تصادف شدید خرم سلطان | ازدواج گوگوش و هومن خلعتبری | برج میلاد
تصادف شدید هنرپیشه نقش خرم سلطان خرم‌سلطان، شخصیتی که با بازی در فیلم حریم سلطان معروف شده و بارها در این فیلم از مرگ جان سالم به در برده، این روزها در دنیای واقعی در آستانه مرگ قرار گرفته است! به گزارش نقل ازشده از خیلی ها، مریم اوزرلی ستاره ترک که...

تصادف شدید هنرپیشه نقش خرم سلطان

خرم‌سلطان، شخصیتی که با بازی در فیلم حریم سلطان معروف شده و بارها در این فیلم از مرگ جان سالم به در برده، این روزها در دنیای واقعی در آستانه مرگ قرار گرفته است!

به گزارش نقل ازشده از خیلی ها، مریم اوزرلی ستاره ترک که در کشورهای عربی به بانو هیام و در ایران به خرم سلطان مشهور است، بر اثر یک حادثه رانندگی در آستانه مرگ قرار دارد.

منابع غیر رسمی اعلام کردند که او به همراه همسرش تصادف شدیدی کرده اند که به متلاشی شدن اتومبیلشان انجامیده و هر دوی آنها در بیمارستان ایلدرم استانبول بستری هستند و وضعیت جسمانی وخیمی دارند.

 

.

.

.

.

.

.

.

خبر بالا چیزی جز دروغ سیزده ایرانی ها نبود و خارج از محفل ایرانیان هیچ جای دنیا کوچکترین اشاره ای به آن نشده است.

مجددا اعلام میکنیم از هفته پیش شایعاتی در خصوص مرگ این ستاره سینمای ترک در رسانه های فارسی زبان منتشر شده که به هیچ وجه صحت ندارد. این رسانه ها با انتشار خبری مبنی بر تصادف شدید رانندگی خرم سلطان مدعی شدند که خانم مریم اوزرلی به همراه دوست پسرشان آقای “جان آتش” به شدت مصدوم شده اند و در وضعیت وخیمی به سر میبرند. حال اینکه خبرمربوط به این تصادف، صرفا دروغ اول آوریل به روایتی دروغ سیزده ایران بوده است.
خاطر نشان میشود که خرم سلطان و دوست پسرش، همان روز در رستورانی در حال صرف صبحانه، مشاهده شده اند و روز بسیار خوبی را سپری کرده اند.

بطور کلی علیرغم اینکه در جامعه ما کم دروغ گفته نمیشود اصرار عجیبی است به شایعه وجود دارد و هر از گاهی یکی از هنرمندان محبوب و معروف اما مستعد فوت ، توسط شایعه سازان به دیار باقی فرستاده می شود اما وقتی سیزده فروردین در کار باشد دروغ خیلی پخته تر و پرمخاطب و البته باورپذیرتر میشود بنظر میرسد خبر دروغ تصادف شدید هنرپیشه نقش خرم سلطان با توجه به محبوبیت و توجه زیاد بسیاری از ایرانی در صدر گسترده ترین اخبار دروغ باور شده سال ۱۳۹۱ باشد

سال ۹۰ انتشار خبر ازدواج گوگوش و هومن خلعتبری بود خبر داغ و دروغ دست اول سال ۱۳۹۰ که با توجه به محبوبیت آن زمان مسابقه آکادمی گوگوش بسرعت گسترش یافت:

ازدواج گوگوش و هومن خلعتبری

خبرهای منتشره حاکی از این است که گوگوش و هومن خلعتبری بعد از گذشت یک دوره نامزدی با یکدیگر ازدواج میکنند! ازدواج گوگوش و هومن خلعتبری + عکس هومن خلعتبری در برنامه تلوزیونی آکادمی موسیقی گوگوش به عنوان داور مسابقه گوگوش و بابک سعیدی را همراهی می کند. گوگوش درباره این ازدواج میگوید: من طالب مردی هستم که چشم به ثروتم نداشته باشد و من را به خاطر ثروت دوست نداشته باشد. خوشبختانه هومن من را به خاطر ثروت نمیخواهد. من عشق را دوست دارم و همسرم باید تا آخر عمر به این عشق متقابل لطمه نزند هومن خلعتبری نیز نظر خود در مورد گوگوش را اینگونه بیان کرده است : گوگوش دختر رویاها و عشق زندگی من است. البته هنوز مراسم رسمی این ازدواج برگزار نگردیده و این دو زوج عاشق وقت مشخصی را برای مراسم عروسی خود اعلام نکرده اند.

آن زمان اگرچه خود شخص هومن خلعتبری در صفحه فیس بوک خود از این دروغ انتقاد کرد ولی هنوز هم بسیاری آن را باور کرده اند و درجستجوی اخبار حاشیه ای آن ازدواج میگردند

اما بحث انگیز ترین دروغ رسمی منتشره در سالهای گذشته چاپ خبر کج شدن برج میلاد در صفحه پایانی روزنامه شرق در سال آخرین روزهای سال ۸۳ بود

برج میلاد در استانه سقوط
ماجرا از این قرار بود که روزنامه شرق در سال ۸۴ دروغی گفت که خیلی ها آن را باور کردند. به طرز زیرکانه ای بالای صفحه و البته با فونت ریز ، نوشته شده بود«کلیه محتویات این صفحه دروغ ۱۳ است» اما خیلی ها این قسمت روزنامه را ندیده بودند. کسانی که نوروز سال ۸۴ را به یاد دارند می دانند که در آن سال خیلی ها به پای برج میلاد می آمدند تا از نزدیک ببنینند که برج میلاد کج شده است یا نه.
موضوع تا جایی پیش رفت که حتی یکی از شبکه های تلویزیونی فارسی زبان لوس آنجلسی نیز به این خبر استناد کرد.

اصل ماجرا از این قرار بود

در روز پنجشنبه ۲۷ اسفندماه، آخرین شماره روزنامه شرق در سال ۸۳ به چاپ رسید. چند ساعت بعد مدیرعامل روزنامه از خبری عجیب مطلع شد. روزنامه تمام شده بود و چاپخانه آماده انجام سفارش چاپ دوم بود، اما او با چاپ دوم موافقت نکرد. اتفاق عجیبی در حال رخ دادن بود. مردم در تمام شهرها در جستوجوی روزنامه شرق بودند، چون خبر کج شدن برج میلاد را چاپ کرده بود.
تعدادی از عکاسهای خبری رسانههای خارجی به محض شنیدن خبر، به طرف برج میلاد حرکت کردند. خبر به سرعت در حال گسترش بود. در مترو، اتوبوس و تاکسی، شهروندان روزنامه شرق را با صدای بلند میخواندند و درباره آن بحث میکردند. حتی عکس برج نیز در روزنامه چاپ شده بود و جای شک وجود نداشت. مردم به برج خیره میشدند و هنگامی که به علت انحراف دید، آن را کج میدیدند، خبر روزنامه را تأیید میکردند.
تلفنهای دفتر روزنامه شرق به صدا در آمد. نگهبان ساختمان که تصور نمیکرد در روز پایانی سال باید تلفنهای روزنامه را جواب بدهد، پاسخگوی پرسشهای مردم بود. در این میان، همسر یکی از مهندسان برج میلاد تماس گرفت و گفت که شوهرش با دیدن تیتر خبر از حال رفت و حالا که به هوش آمده است، وسط سالن پذیرایی خانه دراز کشیده و نویسنده خبر را نفرین میکند. نگهبان ساختمان روزنامه از او عذرخواهی کرد. با آن که در بالای صفحه دروغ نوشته شده بود کلیه محتویات این صفحه دروغ سیزده است، اما کسی آن جمله و خبرهای طنز دیگر که در صفحه بودند را نمیدید و همه به عکس برج خیره میشدند. تماس بعدی بدتر از قبلی بود. خانم عصبانی که پشت خط بود، گفت که با تمام سرمایهاش در گیشا خانه ساخته است و اگر به علت این شایعه از قیمت آن کاسته شود، نویسنده شایعه و تمام کارکنان روزنامه را نفرین میکند.
مدیران روزنامه با نویسنده دروغ تماس گرفتند و او به آنها اطمینان داد که به علت وجود نکتههای طنز و غیرقابل باور، انتشار شایعه به زودی متوقف میشود. اما ناگهان چند برنامه تلویزیونی و رادیویی و بخش خبری سیما خبر را رسما اعلام کردند. به دنبال این رخداد یکی از سازمانهای بینالمللی مستقر در طهران، تشکیل کمیته بحران درباره کج شدن برج میلاد را در دستور کار قرار داد. هیچ منبعی خبر کج شدن برج میلاد را تأیید و یا تکذیب نمیکرد. برخی از مسافرکشهایی که از میدان صنعت به طرف جنوب در حرکت بودند، هنگام عبور از نزدیکی برج میلاد، با سرعت از آن عبور میکردند تا برج روی اتومبیلشان نیفتد. شهروندان در حالی که به برج نگاه میکردند، مشغول خرید عید بودند. کسانی که خانههایشان اطراف شهر بود، با مؤسسههای کرایه اتومبیل تماس میگرفتند و پس از درخواست خوردو، میگفتند که قصد دارند از برج میلاد دیدن کنند و دوباره به خانه بازگردند.
مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ با تماسهای اهالی گیشا مواجه شد که درباره تخلیه منطقه از پلیس راهنمایی میخواستند. با هدف ایجاد شک در مخاطبان روزنامه، در قسمتی از خبر عنوان شده بود که برج میلاد پس از سقوط، دوباره از روی زمین بلند شده و روی ساختمان جدید کتابخانه ملی ایران سقوط میکند. اما مردم این را نیز باور کرده بودند. وبلاگها و سایتهای خبری غیررسمی اقدام به بررسی گزارش روزنامه شرق کردند و خبر را اینگونه توصیف میکردند که هر لحظه ممکن است برج میلاد مانند برجهای تجارت جهانی در نیویورک سقوط کند. با آن که در خبر روزنامه هیچ عدد و اصطلاح فنی ذکر نشده بود، اما برخی وبلاگها بیان کردن که برج چند درجه و در چه جهتی کج شده است. با انتشار خبر در اینترنت، شایعه کج شدن برج میلاد از کشور فراتر رفته و پس از دبی به غرب کشیده شد و یکی از شبکههای خبری آمریکا نیز خبر را اعلام کرد.
طنزنویس روزنامه شرق با حیرت خبرها را پیگیری میکرد. برای او قابل باور نبود که یک خبر طنز ۸۸۵ کلمهای، باعث رخ دادن این اتفاقات باشد. با آغاز تعطیلات نوروزی، مردم در مهمانیها درباره خبر با یکدیگر بحث میکردند. شایعه هر روز بیش از گذشته منتشر میشد. پس از پایان تعطیلات نوروز، برج میلاد در ذهن مردم کج شده بود.

خرم سلطان پنجمین زن زیبای سال ۲۰۱۳ شد

خرم سلطان

اینجا ببینید

 

"برای این مطلب ۲۳۲ دیدگاه ارسال شده و ۲۲۹۴۱۲ بار این مطلب بازدید شده است"
بخش نظرات
 • - لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری کنید.
 • - در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 1. +5 Vote -1 Vote +1
  ویریا گفت :

  عاشق خرمم خدا شفاش بده ایشا ا لاه

  +16 Vote -1 Vote +1
  نچ نچ نچ پاسخ در تاريخ اسفند ۱م, ۱۳۹۲ ۴:۰۶ ب.ظ:

  یعنی واقعا شما نفهمیدین که شایعه بوده؟؟؟؟؟
  نچ نچ نچ

 2. -8 Vote -1 Vote +1
  الی گفت :

  منم عاشقشم ولی انشالله شفا پیدا نکنه

  +6 Vote -1 Vote +1
  علی پاسخ در تاريخ دی ۲م, ۱۳۹۲ ۱:۴۲ ب.ظ:

  بی ادب
  انشا شفا پیدا کنه انشا الّله تصادف کنی خودت

  -4 Vote -1 Vote +1
  dont love پاسخ در تاريخ دی ۶م, ۱۳۹۲ ۵:۳۰ ب.ظ:

  ایول

  -4 Vote -1 Vote +1
  دانیال پاسخ در تاريخ بهمن ۲۹م, ۱۳۹۲ ۳:۴۰ ب.ظ:

  اصلا خرم یک بازی کنه
  حالا نقش بدی بهش دادن
  به اون چه

  -1 Vote -1 Vote +1
  مسعود پاسخ در تاريخ فروردین ۹م, ۱۳۹۳ ۱۲:۱۹ ق.ظ:

  شو

  -2 Vote -1 Vote +1
  رها پاسخ در تاريخ فروردین ۱۷م, ۱۳۹۳ ۱۱:۱۷ ب.ظ:

  چراخنگ بازی در میارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  -6 Vote -1 Vote +1
  مریم پاسخ در تاريخ فروردین ۲۸م, ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ ق.ظ:

  چرا شفا پیدا نکنه الی

  +4 Vote -1 Vote +1
  شهرزاد پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۳ ۷:۰۲ ب.ظ:

  الی حالا ازش خوشت نمیاد لازم نیست چرتوپرت بگی خدا روخوش نمیاد اینو میگی

 3. +34 Vote -1 Vote +1
  ملیحه گفت :

  خدا انشالله شما رو شفا بده که یه ساعته دارین میخونین و نفهمیدین شایعه بوده…………!!!!!!

  -8 Vote -1 Vote +1
  dont love پاسخ در تاريخ دی ۶م, ۱۳۹۲ ۵:۳۲ ب.ظ:

  همین طور تورو که قبل ما خوندی خخخخخخخخخخخ

  +4 Vote -1 Vote +1
  حمید پاسخ در تاريخ بهمن ۵م, ۱۳۹۲ ۲:۲۲ ب.ظ:

  الهی

  -4 Vote -1 Vote +1
  شهرزاد پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۳ ۷:۰۰ ب.ظ:

  جوجو تو از کجا میدونی ما نفهمیدیم شایعست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 4. +4 Vote -1 Vote +1
  dont love گفت :

  ی چیزی واسه همتون میگم im sorry for all of you

 5. -1 Vote -1 Vote +1
  dont love گفت :

  اگه حرفی داشتید به ایمیلم بفرستین mehran75@mihanmail.ir

 6. -1 Vote -1 Vote +1
  maryam گفت :

  اگه بخوام درمورد خرم تو فیلم نظر بدم خدا کنه بمیره اما درمورد مریم اوزرلی خدا شفاش بده

 7. -2 Vote -1 Vote +1
  بیتا گفت :

  احمد ها اگه زیر رو بخونید میفهمید شایعه بوده

  -6 Vote -1 Vote +1
  farima پاسخ در تاريخ بهمن ۷م, ۱۳۹۲ ۶:۴۳ ب.ظ:

  سلااااااااااام
  شما از کجا فهمیدید که شایعه است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  اگر به من هم بگویید ممنون میشوم:\

 8. +12 Vote -1 Vote +1
  زکیه گفت :

  من موندم اینا با این همه آرایش وعمل جراحی اگر زن زیبای جهان نشن پس کی میخواد بشه ؟

 9. +1 Vote -1 Vote +1
  فهیمه گفت :

  سلام
  همه گی خوبید؟حالا مرد که مرد ،
  شما سالم باشین ،
  زنده باد ایران وایرانیان

 10. +5 Vote -1 Vote +1
  arshamm گفت :

  خدا کنه خوب شههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

 11. Vote -1 Vote +1
  نازنین گفت :

  واهیییییییییییییی هومن

 12. +8 Vote -1 Vote +1
  محمد گفت :

  آخه آدم به شما چی باید بگه؟ بابا متنو کامل بخونین آخرش نوشته که این خبر شایعه است چرا نمیفهمین آخه ؟

 13. +3 Vote -1 Vote +1
  dont love گفت :

  Im sorry for all of you

 14. -3 Vote -1 Vote +1
  nafas pasha گفت :

  هه هه هه هه

 15. +3 Vote -1 Vote +1
  nafas pasha گفت :

  هاواخ ده میشدیم کوبی اوغله

 16. -7 Vote -1 Vote +1
  غم خوار گفت :

  واقعا متاسفم که یک زن بی قید وبند و بی فرهنگ غیر ایرانی که واقعا یک انسان فاسد از نظر اخلاقی وغربزده که از حیاونجابت و شرف بوئی نبرده و باهدف ترویج بی بندوباری و بی غیرتی و هرزگی این گونه عرضه اندام می کند، دربین ماایرانیان که به نجابت وایمان شهره ایم به این تعداد مخاطب و دوستدار دارد .
  مثل اینکه فراموش کرده ایم که زیبائی باطن خیلی بااهمیت تر از زیبائی ظاهر است .افسوس……….

  -8 Vote -1 Vote +1
  @@@@@@@@@@@@@@ پاسخ در تاريخ اسفند ۲۶م, ۱۳۹۲ ۵:۴۰ ب.ظ:

  من کاملا باهات موافقم . اصن مرگ و زندگی خرم سلطان واسم اهمیتی نداره .

 17. +2 Vote -1 Vote +1
  yekiiiiiiiiiiiiiiiii گفت :

  مخالفا سه کردین که بیریختین!!!
  چرا ایرانیا حسود مادرزادن؟؟؟؟
  سخته قبول کنی؟؟؟

 18. Vote -1 Vote +1
  @@@@@@@@@@@@@@ گفت :

  یعنی شماها واقعا نفهمیدین که شایعه بوده . اگه نفهمیدین یه بار کل مطلب رو بخونین میفهمین .

 19. -5 Vote -1 Vote +1
  @@@@@@@@@@@@@@ گفت :

  یعنی شماها واقعا نفهمیدین که شایعه بوده . اگه نفهمیدین یه بار کل مطلب رو بخونین میفهمین . هر چند که اصلا خرم سلظان مرگ و زندگی اش واسه من فرقی ندا ره چون اون یه زن فاسد و مخرب و بی بند و باره .

 20. +2 Vote -1 Vote +1
  زهرا گفت :

  ازدست شما ایرانیان همش دروغه که مریم اوزلی تصادف کرده حتی عقلش روحامله بوده رفته المان به زودی بر میگرده ترکیه واینباردرسریال تاریخی دیگه بازی میکنه

 21. +16 Vote -1 Vote +1
  giti گفت :

  مهم نیست که بلایی سرش بیاد میخواد شایعه باشه میخواد درست باشه این حرفا.فقققققققققققققط گوگوش

  +4 Vote -1 Vote +1
  شهرزاد پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۳ ۶:۵۶ ب.ظ:

  لایک فقط گوگوششششششششششو عشقه

 22. -3 Vote -1 Vote +1
  مینا گفت :

  واقعا متاسفم براتون انشاالله خدا همتونو شفا بده که عاشقش شدین

 23. +5 Vote -1 Vote +1
  Reza گفت :

  خرم جان زودتر خوب بشی باباlove yeu

 24. Vote -1 Vote +1
  بد بود گفت :

  بد بود

 25. +3 Vote -1 Vote +1
  شهرزاد گفت :

  یکی میگه بارداره یکی میگه افسردگی گرفته یکی دیگه میگه تصادف کرده ما گیج شدیم ک خخخخخخخخ لطفا جواب بدید ببینم قضیه چیههه

 26. -2 Vote -1 Vote +1
  نفس گفت :

  بابا ایرونیا دس وردارید بابا من خودم تازگیا باهاش بودم بابا باهاش رفت و آمد داریم همش شایعه است مریم جونم سالمه بخدا فقط از ترکیه رفته

 27. +7 Vote -1 Vote +1
  نفس گفت :

  بابا ایرونیا دس وردارید همش شایعه است من خودم تازگیا بامریم جونم بودم ۱ماهی نیست از پیشش برگشتم بابا باهاش رفت و آمد داریم مریم جونم سالمه سالمه بخدا اجبااااااااا

Site Meter