زنان مصنوعی پشت مرزهای ایران
زن مصنوعی چینی هم به بازار آمد

مدتی پیش بود که چین شلوارهای جین که پشت آن ها به نام جلاله الله منقش بود را روانه کشورهای مسلمان به ویژه بازار های تهران و سایر شهرستان های ایران کرده بود، کمی بعد از آن لاک مختص وضو برای زنان مسمان را وارد بازار کرد.

مدتی بعد نیز قرآن های دیجیتال چینی وارد بازار شد که در برخی از آیات و سوره های قران تعمدا تحریفاتی صورت داده بودند. به عنوان مثال می توان به تحریف تعمدی که در سوره یس صورت گرفت بود اشاره داشت. که به سرعت توسط دولت از ورود و توزیع آن جلوگیری به عمل آورد.

اما باز هم چینی ها بیکار ننشستند و این بار انسان های مصنوعیِ پیشرفته تری نسبت به عروسک های انسان نمایی که در سال های گذشته وارد بازار کشورهای اسلامی کرده بودند را به صورت گسترده توزیع می کنند.

یک سایت چینی در مصاحبه ای با صاحب شرکت تولید کننده این عروسک های انسان نما گفت: هدف ما سازندگان انسان مصنوعی کمک به جامعه بشری است! بخصوص جوانان بعضی کشورها که در محدودیت به سر می برند!

 

صنعتگران چینی پس از پیشی گرفتن در ساخت انواع اسباب بازی، این بار برای کسب درآمد بیشتر  و شاید برای جلوگیری از زاد و ولد و افزایش جمعیت خود، گوی سبقت را در تولید زن مصنوعی از دیگر کشورها ربودند.»زنى که چینی ها ساخته اند می تواند هر کارى را براى صاحب خود انجام دهد. به گفته صنعتگران چینی، زن مصنوعی جدید بر عروسک های مشابه پیشین این امتیاز را دارد که “تا ۹۹% شبیه زن های معمولی است. در ساخت اعضای بدن این زن مصنوعی از ماده سیلیکون که قابلیت ارتجاعی دارد، استفاده شده است. مدیر شرکت چینی تولید کننده ى این محصول می گوید: «ساختار و جزئیات جسم این زن مصنوعی جدید از روی کامپیوتر طراحی شده، و بین آن و یک زن عادی به ویژه در تاریکی قابل تمایز نیست.»

با این حال محصول جدید چین آن گونه که در مجله “سیدتی” چاپ امارات منعکس شده است، موافقان و مخالفان تندى دارد.

در گزارش منتشر شده در این مجله ى زنانه، نظر ۱۰۰ نفر از مخالفان و موافقان  ساخت زن مصنوعی آمده است. اغلب مصاحبه شوندگان، بویژه زنان بر مخالفت با خرید آن تاکید کرده اند.

گروهی از این افراد تنها مخالف قیمت بالای خرید آن بوده اند و (۷۰۰۰ دلار) را زیاد مى دانند اگرچه انواع مشابه این محصول کشور چین بسیار ارزان تر در دسترس است. یک متخصص بهداشت روانی نیز با ابراز نگرانی از ورود چنین تولیدی به بازار، از کشورهای اسلامی و عربی خواست به مشکلات جوانان رسیدگی کنند، در غیر این صورت این کشورها شاهد پدیده ای به نام زن مصنوعی خواهند بود. اما یکی از زنان در مقام دفاع از حقوق زنان به صراحت خطاب به مردان گفته است: «خوشحال نباشید همین شرکت چینی گفته است بزودی محصولمرد مصنوعی را نیز به بازار ارائه خواهد کرد.» شایان ذکر است که مدتهاست زنگ های هشدار برای بشریت به صدا درآمده است و کارشناسان و دلسوزان نسبت به سرانجام وضعیت اخلاقی و معنوی و حتی مادی انسان اعلام خطر کرده انداین خبر نیز مهر تاییدی بر این روند نامیمون است. روندی که سرانجامی جز نابودی کانون گرم خانواده و روابط آرام بخش عاطفی و جنسی میان زن و شوهر نخواهد داشت.

 

این مساله از آن جهت نگران کننده است که باعث می شود ارزش و کرامت الهی انسان بویژه زنان زیر سوال برود.

این نوع وسایل که باعث از بین رفتن ارزش ها و تخریب افکار جوانان می شود بشدت از سوی رسانه های غربی فارسی زبان تبلیغ می شود که مشخصا با هدف ضدارزشی است.

یکی از نکاتی که سازندگان این محصولات مبتذل به آن دقت کرده اند این است که ساختار و جزئیات جسم این انسان مصنوعی جدید از روی کامپیوتر طراحی شده، و بین آن و یک انسان عادی، تفاوتی نیست.

 

شایان ذکر است این محصول غیر اخلاقی تمام جوامع را به دور از اندیشه های مذهبی نشانه گرفته است و با تبلیغات گسترده ای که از شبکه های ماهواره ای  تبلیغ می شود با گستره توزیعی که چین در دست دارد به سادگی این محصولات “زنان و مردان مصنوعی ” را به بازار کشورهای تحت سلطه اش ارسال می کند.

کشورهای اسلامی، به خصوص کشورهای حاشیه خلیج فارس در ماه های گذشته با توزیع فراوان این محصولات توسط چین مواجه شده اند. بر اساس آمارهای منتشر شده در چند ماه گذشته محموله های زیادی از این محصولات توسط کشورهای اسلامی مصادره شده است و اجازه ورود قانونی پیدا نکرده اند؛ اما محموله های زیادی هم بصورت قاچاق با توزیع بالا وارد این کشورهای اسلامی شده است.

"برای این مطلب ۱,۰۳۷ دیدگاه ارسال شده و ۲۲۹۵۸۶ بار این مطلب بازدید شده است"
بخش نظرات
 • - لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری کنید.
 • - در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
1 ... 5 6 7
 1. +4 Vote -1 Vote +1
  محدثه گفت :

  اگه واقعا هرکسی این عروسکارو واسه نیازش خوب میدونه خب چه کاریه همین کارو میشه با یه خر هم انجام داد اگه لذت میبرین راحت باشین نه خرج داره نه زحمت

  پاسخ

  +7 Vote -1 Vote +1
  hadi پاسخ در تاريخ فروردین ۲۹م, ۱۳۹۴ ۳:۵۸ ب.ظ:

  این چه حرفیه؟
  با ورود این عروسکها در کشور دیگه مسی زن نمیگیره.
  و تمام دخترا بی شوهر میمونن

  پاسخ

  -6 Vote -1 Vote +1
  آرش پاسخ در تاريخ فروردین ۳۰م, ۱۳۹۴ ۵:۱۶ ب.ظ:

  واقعا حق باشماست

  پاسخ

  +6 Vote -1 Vote +1
  سامان پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱م, ۱۳۹۴ ۹:۵۴ ب.ظ:

  واقعا” اونائی که نیاز به این عروسکا دارن لیاقتشون کمتر از همون خر و حیوانات هست و چطور میتونن تو این دنیا که خدا برای هر کسی در شان خودش جنس مخالف خلق کرده نتونن از راه درست نیازشون رو تامین کنند واگر توقعات بعضی خانم ها رو بهونه میکنند یکی دیگه ، و بالعکس

  پاسخ

  Vote -1 Vote +1
  بعروز پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۹م, ۱۳۹۴ ۹:۴۲ ق.ظ:

  لایک دارى

  پاسخ

 2. +1 Vote -1 Vote +1
  ali گفت :

  aghayoon dadasha gofta basham arooosak

  پاسخ

 3. +4 Vote -1 Vote +1
  رزا گفت :

  این که دخترهای این زمانه بدون شوهر باشند بعتر از زندگی و ازدواج با مردهای بی غیرت وکثافت هست چه قدر بی غیرت و بی لیاقتند پسرها و مردانی که به خاطر بی عرضگی خودشون مسایل مادی رو بهانه افکار کثیف شون می کنند کثافتها انتظار دارند نردم دخترشونو همین طوری راحت بسپارن دست چنین کثافتهایی که خودشون هر گندکاری بکنن و هر غلطی می خوان بکنن اما دختر مردم بیاد باهاشون زندگی کنه بدون هیچ خواسته و انتظاری که نه هرج داشته باشن نه چیزی، هیج پدر مادری نمی خواد بچه بزرگ منه با هزار رنج و زحمت آخز سر هم به یه کثافت لاابالی تقدیم کنه که هر طور دلش میخواد با دخترش رفتار کنه، نه مردم دخترشونو از سرراه مفت به دست نیاوردن، برای به دست آوردن دختری که توی خانواده بزرگ شده و سرسفره پدر مادر نون خورده و بزرگ شده باید جنم و عرضه و لیاقت داشت یک دختر یا زن برای زندگی و نگه داشته شدن ودوست داشته شدن و بها داده شدن با یک مرد ازدواج میکنه پس لیاقت چنین مردها و پسرها همآن عروسکهای چینی هست لااقل مردم می فهمند که اون مردها و پسرها لایق زندگی با دخترشون نیستند، عیب نداره همآن بهتر که دخترها بی شوهر باشند و ازدواج نکنند

  پاسخ

  +1 Vote -1 Vote +1
  hamid پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۹م, ۱۳۹۴ ۱۱:۳۷ ب.ظ:

  دمت گرم

  پاسخ

  +3 Vote -1 Vote +1
  حسین پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۹م, ۱۳۹۴ ۵:۳۲ ب.ظ:

  چقدر عصبی … قبل از شوهر کردن به یک پزشک اعصاب مراجعه کنید

  پاسخ

  Vote -1 Vote +1
  ماهان پاسخ در تاريخ خرداد ۴م, ۱۳۹۴ ۱۲:۳۶ ق.ظ:

  خانم رزا شما که معلومه از اون ترشیده هاش هستی چرا داغ کردی حالا. نتونستی شوهر گیز بیاری داری فحش میدی به این و اون؟!!

  پاسخ

 4. -6 Vote -1 Vote +1
  رزا گفت :

  بهتر است که دخترها و زنان با چنین مردانی که فقط به ظاهر اسم مرد رویشان گذاشته شده ازدواج نکنند و تا ابد مجرد باشند، تا اینکه با بی غیرتهایی این چنینی ازدواج کنند چه بهتر که نسل بشر و انسان با همآن ازدواج نکردن زنان و دختران منقرض شود تا تین که به چنین نکبتهای بی غیرت سر کنند

  پاسخ

  +11 Vote -1 Vote +1
  احمد پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۴م, ۱۳۹۴ ۴:۳۴ ب.ظ:

  درست میگی اما دخترانی هم هستند که ادم حیفش میشه که هزار تومن خرجش کنه از بس بد اخلاق و بددهن و زبون درازن حیف که یک مسقال غیرت خرج این دخترا بشه پسر خوب هم هست همونطور که دختر خوب هم هست ولی خانواده ها و توقع هاشونه که باعث شکل نگرفتن ازدواج میشه

  پاسخ

 5. +7 Vote -1 Vote +1
  amir گفت :

  هیچ چیزی نممیتونه جای،یه همسر واقعیو بده
  اسمش روشه عروسک
  یه حرفایی،هست که فقط،میشه به یه نفر زد اونم همسرنه مادر نه خواهر نه دوست نمیتونه جای همسرت باشه چه برسه عروسک
  از لحاظ،جنسیم که هیچ، عروسک نمیخواد این همه سوراخ….
  همسر لباس گرون میخواد میخرم واسش،طلا بخواد میخرم واسش کار میکنم واسه چی واسه کی که چبکار کنم
  ادم صبحابه امید کی میره سرکار
  کمی عاقل باشید
  ازدواج فقط نیاز جنسی نیست
  همون قدر که خانم ها پرتوقع هستند اقایونم هستند
  کنشها واکنشهارو میسازن
  تمامی اتفاق ها ناشی از رفتار ماست….

  پاسخ

  +5 Vote -1 Vote +1
  علی پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۴ ۹:۲۰ ق.ظ:

  سلام داش اونجایی که گفتی لباس بخواد می خرم کار بخواد می کنم تبلیغ همسر یابیه خخخخ

  پاسخ

  Vote -1 Vote +1
  احمد پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۴م, ۱۳۹۴ ۴:۳۵ ب.ظ:

  همه مثل تو نیستن و مرررد خوب هم هست

  پاسخ

 6. +11 Vote -1 Vote +1
  علی گفت :

  ابجی همه مردا یه جور نیستند

  پاسخ

 7. +9 Vote -1 Vote +1
  ارزو گفت :

  هرکی میخواد این زنا رو بخره خوب چه کاریه بیاد من خودم هستم هم کار دارم هم پول دارم هم ماشین دارم هم خونه خرج عروسی رم خودم میدم اقا ول کنید محصولات خارجی رو بچسبین به ایرانیای خودمون

  پاسخ

  +4 Vote -1 Vote +1
  نیما پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۴ ۱:۵۶ ب.ظ:

  آرزو جان آدرست کجاست ؟

  پاسخ

  -2 Vote -1 Vote +1
  غلام پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۳م, ۱۳۹۴ ۱۲:۳۴ ب.ظ:

  آرزو آدرس آدرس آدرس

  پاسخ

  +11 Vote -1 Vote +1
  سحر پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۴م, ۱۳۹۴ ۱۰:۴۰ ب.ظ:

  آقا آرزو اینجا چت روم نیست که خودتو با اسم دخترونه معرفی کنی پسرارو سر کار بذاری اگه خواستی یه سر بزن قزوین مشتری زیاد داری

  پاسخ

  +2 Vote -1 Vote +1
  بعروز پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۹م, ۱۳۹۴ ۹:۴۹ ق.ظ:

  لایک دارى خخخخ لایک سحر
  زدى کمرشو شکستى
  این همه دختر خوشگل و خوب هست برین یکى رو پیدا کنید ازدواج کنید ک برا چن دقیقه ن گناه کنى ن کثافط کارى تازه ثوابم میکنى
  والا بوخودا ک راس میگم

  پاسخ

  -4 Vote -1 Vote +1
  محمد پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۸م, ۱۳۹۴ ۲:۵۴ ق.ظ:

  سلام.کجایی عزیزم..واقعا حرفت به دلم نشت…من میگیرمت..

  پاسخ

  -2 Vote -1 Vote +1
  محمد پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۸م, ۱۳۹۴ ۳:۰۱ ق.ظ:

  ماهمه باورمون شد تو دختریو با اون همه داراییات که ذکر کردی….این حرکتا دیگه مومیایی شده…

  پاسخ

  -3 Vote -1 Vote +1
  حسین؟ پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۰م, ۱۳۹۴ ۴:۳۱ ب.ظ:

  آرزو خانم آدرس میزاشتی حداقل ۱۰۰۰ نفر دم در خونت صف می ایستادند بعد خودت با سلیقه خودت بهترین رو انتخاب می کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ

  -1 Vote -1 Vote +1
  مهدی پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۴ ۲:۰۰ ب.ظ:

  سلام ارزو خانم .مردی که پول نداره اگه بخواد ازدواج کنه باید حداقل بیست میلیون پول داشته باشه ولی با یه میلیون میتونه عروسک بخره و ….. در کل مقصر دولته

  پاسخ

 8. -16 Vote -1 Vote +1
  ارمین گفت: گفت :

  برای ایران که خیلی هم خوبه،تو جامعه ای که همه زنهاش بقچه پیچن و اینقدر محدودیت هست،باید هم منتظر همچین اتفاقاتی باشیم،تازه این اولشه،حالا سیاستمداران برن تفکیک جنسیتی کنن ،ببینن به کجا میرسن !

  پاسخ

  -2 Vote -1 Vote +1
  نوژن پاسخ در تاريخ خرداد ۲م, ۱۳۹۴ ۱۲:۲۷ ب.ظ:

  داداش دمت گرم گل گفتی

  پاسخ

 9. -4 Vote -1 Vote +1
  احسان گفت :

  مطمئن باشید این عروسک به ایرانم میاد
  ولی نیاز به عروسک نیست جامعه به سمت فساد کشیده شده
  ولی واقعا چقدر سطح فکر پایینه که فقط ازدواج را تو رفع نیاز جنسی میبینن
  خانم ارزو ادرست کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خخخخخخخخخخخخخخ

  پاسخ

 10. -5 Vote -1 Vote +1
  رگسع گفت :

  سلام هیچکس تو دنیا بی زن نمونده خودشم تو ایران …خخخخخخ
  راستی اینا به درد افراد خاص میخوره مثلا…..انسانهایی که بیماریهای خاص دارند…اونایی رابطه معمول باجنس مخالف رو خوب ندارن…..

  پاسخ

 11. -2 Vote -1 Vote +1
  saeed گفت :

  عاقا کسی آرزو رو ندیده ………..آرزو آدرس برسون لدفن

  پاسخ

 12. -2 Vote -1 Vote +1
  آرزو2 گفت :
 13. -3 Vote -1 Vote +1
  آرزو2 گفت :
 14. +7 Vote -1 Vote +1
  کامران گفت :

  اون خانومی که قرصاشو نخورده و اعصاب نداره…
  مجبور نیستی بیای و پیام بذاری :) )

  بله به قول دوستمون هم مرد خوب هست و هم زن خوب
  اما معنیش این نیست مرد خوب کسیه که بیاد خرج امثال شمارو بده
  دوره اون حرف ها گذشت..
  بگذریم که به قول دوست دیگمون اکثر خانم ها ارزش وقت و پول گذاشتن و اسم مقدس (همسر) گذاشتن روشونو ندارند.. اتفاقا باید ببینیم چرا این عروسک ها استقبال زیادی شده ازشون؟ اگه همسر خوب راحت پیدا شه و سازگار باشه کسی سراغ اینا میره؟! پس الکی شعار ندیم.. واقعیت تلخه.. وقتی خانم ها (منظور همه نیستند) با هزار کلک یکی رو می کشونند پای سفره عقد و کلی سکه می بندند به ریش طرف (که دیگه پسرها هم دارن آگاه میشند) و خرشون که از پل گذشت ادعاها و توقع ها شروع میشه و میرن روی مخ… در مقابل همچین زن هایی این عروسک ها فرشته هستند

  پاسخ

 15. +2 Vote -1 Vote +1
  عزت پلنگ گفت :

  خیلی هم نبایدنگران عروسکها باشیم

  پاسخ

 16. +3 Vote -1 Vote +1
  یه ادم عاقل گفت :

  واقعا یعنی دیدگاه بعضیا از ازدواج رابطه جنسی واقعا متاسفم

  پاسخ

 17. +4 Vote -1 Vote +1
  hamid گفت :

  درود برهمگی
  کاش
  کوروش بود
  میدید
  روزگارِ بچه هاش…
  کاش
  شاپورمیدید
  نسلِ
  مردان ِ خودش
  کاش
  تیمور بود
  میکشت این خیانتکاران رابه خود
  کاش
  ولش کن همو اخری که فرار کرد هم بود میدید چه میکشیم….
  ..
  قربون همتون حمید
  چیزی نگین بهم پیرمردیم برا خودم

  پاسخ

 18. -2 Vote -1 Vote +1
  حمیدرضا گفت :

  بنظر من که وسیله خوبیه برای اون دسته از عزیزانی که به هر دلیل توانایی ارتباط برقرار کردن با جنس مخالف رو ندارن و از طرفی با توجه به بالا رفتن سن ازدواج و بودن مسئله خودارضایی چه بهتر که این اتفاق به گونه ای باشه که انسان تخلیه بشخ از نظر جنسی
  هر انسانی نیاز داره به یه سری از مسائل
  آقایونو خانم هاییکه تند برخورد میکنند با این موضوع اغلب کسانی هستند که به اصطلاح الکهاشون آویخته شده
  دختری که از نه سالگی به بلوغ میرسه و سن تزدواج سی سالگی شده باید بیست و یک سااااااال رو با خودش و غرائضش بجنگه و یا پسرها
  که چه مشکلاتی رو به همراه داره
  چه رفتارهایی که به دلیل تخلیه نشدن از انسان لبریز شده سر میزنه
  تجاوزها یکی از این موضوعاته
  خواهش میکنم عمیق فکر کنید

  پاسخ

  -2 Vote -1 Vote +1
  سعید پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۰م, ۱۳۹۴ ۸:۲۹ ب.ظ:

  ولی به نظرم کار خوبی کردن چون بیشتر زنها وظیفه اصلی شون را انجام نمیدن او اونطوری که شوهره بخواد بهش نمیرسن

  پاسخ

 19. +1 Vote -1 Vote +1
  ish گفت :

  Eva hamid reza chegha doros gofti..
  Hala mishe arosakae marde chini ham vared konkonaaan..khkhkh

  پاسخ

 20. Vote -1 Vote +1
  رضا g گفت :

  استفاده جنسی از این ربات واقعا کار کثیفیه ولی میشه از اون برای کار استفاده کرد مثلا راهنمای مکان های توریستی و یا ارگان های مختلف ،فروشنده و …بدون حقوق ماهیانه

  پاسخ

 21. Vote -1 Vote +1
  رضا g گفت :

  حتی بانمونه سازی قوی تر از اینا و نسخه مردش
  بدست مهندسای خودمون میشه اونا رو برای ارتش و یا کار های خطرناک استفاده کرد

  پاسخ

 22. -1 Vote -1 Vote +1
  امیر گفت :

  آرزو بزنگ ۰۹۳۰۱۹۷۳۴۱

  پاسخ

 23. -1 Vote -1 Vote +1
  mehran گفت :

  اگه واردات دختر چینی آزاد بشه بهتره
  دخترهای ایرانی صعب الوصول هستند برای کسی که موقعیت ازدواج نداره

  پاسخ

 24. +1 Vote -1 Vote +1
  مریم گفت :

  من نمیدونم که زنان و دختران ایرانی به چنان رشد فکری و اعتماد بنفسی خواهند رسید که زیر بار ازدواج اجباری و یا ادامه زندگی با یک شوهر عوضی نروند. زنان مثل مردان انسانند و باید در زندگی مورد توجه و احترام باشند. چطور اگر مردی متوجه شود زنش حتی مرد دیگری خوش و بش میکند ناراحت میشود ، زنان هم باید همینطور بوده و عکس العملی مشابه مردان داشته باشند. مادران باید به دختران خود مثل پسران خود آزادی عمل داده و نگران نباشند. من نمیدانم چرا در کشور ما هیچکس نگران ارتباط پسرش با دختران نیست ولی باید نگران ارتباط دخترش با پسران باشد.
  به زنان خودفروش که به ناچار و برای کسب درآمد خودفروشی میکند هرزه و فاحشه میگویند.ولی هرزه و فاحشه واقعی مردانی هستند که با اختیار بدنبال چنین زنانی میروند.بله به ازای هر زن هرزه دهها مرد هرزه در جامعه وجود دارد که به کار خود افتخار هم میکنند.
  زنان باید بدنبال استقلال و رهایی از سلطه مردان باشند. ازدواج واقعی وقتی است که طرفین دارای حقوق مساوی باشند و اگر قرار است زن تحت سلطه مرد قرار بگیرد بهتر است مردان با همین عروسکها ازدواج کنند.

  پاسخ

 25. +2 Vote -1 Vote +1
  یکی بود یکی نبود گفت :

  چرا بلا ترین فروش را دارد؟ این تمایل یا کمبود است یا تنوع طلبی برای هر کدام از این مشکلات دین ما راهکار داده مشکلات ریشه دار هستند قبول ولی همه تو صحبتحامون انگشت اتحام را روبه جنس مخالف می گیریم آیا خود ما هیچ کدام از اوناشکالات در ما نیست اگر بتوانیم شرایط یک همسر خوب را داشته باشیم مطمعن باشید تنها نمیمانید

  پاسخ

 26. +1 Vote -1 Vote +1
  morano-mz گفت :

  به قول شاعر:
  شیخی به زن فاحشه ای کفت مستی/هرلحظه به پای دگری پا بستی
  زن فاحشه گفتا ای شیخ/توهرانچه گویی هستم/آیا تو به آنچه مینمایی هستی

  پاسخ

 27. Vote -1 Vote +1
  ایمان گفت :

  امیدوارم رسانه ها هر چند با هدف اگاه سازی,برای چینی ها تبلیغ مجانی نکنند.هرچقدر توجه مردم به سمت یه چیزی جلب بشه احتمال گرفتار شدن به اون هم بیشتره.مخصوصا اگه توش لذتم باشهوخدایا پناه بر تو.

  پاسخ

 28. Vote -1 Vote +1
  شاهین گفت :

  در این دنیا هرروز چیز تازه ای میسازند وهر چیزی با لاخره مشتری خودش را پیدا میکند اما اینکه چقدر خوب یا بد است نسبی است جایی خوردن حرام حلال میشود اما این توجیه این نیست که انسان زن یا مرد برای فرار از مسؤلیتی که برای آن باید زندگی کند بهر عملی دست بزند.
  .بهر حال انسان خودرا برتر ازهمه موجودات میداند. پس باید برای حفظ این ارزش کمی هم همت بخرج دهد.
  اگر اینگونه بود خوشا به حالش که مصداق گروه اول است.
  آنکس که بداند و بداند که بداند آسان خرک خویش ازاین پل بجهاند
  اگر میداند وقبول دارد اما عمل نمیکند مصداق گروه دوم است.
  آنکس که بداند ونداند که بداند بیدارش نمایید که بس خفته نماند
  عده زیادی هم که بی توجه به همه چیز اطرافشان زندگی میکنند. معمولا خلاف شأن انسانی هم عمل نمیکنند اما کاری هم به کسی ندارند نه نصیحت میکنند و نه دیگران را از خلاف باز میدارند اینها هم آدمهای خوبی هستند اما مصداق گروه سوم
  آنکس که نداند و بداند که نداند لنگان حرک خویش به مقصد برساند
  اما عده کمی هستند که همه چیز را بخوبی میدانند ولی بدون توجه به ضررهایی که برای خودشان و دیگران دارد دست به هر عمل دون شأن خود میزنند و بدتر اینکه گاها آنرا ترویج میکنند. اینها گروه چهارمند.
  آنکس که نداند و نداند که نداند در جهل مرکب ابدالدهر بماند
  .حالا اگر کسی حاضر نیست این ارزش وجودی خودش را حفظ کند احتمالا خودش را نمیشناید

  پاسخ

1 ... 5 6 7

ارسال دیدگاه


Site Meter