فیلم دستگیری زورگیر قمه‌کش در تهران توسط پلیس
ماموران آگاهی پلیس تهران بزرگ پس از اقدامات اطلاعاتی موفق به دستگیری چهار زورگیری شدند که چندی پیش فیلم آنها از طریق رسانه‌ها هنگام سرقت پخش شده بود اینجا ببینید

ماموران آگاهی پلیس تهران بزرگ پس از اقدامات اطلاعاتی موفق به دستگیری چهار زورگیری شدند که چندی پیش فیلم آنها از طریق رسانه‌ها هنگام سرقت پخش شده بود

اینجا ببینید

"برای این مطلب ۱۰ دیدگاه ارسال شده و ۴۹۷۹۷ بار این مطلب بازدید شده است"
بخش نظرات
 • - لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری کنید.
 • - در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 1. +18 Vote -1 Vote +1
  ali گفت :

  دستت درد نکنه ۲۰ که نشون داد
  تو اون کلیپی که گذاشته بودی همه اعتراض میکردن چرا گذاشتی و این یه نوع اموزشه
  نه اینجورم نیست
  مملکت ما تا یه چیزی نشون ندن کسی اقدام نمیکنه افرین دمت گرم

  انشالله کمتر بشه ولی چشمم آّب نمیخوره عیب نداره درست میشه
  ولی برای ۵۰ هزار ناقابل با قمه زد تو سر یارو واقعا درسته ؟ خدایا این اشخاصو نصیب ما مکن
  الهی آمین

  پاسخ

  +8 Vote -1 Vote +1
  علی پاسخ در تاريخ آذر ۲۷م, ۱۳۹۱ ۸:۳۶ ق.ظ:

  راستش از این مجموعه مدیریتی کشور چشمم آب نمی خوره …من شک دارم که واقعی باشه…. اما من هم با نظر شما موافقم…باید با فشار های روانی حاکمیت رو مجبور به حمایت از مردم کنیم…اما حداقل موضوع اینه که شاید بقیه فکر کنن که واقعاً دستگیری وجود داره و دست بردارن از مردم.

  پاسخ

  +5 Vote -1 Vote +1
  محمد پاسخ در تاريخ آذر ۲۷م, ۱۳۹۱ ۷:۲۳ ب.ظ:

  کاملا موافقم که این …. دروغ زیاد گفته ولی معنیش این نیست که همه چیز رو دروغ میگه. به نظر من کاملا هم درسته. دستشون درد نکنه. ولی کاش سراغ کله گنده ها هم همینطوری برن.

  پاسخ

  +4 Vote -1 Vote +1
  mahtab پاسخ در تاريخ آذر ۲۸م, ۱۳۹۱ ۱۱:۴۲ ق.ظ:

  واقعا که ما رو چی فرض کردن!!!! کاملا با علی موافقم.

  پاسخ

 2. +14 Vote -1 Vote +1
  joseph گفت :

  دستشون درد نکنه ، اگه پلیس واقعا پلیس باشه مردم مشکلی ندارند از لحاظ امنیت وی …!

  پاسخ

 3. +2 Vote -1 Vote +1
  اسی ریزه گفت :

  مرسی از بیست مرسی از پلیس

  پاسخ

 4. +3 Vote -1 Vote +1
  فرزاد گفت :

  پلیس که وظیفه عادیشو انجام داده چون بیشتر وقتا انجام نمیده برامون جالبه به هر حال بازم جای سپاس داره البته بهتره انگیزه اون باجگیر هم بررسی بشه

  پاسخ

 5. Vote -1 Vote +1
  مازی گفت :

  من هم احتمال بیشتر میدم که آقایون بخوان پلیس رو مقتدر نشون بدن …….

  پاسخ

 6. +2 Vote -1 Vote +1
  جواد-کانادا گفت :

  اول سلام
  و بعد با عرض پوزش از منتقدین چند نکته را متذکر میشوم!
  ۱ – مسئولین صدا وسیما در حد خود اولین مقصر هستند چرا که باید با تهیه فیلمهای آموزشی به مردم نحوه برخورد در شرایط خاص را بدهند؛ مثلا اگر درون خودرو هستید و به دلائلی مثلا پارک کردن در جای شخص دیگر شخصی با عصبانیت و با قصد دعوا به سمت شما می آید دربها را قفل کرده و از خودور خارج نشوید و از همان داخل عذر خواهی ومسئله را خاتمه دهید(هنوز در کشور انگلیس هر هفته برنامه های آموزشی برای ترافیک و رانندگی نمایش می دهند در حالیکه مردم این آگاهیها را مدتها پیش فرا گرفته و بکار می برند. آنقدر اینکار تکرار می شود تا ملکه ذهن و جزء فرهنگ مردم شود ) باید به مردم یاد بدهند بهترین کار در این موارد چیست. باید با نمایش فیلمهایی نشان بدهند که مثلا در موردفیلم فوق فردی که مورد حمله قرار گرفته ممکن است پلیس مخفی باشد وبا داشتن حق تیر آنها را بلافاصله دستگیر کند؛ یا همه مردم به یکباره راه را بر اوباش بسته و انها را دستگیر می کنند؛ یا چگونه پلیس را بلافاصله در گیر ماجرا کنند ؛ و یا حداقل نمایشی از فیلمبرداری با تلفن همرا از ماجرا می تواند به ماجرا خاتمه دهدونهایتا اینکه سرانجامی برای اینگونه کارها وجود ندارد.

  ۲- ارازل و اوباش هم فرزندانی از ایران هستند که در تربیت آنها کوتاهی شده و یا شکستهای پیاپی در زندگی راه را بر انها بسته است. پوزش مجدد می خواهم از اینکه برخلاف میل باطنی از انگلیس پلید مثال می زنم . ولی برایم جالب است که آنها اینگونه افراد را به مستعمرات خود تبعید می کردند و به این وسیله هم پایه های قدرت خود را محکم کرده هم از شر اشرار خلاص شده و هم جوانی که بالغ بر ۲۰ سال برایش زحمتها کشیده اند را به سینه خاک نمی سپارند.
  گاهی فکر می کنم ساخت راه آهن و زدن تونل به مناطق دور افتاده کشور یا از میان کویر از جمله کارهای طاقت فرسا می باشد که برای مردم ما بسیار مفید است. ایکاش قاضی محترم میتوانست این افراد را مخیر کند که بین چوبه دار و یا چندصد کیلومتر راه آهن زدن در شرایط سخت ؛ کاشت چند هزار درخت در مناطق محروم ؛ کندن چندصد کیلومتر کانال و ..که قابل خرید با تبدیل نیست.یکی را انتخاب نماید. با کمال اطمینان باید گفت که چنانچه اجرای احکام به درستی صورت بگیرد کسی جرات تعرض به مال و جان مردم را نخواهد داشت.

  ۳- با گرفتن چند نفر و اعدام آنها ریشه اینکار خشک نخواهد شد.از خفاش شبها گرفته تا دزدان سرگردنه ما هنوز از این مساپل در کشور اسلامی داریم! باید این مسئله مسؤلانه و ریشه ایی حل شود. از کلانتری محل تا مسؤولین زندانی که این افراد سابقه دار در آنها بوده اند باید بازخواست شود. قاضی پرونده های این افراد باید از نتیجه قضاوتهای پیشین خود مطلع شوند که با قضاوت ویا حکم صارده چه بر سر مردم و کشور آورده اند. این نتایج جمعبدی شده و برای اصلاح قوانین به مجلس ارسال شود.

  ۴- مشکل بیکاری باید در اولویت یک باشد چرا که فقر ریشه تمام بدبختیها است. در اینمورد دست بسیاری از مدیران قدیم یا جدید هم آلوده است. وقتی کارخانجات آزمایش ؛ ارج؛ کفش ملی ؛شکر هفت تپه ووو را داشتیم چرا اجازه دادیم تا یخچال ال جی و دوو و سامسونگ آنها را به ورطه نابودی بکشند! بجای تولید کبفی مسئولین گمرگ اجازه دادند تا تولید داخل به نابودی کشیده شود. دست همه آنها از نمایند مجلس تا مدیران اجرایی ؛ مودیان مالیاتی ؛ رشوه بگیران همه وهم در این جرم وجنایتها آلوده است اگر مسلمان هم هستند که بدتر.

  ۵- خبرنگاران؛ وب سابتها و جرایدی که باعث شدند تا این اتفاقات جامعه از دیدگاه صاحب منسب ها بدور نماند همچون سربازان جبهه جنگ داخلی می باشند که جامعه را پاک می نمایند. لازم میدانم از راه دور ازهمه این افراد جسور وشجا ع قدر دانی نمایم

  در خاتمه سه نعمت امنیت جوانی و سلامتی را متذکر میشوم که با از دست دادن آنها قدر آنها را می فهمیم.
  شاد باشید.

  پاسخ

 7. -1 Vote -1 Vote +1
  بهزاد گفت :

  این چرتو پرتا چیه میگین مملکت ما فلان بهمان من تو ۱۲ تا کشور خارجی رفتم همه جا دزد داره زورگیر داره متجاوز داره……… یکبارم خود منو میخواستن به اصطلاخ مفبر کنند که خدا به دادم رسید چند نفر کمکم کردن این چیزا در همه جا هست به مملکت ربطی نداره از کوچترین کشور جنوبی افریقا تا امریکا اگه بتونین مقاومت کنین که حله اگه نه با تمام قدرت فرار کنین من اصلا هیج فامیل یا کسی رو تو دولت ندارم که بخوام طرفداری کنم از روی تجربم دارم بهتون میگم اون کشوری که فکر میکنین این چیزا رو نداره اسمش بهشت بعد مرگ بهش میرسین اما این زندگی واقعی تو تمام دنیا اونیکه قوی باشه برندس خیلی از پلیسا از دزدا بدترن دیدم بیخیال باید براتون تجربه شه موفق باشید.

  پاسخ

ارسال دیدگاه


<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/player/jwplayer.js"></script>
<script type="text/javascript">
jwplayer("mplayer").setup({
file: "<?php echo $clip; ?>",
width: "586px",
height: "360px",
wmode:"transparent",
allowscriptaccess:"always",
allowfullscreen:"true",
image: "<?php echo $preview; ?>",
flashplayer: "<?php bloginfo('template_directory'); ?>/player/player.swf"
});
</script>
Site Meter