عروسکا عوض نمیکنم.

  پاسخ

 4. +3 Vote -1 Vote +1
  بردیا گفت :

  بابا اجازه ی هیچیو نمیدم من موافقم با ساخت زن های مصنوعی اینطوری کثافت کاری و بیناموس بازی کم میشه

  پاسخ

 5. +6 Vote -1 Vote +1
  گلشن گفت :

  یکی از راههای ان تحریم کلیه کالاهای چینی می تونه باشه.

  اما مسولین بدونن برسر جوانان کشور چه بلایی داره میاد؟ چرا بفکر نیستن؟ جوانهای ما دارن تقلا میکنن اما توانایی ازدواج ندارن
  آخه با این عروسکها روان فرد بیشتر اسیب میبینه ؛ هیچ ارضائ جنسیی هم صورت نمیگیره زیرا رضایت عاطفی نداره, کنش و واکنش ها در روابط مهمند که بنظر میرسه این واکنش ها در این انسانهای مصنوعی وجود نداشته باشه!!!!!
  جای بسی تاسف

  پاسخ

 6. +6 Vote -1 Vote +1
  222 گفت :

  من با ساخت اینا موافقم .
  جامعه روفساد برداشته بذارید جوونا حداقل با اینا سرگرم بشن .
  یا به فکر جوونا باشید .
  یا …

  پاسخ

 7. +4 Vote -1 Vote +1
  سعید آریا گفت :

  بحث بدون نتیجه ای بین خوانندگان این خبر مذکور صورت گرفته است .بنده می خواستم به اون آقایی که به خانوم ها توهین کرد واون خانم هایی که به آقایان توهین کردند این رو بگم که قرار نیست اون کسی که به شما توهین کرده شوهر یا همسر شما بشه .یادمون باشه که هم پسر وهم دختر در همسر گزینی خودمان انتخاب می کنیم که همسر آینده ما چگونه باشد وجای هیچ تحمیلی در میان نیست پس الکی حرص نخورید وبه هم دیگر حرفهای بی ربط نزنید .تا به امروز مردان وزنان هرزه که جون داشتند ونفس می کشیدند آیا تونستند تمدن بشری را از بین ببرند حالا اینکه یک تیکه پلاستیک هستش شاید اولش کمی سر صدا داشته باشه مطمئن باشید بعد از یک مدتی از چشم همه می افته
  اگه خاطرتون باشه یک زمان می گفتن ویدئو اومده تو بازار وبعد از اون ماهواره را گفتن که جوونا را چیکار می کنه ال می کنه بل میکنه ولی بعد از یک مدتی از چشم همه افتاد پس مطمئن باشید چندی نمی کشه که این یک تیکه پلاستیک هم منسوخ میشه

  پاسخ

1 ... 7 8 9

ارسال دیدگاه


Site Meter