جزییات بیشتر از دستگیری مجری سرشناس صدا و سیما
اظهارات شاکیه: به بهانه برگزاری همایشی در کیش مرا با خود همراه کرد اما وقتی به آنجا رسیدیم متوجه شدم که خبری از همایش نیست. او یک سوئیت اختصاصی اجاره و مرا خواهرزاده خود معرفی کرده بود. در آنجا بود که برای اولین بار با من ارتباط برقرار کرد. ...

اظهارات شاکیه: به بهانه برگزاری همایشی در کیش مرا با خود همراه کرد اما وقتی به آنجا رسیدیم متوجه شدم که خبری از همایش نیست. او یک سوئیت اختصاصی اجاره و مرا خواهرزاده خود معرفی کرده بود. در آنجا بود که برای اولین بار با من ارتباط برقرار کرد.

به گزارش فارس یکی از مجریان صداوسیما به اتهام ارتباط نامشروع با دختری جوان تحت تحقیقات قضایی قرار گرفته است. ماجرا از این قرار است که دختر جوانی با اعلام شکایت از این مجری معروف مدعی شد: سال ۸۸ این مجری تلویزیون در حالی که هر دو در حج بودیم به من ابراز علاقه کرد و گفت به خاطر مشکلاتی که با همسرش دارد، در شرف طلاق است و از من خواست بعد از طلاق با او ازدواج کنم. پیش از اینکه به حج مشرف شویم هم به بهانه‌ مسائل کاری با من در تماس بود.

اجاره سوئیت اختصاصی در کیش

وی با بیان اینکه من هم بدم نمی‌آمد با این فرد ازدواج کنم ادامه داد: بعد از اینکه از حج برگشتیم، به بهانه برگزاری همایشی در کیش مرا با خود همراه کرد اما وقتی به آنجا رسیدیم متوجه شدم که خبری از همایش نیست. او یک سوئیت اختصاصی اجاره و مرا خواهرزاده خود معرفی کرده بود. در آنجا بود که برای اولین بار با من ارتباط برقرار کرد.

تلاش برای اخذ وام ۱۰۰ میلیونی با ضمانت شاکی

دختر جوان با بیان اینکه این مجری تلویزیون به او پیشنهاد ازدواج داده بود گفت: بعد از آن هم، به بهانه‌های مختلف مرا به حدود ۷ شهر دیگر مانند مشهد، اصفهان و شیراز برد و با من ارتباط داشت.

وی گفت: مدتی بعد که به او گفتم پس کی با من ازدواج می‌کنی، مدعی شد به خاطر مشکلات مالی این کار به تعویق افتاده و از من خواست ضمانت او را برای دریافت وام یک صد میلیون تومانی بپذیرم که من هم قبول کردم اما در جریان اخذ وام بودیم که متوجه شدم موضوع اختلاف خانوادگی و اقدام برای جدایی از همسرش دروغ است.

انصراف از شکایت با وساطت مسئولان صداوسیما/شکایت مجدد به دلیل تهدید متهم

دختر جوان گفت: اسفندماه سال ۸۸ از این فرد شکایت کردم و در همان زمان متوجه شدم که گویا با زن دیگری هم ارتباط دارد. برخی از مسئولان تلویزیون میانجیگری کردند و من از شکایت خودم منصرف شدم. اما مدتی است که مرا تهدید می‌کند که سفته‌هایی که از من در اختیار دارد را به اجرا می‌گدارد.

ممنوع‌التصویر شدن مجری با شکایت دختر جوان

وی با بیان اینکه با اعلام شکایت مجدد من، این فرد ممنوع‌التصویر شده است گفت: تمام مستندات از جمله پرینت مکالمات، پیامک‌ها، اسامی هتل‌هایی که رفتیم را به مسئولان قضایی ارائه کردم و منتظر هستم تا به این پرونده رسیدگی شود.

یک منبع آگاه در این زمینه به خبرنگار فارس گفت: متهم پرونده تا این لحظه منکر اتهامات خود شده و شاکی هم ادعایی مبنی بر اینکه آزار و اذیت با اکراه و عنف بوده، نداشته است.

مصاحبه منتشر نشده شاکی زن پرونده مجری مشهور متهم به روابط نامشروع

"برای این مطلب ۶۲ دیدگاه ارسال شده و ۳۲۲۳۸ بار این مطلب بازدید شده است"
بخش نظرات
 • - لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری کنید.
 • - در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 1. +18 Vote -1 Vote +1
  یه مرد گفت :

  آخر و عاقبت دخترهایی که بدون تفکر تن به ذلت میدن همینه ، دختر حسابی آدم ه نباید با دو کلمه خام بشه ! جالبه که مکه هم رفتی و حتما ادعای مسلمونی هم میکنی؟ ………..

  پاسخ

  +7 Vote -1 Vote +1
  پ.ایکس پاسخ در تاريخ دی ۱۷م, ۱۳۹۱ ۷:۳۳ ب.ظ:

  اون مجریه چه نامرد بوده! صیغه موقت هم کرده…

  +فرزاد جمشیدی!

  پاسخ

 2. +31 Vote -1 Vote +1
  مارتین گفت :

  یاد اون آدمایی افتادم که تو برنامه های سحری ماه رمضون زنگ میزدن با التماس میخواستن اسم مریضاشونو بگه تا مردم براشون دعا کنن. افسوس ….
  این اولین و آخرین پروژه طرف نبوده و نیست. فقط یکیش به بیرون رز کرده.

  پاسخ

  +7 Vote -1 Vote +1
  امیر فلافل پاسخ در تاريخ آبان ۲۴م, ۱۳۹۱ ۷:۰۷ ب.ظ:

  میشه بگی کیه؟ همه میدونن جز من. پس دیگه رازداری برای چیه؟

  پاسخ

  +9 Vote -1 Vote +1
  UnKnown پاسخ در تاريخ آبان ۲۵م, ۱۳۹۱ ۳:۰۹ ب.ظ:

  کار من بوده به اسمم دقت کن

  پاسخ

  -6 Vote -1 Vote +1
  حمید پاسخ در تاريخ آبان ۲۵م, ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ب.ظ:

  عزیز من
  اون فردی که سایت بیست عکسش رو به صورت مبهم گذاشته آقای UnKnown نیست تو رسانه ها هم مثله همیشه این کار مزحک رو که ابتدای اسم افراد رو می ذارن ابتدا اسم این بنده خدا نیست پس عمدا و یا سهوا به کسی تهمت نزن دوست عزیز
  حالا شما از اجرا های ماه رمضون ایشون خوشت نمیاد دلیل نمی شه با آبروی افراد بازی کنی

  پاسخ

  +8 Vote -1 Vote +1
  UnKnown پاسخ در تاريخ آبان ۲۵م, ۱۳۹۱ ۳:۱۰ ب.ظ:

  بخوسب یره

  پاسخ

  -7 Vote -1 Vote +1
  حمید پاسخ در تاريخ آبان ۲۵م, ۱۳۹۱ ۶:۰۶ ب.ظ:

  آدم از نظر دادن پشیمون می شه با این ادبیات دوستان !!!
  ظاهرا کاربران سایت بیست دارن تغییر می کنن

  +2 Vote -1 Vote +1
  صادق پاسخ در تاريخ دی ۱۶م, ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ب.ظ:

  نباید افراط و تفریط کرد.
  نباید تر و خشک باهم بسوزن.
  باید حواسمون رو جمع کنیم.

  پاسخ

  -1 Vote -1 Vote +1
  سیاوش پاسخ در تاريخ بهمن ۸م, ۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ ق.ظ:

  درود بر شرفت برا حرفی که زدی

  پاسخ

 3. -13 Vote -1 Vote +1
  مصک گفت :

  سایت محترم ۲۰
  با سلام. به سایتتان علاقمند بوده و هستم و مطلبی هم که در سایت قرار دارد بدون ذکر نام و با تصویر مبهم است که کاری پسندیده و با موازین شرعی و اخلاقی و عرف و قانون منطبق است ولی انتظار نداشتم در ایمیلی که مرا به این صفحه هدایت کرد نام مجری و حتی اسامی برنامه هایی که اجرا کرده و همچنین عکس واضح و کامل این فرد را (هرچند به روشهای قانونی جرم قابل اثبات باشد ولی از طرف دادگاه حکمی مبنی بر محکومیت وی صادر نشده باشد) پخش نمایید و در نهایت هم با کلماتی ناشی از تنفر نسبت به وی دیگران را دعوت به شناخت وی کنید.
  فکرش را بکنید که یکهزارم درصد‌(فقط برای اطمینان خاطرتان اینقدر کم گفتم!) این گزارش و خبر کذب باشد یا در نهایت منجر به افشاء توطئه ای شود، آنوقت چه جوابی حداقل برای وجدانتان خواهید داشت؟
  خداوند عاقبت همه ما را ختم به خیر بگرداند….

  پاسخ

  +16 Vote -1 Vote +1
  دکتر هیولا پاسخ در تاريخ آبان ۲۴م, ۱۳۹۱ ۶:۳۳ ب.ظ:

  جناب مصک (که نمیدونم یعنی چی) شما هم که مواظب آبروی افراد هستید یک درصد احتمال بدین که این موضوع درست باشه. بهتر نیست همه مردم بدونن پای برنامه کی دعا میکنن؟ بهتر نیست همه بدونن اونایی که سنگ دین رو به این شکل به سینه میزنن و دکترا میگیرن در ذات خودشون چی هستن؟ اتفاقا سایت بیست دعوت به تنفر نکرده چون افرادی مثل شما متنفر نمیشید و چون به این مرام اعتقاد دارید ازش طرفداری میکنید. این کار درست همون شناختی هست که شما ازش دم زدین. همه این آقا رو بهتر شناختن. اگر دروغ بود چرا جناب دکتر ممنوع التصویره؟ مطمئن باشید توی روزگاری که ارتباطات در همه جای دنیا در عرض یک ثانیه انجام میشه کسی نمیتونه چنین دروغی بگه. مطمئن باش که خیلی ها اون دختر رو میشناسن. خیلی ها در جریان پرونده قضایی قرار دارن و ….

  پاسخ

  Vote -1 Vote +1
  zahra پاسخ در تاريخ تیر ۲م, ۱۳۹۲ ۱۲:۰۸ ق.ظ:

  چون بهش تهمت زدن دیگه نمیاد!خودش رفته کنار.منم بودم با این تهمتا میرفتم!نیومدنش دلیل بر ممنوع التصویر بودنش نیس!که اشتباهم کردو گفته که نمیاد!چون الان دامن زده به شک شما!

  پاسخ

  +7 Vote -1 Vote +1
  مهی جون پاسخ در تاريخ آبان ۲۵م, ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ق.ظ:

  یک درصد فکر کن که همه اشتباه می کنن و حتی شکایت از ایشان نشده ؟؟؟؟؟ یک درصد فکر کن که قیافش که مشخصه خیلی خلافه خلاف نباشه؟؟؟؟ یک درصد فکر کن تو کیش نبودن تو قشم بودن؟؟؟؟ یک درصد فکر کن که تو مکه نبودن مشهد بودن؟؟؟؟
  چرا بیست چرا این موضوع رو علنی کردی؟؟؟؟ یک درصد فکر کن که مثل بقیه چیزا ما می تونستیم متوجه نشیم؟؟؟؟

  پاسخ

 4. +34 Vote -1 Vote +1
  مهی جون گفت :

  خوشم می یاد تو مکه هم هوا و هوس داشته بچه …. البته فرقی نمی کنه هم مرده هم زنه….
  در ضمن درسته اون مجری آدم کلاشی بوده ولی این خانوم دیگه کی بوده… طرف گفته الان که زن دارم و هنوز طلاق ندادم بیا و با من باش تا زنم رو طلاق بدم…. دختر احمق هم قبول کرده…. به این می گن آدم عاقل؟؟ بعد هم رفته این ور و اون ور حالشو برده حالا داره شکایت می کنه؟؟؟؟ عجب مملکتی داریم ما…

  پاسخ

  +1 Vote -1 Vote +1
  مصک پاسخ در تاريخ آبان ۲۴م, ۱۳۹۱ ۳:۵۵ ب.ظ:

  …. و از اون بدتر، عجب آدمایی داریم ما…. زن و مردش هم فرقی نمی کنه…

  پاسخ

 5. +9 Vote -1 Vote +1
  مهری گفت :

  راست میگه، چرا همه طرف دوم قضیه رو بی خیال شدن؟ این که مثل مژگان داورپناه با مرد زندار رفته ماه عسل!

  پاسخ

  Vote -1 Vote +1
  یه دختر پاسخ در تاريخ دی ۳۰م, ۱۳۹۱ ۳:۲۴ ب.ظ:

  ماه عسل!!!!!!!
  ماه عسل کجا بود؟! اون بدبخت که همش تحت فشار روحی روانی قضیه بوده تازه بعد از مدت ها فهمیده که طرف زن و بچه داره این لینک رو هم بخونید این متن بالا کامل نیست
  حتما بخونید قضاوت با خودتون
  http://www.tazeyab.com/Site/asriran.com/10918772

  پاسخ

 6. -9 Vote -1 Vote +1
  Felafel I گفت :

  شایعه

  پاسخ

 7. -11 Vote -1 Vote +1
  کیانوش گفت :

  اخی چه شاکیه مظلومی تو سفر حج بوده بهش پیشنهاد ازدواج دادند اون بدون مشورت خانواده قبول کرده بی اینکه محرم بشند تو چند شهر رفته همه چیشو به باد داده خوب حالشو کرده حالا اومده که ای ایهاالناس بیایید من اغفال شدم بابا خیلی رو میخواد البته در حقیقت این بد بخت مجریه معلوم نیست تو دام کدام باند خطرناکی افتاد که فقط هدفشون اینه بیان بگند بله مجریان با داشتن لیسانس علوم قرانی هم فاسد هستند دختره پدر سوخته هفت شهر عشق را دور زده و حالا از خواب بیدار شده که بیا من اغفال شدم واقعا که در دیزی بازه حیای گربه کجا رفته ؟ نه بابا مسئله با این سادگی ها هم نیست خدایا رحم کن به اون هیی که مورد بهره برداری باندی قرزار میگیرند و الا نه اون مجری مورد نظر بوده عنوانش از همه بیشتره باز دست امریکا از استین در اومد و یه ادم با شخصیت دیگه را بدنام کرد خدایا یه لحظه ما را به حال خودمون وامگذار که اگر رها شویم میشیم گرگ و برای مقام دنیایی به نزدیک کسانمون هم رحم نمیکنیم و مثل قصاب که گوسفند میکشه میشیم ………

  پاسخ

  +8 Vote -1 Vote +1
  مهی جون پاسخ در تاريخ آبان ۲۵م, ۱۳۹۱ ۱۱:۱۳ ب.ظ:

  فعلا که مشخصه با چند نفر دیگه هم رابطه داشته نکنه اونا هم خلاف کار بودن. اصلا همه خلاف کارن به غیر از آقای مرجی

  پاسخ

  +2 Vote -1 Vote +1
  علی پاسخ در تاريخ دی ۲۵م, ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ب.ظ:

  ببین من یه مدته گلاب به روت شکمم سفت شده یبوست دارم . لطفا بگو تقصیر کدوم ایالت امریکاست !

  پاسخ

  Vote -1 Vote +1
  مهسا پاسخ در تاريخ تیر ۱۰م, ۱۳۹۲ ۱۲:۲۴ ب.ظ:

  دمت گرم ب خدا!یکی پیداشد فقط ظاهر قضیه رو نبینه منم شنیده بودم اومدم توسایت دنبالش ببینم قضیه چیه!این دختره بی حیا چ رویی داش والا!همه عشقو حالشو کرده!ب نظر من ک هیچ کدوم این حرفا محکمه پسند نیست!خودشون بدوننو خداشون!این آقا هم ک اینجا اسمشو رو نکردین اما همه میدونن فک نکنم همچین آدمی باشه یعنی دعا میکنم نباشه ک اگه باشه دیگ واقعا آخر زمان نزدیکه!ب امید روزی ک آقا بیاد این کثافت کاریا رو جمع کنه دلمون خون شد!اللهم عجل لولیک الفرج

  پاسخ

 8. +28 Vote -1 Vote +1
  shahram گفت :

  واعظان کاین جلوه در محراب و منبر می کنند/چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند.

  پاسخ

 9. +18 Vote -1 Vote +1
  ahmad گفت :

  مرگ بر مردان و زنان خیانتکار.
  ایران شده مرکز فساد و کلاهبرداری.هر دو نفر اهل کثافت کاری بودند.

  پاسخ

 10. -9 Vote -1 Vote +1
  کیانوش گفت :

  سانسور نوشته ها که اصلا وجود نداره منتهی نصف نوشته های من را باد برده نه کسی پاکش کرده این از اون جنایت و پرونده این بابا بدتره ای کاش اونقدر بود که اگه کسی بی ادب بود و فحاشی هم میکرد سانسور نمیکردند و اجازه میدادند که خود کاربران بهش تذکر بدند و درخواست کنند دیگه اصلا نظریاتشو منتشر نکنید نه اینکه اونچی به نفعتونه بنویسید و اونچه که به قول خودتون صلاح نیست پاکش کنید من که با این عملتون یه مقدار اعتقادی هم که داشتم رفت به هر حال این عمل شما کمتر از عمل مجرمانه این اقا نیست میدونم که اینو هم سانسور میکنید ولی نوشتم تا اگر وجدان دارید و بیدار نیست بیدار بشه اون هم اگر …….؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! اونوقت میگن چرا میرید طرف دشمنای ما ؟ داشتن چند تا مثل شما و اعتماد کردن به ان نیازی به دشمن نداره

  پاسخ

  +4 Vote -1 Vote +1
  مهی جون پاسخ در تاريخ آبان ۲۵م, ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ب.ظ:

  خوب آی کیو سایت دوباره فیلتر می شه. یک کم باهوش باش. کیا جون یه کم باحال باش و این قدر غر نزن. تو که همیشه باحال بودی…

  پاسخ

  Vote -1 Vote +1
  مهسا پاسخ در تاريخ تیر ۱۰م, ۱۳۹۲ ۱۲:۳۱ ب.ظ:

  آقا کیانوش اینجا مجبورن نوشته هارو سانسور کنن بخاطر شئونات اخلاقی!اگرم بخاطر این چیزا میخوای بری سمت دشمن پس ببخشیدا مخت تاب داره چون اگه ی سر نیم باز بزنی میفهمی ک تو کشورای خارجی کلمات ناجورش با……نشون داده میشه!اینم واس افزایش اطلاعات عمومیت گفتم گلم

  پاسخ

 11. Vote -1 Vote +1
  artin گفت :

  salam mishe bi zahmat begiin in bande khoda kiye? baba hame midoonan ela maa????? khob begiin esmesho khodetono khalas konin dige

  پاسخ

 12. +3 Vote -1 Vote +1
  حق گو گفت :

  تمام قضات نظرات خودشان را دادند اولا سن این خانم را معلوم کنید و مورد جالب برای من این است که ادمی در جایگاه مجری برنامه مذهبی مسؤلیت بیشتری بر عهده دارد

  پاسخ

 13. +4 Vote -1 Vote +1
  شلوغ گفت :

  با با جون یک نفر را می خوان به یک اداره دولتی کلی زیر و روی اون را تحقیق می کنند تا از هفت خان رستم نگذرد استخدا مش نمی کنند . نمی دونم این ها را کی به این دستگاه مهم راه می دهد که اینقدر بی حساب کتاب هر آدم پست و رزلی را راه میدن چرا در طول خدمت کارمندها را کنترل نمی کنند و اقدامی نمی کنند اگر مملکت ما سیستم مدیریت یدرستی داشت مثلا آمریکا یک نفر را که استخدام می کنند و یا هر شهرمندی یک کد دارد که اگر هر تخلفی کرد چند امتیاز از اون کم می کنند و هر کار که بخواد بکنه از روی اون امتیاز بررسی می کنند حتی اگر در پرداخت چکهاش هم تعلل کند امتیاز منفی داره . حداقل از دشمنون هم چیزی یاد بگیریم و این مملکت را بر اساس امتیازات اخلاقی و رفتاری یک سیستمی درست کنند . تا کی هلم حشور باشه ؟!!!

  پاسخ

 14. -4 Vote -1 Vote +1
  به خیال خود مسلمان گفت :

  ای مسلمانان شما را چه می شود ، نشر چنین اخباری بر خلاف دستورات دین ماست .
  گیرم با وجود تکذیب های مکرری که انجام شده این اتفاق بد هم افتاده باشه .
  آیا باید آبروی مسلمانی را بریزید. و این مطلب باید نقل محفل و مجلس ما ها باشه؟

  تازه ! وقتی قرار باشه یکی رو ترور شخصیتی کنن . خیلی راحت یکی از این انگها رو بهش می زنن . شما چرا با ترویج این مطالب آتیش جهنم برای خودتون جمع می کنید؟!!
  مسلمانان مسلمانی کجا رفت؟!!!!!

  پاسخ

  +2 Vote -1 Vote +1
  کیانوش پاسخ در تاريخ آبان ۲۸م, ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ق.ظ:

  اذا فسد العالم فسد العالم هر گاه عالمی فاسد شود عالم فاسد خواهد شد مگر این سخن گهر بار پیامبر نیست مگر نه این است که اگر دیدید فرد متشخص و عالمی اشکارا گناه میکند برخورد با او از اصلح و اکمل کارهاست حضرت سیدالشهداء برای چی خود و خانواده اش شهید شدند؟ برای منافع شخصی؟ یا اینکه فرمودند مگر نمیبینید که اشکارا فساد در دنیا راه انداخته اند و من حرکت نکردم مگر اینکه سیره جدم را محافظت کنم؟ پس قبل از دلسوزی بیمورد بهتر از به ثمرات اعمال این فرد و افراد مشابه نگاه کنید که ترحم بر پلنگ تیز دندان ستمکاری بود بر گوسفندان و یا هر چه بگندد نمکش میزند وای به روزی که بگندد نمک اینگونه انسانها میشوند نمود و الگوی مسلمانان و تا ابد لکه ننگ بر پیشانی دین میزنند مگر معاویه خلیفه نبود و خلافت او را حسن بن علی قبول نکرد؟ نام او چگونه برده میشود ؟ اگر شما عفونت برای بدنت پیدا شود براحتی میروی و با دست خودت انتی بیوتیک برای نابودی انها تهیه میکنی و استفاده میکنی ولی برای این ویروس های خطرناک جامعه دل میسوزانی؟ ببری مال مسلمان و چو مالت ببرند بانگ و فریاد براری که مسلمانی نیست؟ نه عزیز دل این ترور شخصیت نیست این شناساندن یک منافق پست در لباس دینه که حضرت امام فرمودند منافقین از کفار بدترند مهم این نکته حیاتیست نه ابروی فرد همه و همه فدای یک تار موی رهبر اسلام نه اینکه ابروی رهبر نعوذ با…فدای خواسته های شیطانی ما قدری تفکر و تعقل سپس سخن زیرا مولا علی فرمود ادم عاقل اول فکر میکند بعد سخن میگوید ولی نادان صحبت میکند سپس فکر میکند خدا به همه ما رحم کند و ما را یک انی به خود وانگذارد زیرا که چو دزدی با چراغ اید گزیده تر برد کالا واسلام

  پاسخ

  +1 Vote -1 Vote +1
  مهدی پاسخ در تاريخ آبان ۲۸م, ۱۳۹۱ ۱:۰۸ ب.ظ:

  بحث دلسوزی نیست. ایشون سابقه ادعای یک میلیارد کامنت زیر خبر حرف های احمدی نژاد رو هم دارن. در اینکه این مجری نون به نرخ روز خور هست شکی نیست ولی این خبر فعلا در حد اتهامه. یه نفر شکایتی کرده. شاید حتی دشمنی خانوادگی باشه. شاید تا حدی درست باشه ولی همه جزئیات درست نباشه. از کجا معلوم این خانوم خودش اول دامش رو پهن نکرده باشه؟

  بحث اینه که تا وقتی جرم ثابت نشده نباید لااقل با این جزئیات خبر رو پخش کرد. فردا اگه ثابت شد که خلاف بوده، آبروی این شخص به این راحتی برنمیگرده.

  پاسخ

  +1 Vote -1 Vote +1
  زهرا پاسخ در تاريخ بهمن ۱۸م, ۱۳۹۱ ۱۲:۲۵ ق.ظ:

  قرآن را اگر قبول دارید به این آیه توجه کنید
  “و لا تقف ما لیس لک به علم انّ السّمع و البصر والفواد کلّ اولئک کان عنه مسئولا”
  و چیزی را که بدان علم نداری دنبال مکن ، زیرا گوش و چشم و قلب ، همه مورد پرسش واقع خواهند شد.
  تهمتی چنین را به یکی از همسران پیامبر هم زدند و قرآن این آیه را نازل کرد:
  إِنَّ الَّذینَ جاؤُ بِالْإِفْکِ عُصْبَةٌ مِنْکُمْ لا تَحْسَبُوهُ شَرًّا لَکُمْ بَلْ هُوَ خَیْرٌ لَکُمْ لِکُلِّ امْرِئٍ مِنْهُمْ مَا اکْتَسَبَ مِنَ الْإِثْمِ وَ الَّذی تَوَلَّى کِبْرَهُ مِنْهُمْ لَهُ عَذابٌ عَظیمٌ۱۱لَوْ لا إِذْ سَمِعْتُمُوهُ ظَنَّ الْمُؤْمِنُونَ وَ الْمُؤْمِناتُ بِأَنْفُسِهِمْ خَیْراً وَ قالُوا هذا إِفْکٌ مُبینٌ۱۲
  ۱۱) به یقین کسانی که آن تهمت بزرگ ( تهمت کار زشت به یکی از همسران پیامبر صلّی اللَّه علیه و آله ) را آوردند گروهی متشکل و همفکر از شما هستند آن را به ضرر و شرّ خود مپندارید بلکه آن به خیر شماست ( زیرا سبب برائت پاکان و رسوایی دروغگویان و منافقان است ) . بر هر مردی از آنها کیفر گناهی است که کسب کرده و آن کس از آنان که قسمت عمده این بهتان را متصدی شده ( بیشتر به نشر و اعتراض پرداخته ) او را عذابی بزرگ است.
  ۱۲) چرا هنگامی که آن را شنیدید ، مردان و زنان مؤمن ( از شما ) درباره یکدیگر گمان نیک نبردند و نگفتند که این تهمتی آشکار است؟!

  پاسخ

  Vote -1 Vote +1
  حسن پاسخ در تاريخ اسفند ۲۶م, ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ:

  آفرین آقای کیانوش. از اظهار نظرت متشکرم.

  پاسخ

 15. -3 Vote -1 Vote +1
  دنبال حقیقت گفت :

  این خبر از فارس نیوز منتشر شده؟
  اگه از فارس نیوز بوده تاریخ انتشارش کی بوده؟
  ……………………..یکی جواب منو بده……………………….
  اگه همه اینا درست باشه از کجا معلوم که مثل قضیه فرار حیدری (مجری اخبار صدا و سیما) یه خبر کذب نباشه؟
  اینقدر سریع تصمیم نگیریم…شاید کاسه ای زیر نیم کاسه باشه…شاید پاپوشی وجود داشته باشه…شایدم راست باشه…
  ولی بذارید بعد از حکم دادگاه نظر بدیم.

  پاسخ

 16. +2 Vote -1 Vote +1
  علی گفت :

  دنبال حقیقت شما یه زحمت بکش همین یک جمله رو ” به گزارش فارس یکی از مجریان صداوسیما به اتهام ارتباط نامشروع با دختری جوان تحت تحقیقات قضایی قرار ” تو گوگل جستجو کن خودتون دستون میاد. بیست که سایت سرگرمیه ولی کلی سایت های خبری معتبر داخلی غیر از خارجی هاش عین همین مطلب رو منتشر کرده اند. میگی نه لمبه بنداز

  پاسخ

 17. -5 Vote -1 Vote +1
  مهدی گفت :

  تابلو بود خالی بندیه

  پاسخ

 18. -1 Vote -1 Vote +1
  گلبهار گفت :

  شایعه

  پاسخ

 19. Vote -1 Vote +1
  الهام گفت :

  اینکه واقعا صحت داشته یا نه……بنظر من اصلا مهم نیست…..چند نفر از مردای کشور اسلامیمون فکر کردین تا حالا رابطه نامشروع نداشتن….حتی خود شما……اما کسی بهتون گیر داده یا تفتیش کنه تو زندگیتون…..و آبرو ببره ازتون……..وقتی حضرت علی میگه اگه زن و مردی رو حتی عریان کنار هم دیدید بازم بهتان نزنید شاید نیمه شب توبه کرده باشه!
  نگران دعاهای صاف و صادقانه تون موقع سحر نباشید….حتی اگه به فرض طرف اینکاره هم بوده…..خدا به نیت شما جواب میده نه به خواننده دعا…….نگران نماز روزه هاتون نباشد….که تنها چیزی که خدا ازش نمیگذره حق الناسه……مخصوصا اگر این مساله اینقدر مهم باشه….دست بردارید….

  پاسخ

  -3 Vote -1 Vote +1
  dana پاسخ در تاريخ دی ۶م, ۱۳۹۱ ۱۰:۴۳ ب.ظ:

  افرین به این طرز فکر خوب

  پاسخ

  +2 Vote -1 Vote +1
  آیینه سیاه پاسخ در تاريخ دی ۱۵م, ۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ ب.ظ:

  الهام جان … خیلی از اون مردای جامعه اسلامی که شما میگی هیچ وقت ادعایی نداشتند … یه خروار ریش نمیزاشتن خدا پیغمبر کنن … اینجا بحث بحثه ریاست … این که یه آدم باید چقدر پست فطرت باشه که اینهمه دعا و قران هیچ تاثیری رو قلبش نداشته … در ضمن الهام خانوم به نظر شما یه آدم که یه چهره همگانیه با یه آدم معمولی که هیچ کس نمیشناسش هیچ فرقی نداره ؟؟ به نظرت اینجور آدمها مسولیت سنگین تریی ندارن ؟؟
  سزای همچین آدمی در صورت اثبات جرم همینیه که میبینی … بی آبرویی …

  پاسخ

  +1 Vote -1 Vote +1
  حسن پاسخ در تاريخ اسفند ۲۶م, ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ق.ظ:

  بارک الله

  پاسخ

  Vote -1 Vote +1
  امیر خان پاسخ در تاريخ دی ۱۶م, ۱۳۹۱ ۱۰:۵۵ ب.ظ:

  damet garm ay gofti . mage na inke bazi az shoma aslan na . bazi az ma mage ta hala ba kasi rabete nadashtim? hame javonid. gf . bf dashtim.nadashtim??? ba khodemon sadegh bashim . be valah bahash rabetam dashtim.na yek bar balke barha. moshkele ma ina nis bekhoda. bechasbid be chizay mohem na be aberrooy mardom

  پاسخ

 20. +3 Vote -1 Vote +1
  گلنار گفت :

  در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید!!!

  سایت عزیز اجازه دادی اسمی را ببرند که نباید برده می شد ..منظورم اون آقا نیست هر کس دیگه.. این یه کارت اصلا منطقی نبود … فقط سوء استفاده است از نظر سنجی افراد … منی که خبرو ندیده گرفتم با ورود سر زده تو سایتت تونستم این جرات رو به خودم بدم که بگم مثلا آقای فلانی چنین کاری کرد … امانت دار آبروی مردم باش ایرانی !! هر چند ایرانی دیگر ایرانی نیست … خواب زده ای است که فقط با چشم بسته آتش می زند به آبرو و فرقی برایش نمی کند تر ببسوزد یا خشک.

  پاسخ

 21. +5 Vote -1 Vote +1
  علی میگه: گفت :

  واعظ شهر که مردم ملکش میخوانند/حرف ما نیز همین است که او آدم نیست………………………

  پاسخ

 22. +1 Vote -1 Vote +1
  النا گفت :

  دنیا دار مکافاته.فابل توجه آقایون زرنگ

  پاسخ

 23. -1 Vote -1 Vote +1
  SAHRA گفت :

  HAME MIDONAN KIE TAZE VASE CHI ABERO DARI BAYAD ABEROSH BERE FARZAD GAMSHIDI BOOD

  پاسخ

 24. +3 Vote -1 Vote +1
  امید گفت :

  باسلام:اگه بخوام با عقل و شرع حرف بزنم باید ۱۰ صفحه بنویسم اما تو چند جمله میگم:۱- حالا یه نفر آدم درست تو تلویزیون پیدا شد فوری میخوان بزننش زمین.۲-آخه آدم!!!حکم زنای محصنه(یعنی مردی که زن داره) اعدامه نه ۸۰ ضربه شلاق!!!.۳- راستی این خانمه،زانیه بوده پس چرا حکم شلاق براش نبریدند!!!؟۴- خدایی تو این تهرون به این بزرگی جانبود تورو ببره کیش….!!!؟۵-من بجای پدرش بودم میکشتمش نه اینکه باهاش خوش رفتاری کنم!!!۶-انصافاً یه نفر پول توجیبش نباشه بعداً بیاد ۱۰۰میلیون ضمانت وام کسی رو بکنه!!!؟؟؟ حرف آخرم :بابا تورو خدا آبروی کسی رو نریزیم فردا آبروی خودمون میره

  پاسخ

  +1 Vote -1 Vote +1
  آیینه سیاه پاسخ در تاريخ دی ۱۹م, ۱۳۹۱ ۱۰:۱۵ ق.ظ:

  ۱- یه جوری حرف میزنی انگار تو کره مریخ زندگی میکنی ۲ – حاجی اینهمه دزدیهای میلیاردی میشه هیچکی خم به ابرو نمیاره حالا شما میگی چرا فقط ۸۰ ضربه شلاق ؟؟ خب من بهت میگم چرا …… مطمن باش اگر یه آدم عادی بود خیلی از این سنگینتر بود … ۳ – تو این تهرون مطمن باش جا بوده … مگه اینهمه تهرونیا ور میدارن دوست دخترشون میبرن شمال تو تهران جا ندارن ؟؟؟ شما کلا مثل اینکه تو باغ نیستیااااا…. ۴ – اینهمه موارد مشابه هست شما چرا انقد برات عجیبه که ۱۰۰ میلیون ضمانت داده ؟؟ اون دختر ۱۰۰ درصد اعتماد کرده همین … ۵ – من اصلا کاره اون دختر رو تایید نمیکنم و معتقدم که اون هم کم مقصر نبوده ولی این آقای مجری با اخلاق و متدین مملکت اسلامی حقشه که اینهمه بی ابرو بشه … چه آدمهایی که شاید پای برنامش مینشستن … به نظرت چه احساسی دارن ؟

  پاسخ

 25. Vote -1 Vote +1
  حاجی گفت :

  اگه صیغه کرده باشه ایرادش چیه؟
  شرعا مشکلی نداره.

  پاسخ

 26. Vote -1 Vote +1
  یه دختر گفت :

  متاسفانه این موارد تو مملکت کم نیست حالا یکیش رو شده آقایون این همه موضع گرفتن!
  اون آقایونی که براشون عجیبه و میگن دروغه نمیدونن که یک دختر اگر واقعا به یک نفر علاقه داشته باشه و بدونه که اون همسر آینده اش هست ۱۰۰ ملیون که هیچ بیشترم میده
  این مرد کثیف تازه بعد از اینکه وامش درست شده گفته که زن و بچه داره! واقعا جای تاسف داره!
  حتی اگر اون دختر هم مقصر باشه کار این حیوان قابل چشم پوشی نیست که در اخبار اومده غیر از اون دختر دختران دیگری هم بودن

  پاسخ

 27. Vote -1 Vote +1
  امیر گفت :

  واقعا این همون ادمیه که شب های ماه رمضون برنامه اجرا میکرد
  چقدر ازش دعا برای بیماران خواسته بودیم
  نگو خودش هم بیماره

  پاسخ

 28. +2 Vote -1 Vote +1
  احساس گفت :

  یادتون باشه تو این مملکت انگ زدن خیلی آسونه ما که ندیدیم پس چرا آخرت خودمون رو خراب کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ

 29. +3 Vote -1 Vote +1
  farzane گفت :

  من هم ناراحتم از شنیدن این خبرٰ با راست و دروغش هم کاری ندارم به نظر من ما باید به فکر وظیفه خودمان باشیم و اون هم این که تاچیزی به ما ثابت نشده به راحتی به زبان نیاریم اگه ادعای مسلمونیمون میشه ٕدین ما همینو از ما خواسته .

  پاسخ

 30. Vote -1 Vote +1
  دختر ایرانی گفت :

  من وقتی برای اولین بار خبر رو از رادیو فردا شنیدم خیلی متاسف شدم اسمش رو نگفت ولی هیچ وقت فکرشو هم نمی کردم اون فرد فرزاد جمشیدی باشه. برای خودم متاسفم من عاشق برنامه سحر گاهی ماه رمضون بودم ، انتظار میکشیدیم کی ماه رمضون میاد تا دوباره این برنامه رو ببینیم، هر سحر پا می شدیم با ذوق و شوق فراوون تلویزیون رو روشن میکردیم تا برنامه فرزاد جمشیدی رو ببینیم . ولی الان … گند زدن به ملت. دیگه به هیشکی اعتماد نداریم . تلویزیون ما که از بی بی سی هم بدتر شده

  پاسخ

 31. +2 Vote -1 Vote +1
  سهراب گفت :

  چرا تا از چیزی مطمئن نشدیم و رسما اعلام نشده گمانه زنی می کنید و به همه تهمت می زنید هنوز که کامل مشخص نشده.

  خدا از سر درون دلها خبر دارد

  پاسخ

 32. -2 Vote -1 Vote +1
  کیانوش گفت :

  با سلام اگر به همه نظریات توجه کنیم میبینیم اکثرا معتقدند که نباید با ابروی مردم بازی کرد و یا اینکه در مرحله اتهام است و یا اینکه اگر دختره مقصر بوده این اقا چرا این کار را کرده ولی ببینید خود این بابا در مورد داشتن رابطه با اون خانم خودش معترف شده که بر اساس حکم دادگاه هم شلاق برایش تجویز گردیده پس در اصل موضوع مشکلی نیست و اینکه اگر دختر مقصره هیچی این هم بی انصافیه پس دخترا ازاد هستند هر جا خواستند تور پهن کنند برای به دام انداختن انسان های شریف و اما مهمترین مسئله این است که یه ادم عادی اگر خظایی کرد شعله ان دامن خودش را میگیرد و بس ولی اگه اومد شد یه ادم با مسئولیت و چراغ هدایت جامعه ای ان هم با استفاده از ابزار دین خیلی باید مراقب باشد چرا که بزرگان دینی ما چون علامه طباطبایی که از او سوال شد اگر شما با دختری تنها در یک محل بمانید چه میکنید فورا پاسخ داد به خدا پناه میبرم انهم ان مرد وارسته با سن بالا در طول تاریخ ما خیلی ها را دیده ایم که به پرتگاه افتاده اند و نابود شده اند با کلی سوابق درخشان دینی و اجتماعی پس همه ما در خطر هستیم به قول معروف چون پرده در افتد نه تو مانی و نه من ولی این دلیل نمیشه اگر یک تن تریاک وارد یه شهر شد و مامورین متوجه نشدند اگر بطور اتفاقی یکیلو تریاک گرفتند بگویند یک تن رفته و این ارزش نداره پس ولش کنیم نه با افشا شدن جرم کتمان جرم خودش جرمی بزرگ تره اگر قرار بر توبه باشه قانون خودش تکلیف را روشن کرده قبل از اظهارات شهود و ارائه ادله جرم و یا تا زمان فاش نشدن و بقول معروف پرونده نشدن یک جرم ولی وقتی کسی شاکی شد و ادله ارائه داد و دادگاه برایش مسجل شد دیگه توبه و حفظ ابرو و دیگر مسائل چیز بیهوده ای است و اما چرا اعتراض کردند هشتاد ضربه شلاق عزیز من اختیار ان به قاضی داده شده اگر اثبات زنا نشود تنها برای رابطه نامشروع تا نود و نه ضربه شلاق صادر شود اگر اقرار به زنا شد و ثابت شد ان هم صد ضربه و تا حد جلد و تبعید و اعدام و تراشیدن سر و گردداندن در شهر قانون تجویز کرده حتما زنا ثابت نشده و حداقال طرفین اقراری به ان نداشته اند و یا اگر هم بوده دلیل شرعی داشته اند ولی نکته مهم اینجاست که یک فردی که اینقدر برای خودش ابرو و اعتبار کسب کرده چرا بیاید تقاضای وام صد ملیونی بکند ؟ و اون خانم باید دید در زندگیش صد ملیون توان ضمانت را داشته و با چه مدرکی اسن ضمانت را داده زیذا تا ان جائیکه معلوم است حتی کوچکترین صندوقهای قرض الحسنه از ده ملیون تومکان با بالا را دو ضامن یکی کاسب و دیگری کارمند میخواهندپس مسئله سند ملکی بوده ولی اگر توطئه هم بوده خود این اقا با طمع و وسوسه شیطانی تیغ دشمن را تیز تر کرده و حالا چنین شده است به هر حال بقول حضرت امام (ره ) : ملا شدن چه اسون ادم شدن محال است خدا یه لحظه هیچکس را بخو.دش وا نگذارد که اگر بلغزد حتی اگر دایی حضرت عباس باشد میشود شمر و اگر خدا لطفش شامل انسان شود شب اخری سرلشکر دشمن می اید و میشود حر ریاحی به هر حال این دلیل نمیشود که ما به بهانه حفظ ابروی فلان کس بگذاریم هر کاری بشود و بترسیم و بگوییم فکر بد نکنید که اگر مسئولین مملکت ما چنین تفکری داشتند امریکا و اذنابش ما درسته قورت داده بودند فقط باید دید در پس پرده این اقا جایی حرفی بر علیه اون سه هزار ملیارد دزدی نزده که با یه زن و یه صحنه وام صد ملیونی دمار از روزگارش براورند یا نه؟به هر حال خود کرده را تدبیر نیست و با افتادن یک مگس در ظرف شیر شیر نجس نمیشود و ما هم باید ببینیم چه حرفی زده میشود نه اینکه کی چه حرفی میزند اون اقا تحصیلات حوزوی داشته و مجری برنامه ای در تبلیغ دین بوده اگر خطایی کرده نباید به حساب سایر متدینین و یا دین گذاشته شود چرا که ضارب مولا علی ابن ملجم مرادی بود که خود حافظ قران بود هر چه در کفه ترازو بیشتر ابرو و اعتبار بریزند در کفه دیگر مسئولیت بیشتر است برای همین گفته اند اذا فسد العالم فسد العالم دیگه نیازی به نظریه دادگاه نیست چون شخصی هست و در مورد عمومیت ان نشان داده شد که ایشان ظرفیت این منسب را نداشتند و بدا به حال ما که اگر فردی دارای مسئولیت خطایی میکند با پنهان کاری میدان را میدهیم دست یه مشت صهوینیست از خدا بی خبر و طرفداران ان ها که بریزند و بگویند ای وای چه شد و چه نشد ناله وامحمدا و واعلیا سردهند خودمون هم میدونیم اینا دلشون برای دین و مملکت و جامعه و انسانیت نسوخته دنبال یه ساز میگردند که خوش رقصی کنند اگر خودمون با قاطعیت برخورد و از رسانه ها هم منتشر کنیم دیگه دشمن نمیتونه صد تا خبر دروغ در پناه اون ردیف کنه و موج بی اعتمادی در کشور را دامن بزنه ایشون اگه خیلی مهم باشند از ولید مهم تر نیستند که با شرب خمر رفت مسجد نماز جماعت خوند و محراب مسجد را با قی کردن نجس کرد چون از بستگان خلیفه بود کسی جرئت نمیکرد با او برخورد کنه ولی دیدیم که مولا علی بی تعارف حد مسکر را در مورد او اجرا کردند و تعارف هم نداشتند اگر با شهرام جزایری ها و کسانی که با او دست داشتند برخورد میشد نه ما دزد بیت المال داشتیم نه دزد ناموس جامعه و اگر بازرسی کشور نظارت داشت نمیرفت دنبال مسائل جزعی با کل برخورد قاطع میکزد تا جرئت نکنه کسی خلاف کنه پیامبر گرامی اسلام فرمودند : پیشینیان از ان دلیل نابود شدند که دزدان کوچک را تنبیه میکردند و دزدان بزرگ را محترم میشمردند مگر اینکه اقایان خودشان هر کسی دست دیگری نقطه ضعفی داره که با اینکه مسئوله نمیتونه برخورد کنه کما اینکه دیدیم این اقا اگر در مظان اتهام هم بوده برنامه اش و کارش را ادامه داد حالا روی چه سیاستی خدا عالم است خدا به همه ما ان چیزی را عطا کند که لیاقتش را داریم نه ان چیزی که ما میخواهیم زیرا اگر لیاقت نداشتیم عاقبتش جز رسوایی ثمری نخواهد داشت همان سشتار العیوب هست که تا حالا همه ما را حفظ کرده بلکه خجالت بکشیم و الا بقول قدیمی ها دست به تمبک هر کی بزنی صدا میده و یا اینکه هر کسی سرشو بکنه تو یقه خودش بوی گندش مستش میکنه بدا به حال کسی که برای منحرف کردن اذهان و کسب مال و قدرت و مقام می اید با اسلحه ای بنام دین که این ها بقول حضرت امام رحمت ا.. علیه از کفار بدتر هستند چو دزدی با چراغ اید گزیده تر برد کالا وای اگر چراغش دین باشه که میبینی خوارج تازه نفس دیگه هم رشد و نمو میکنه خدایا همه ما را مخصوصا من بنده روسیاه را از وسوسه شیطان و خناسان نجات بده و انچه که لیاقتش را دارم کمتر عطا کن تا بهتر به ابروی خودم خدمت کنم در خاتمه با شعری از اقبال لاهوری اجازه مرخصی میگیرم و عذر خواهی میکنم بابت نظریه بلند و طولانی
  نشان مرد مومن با تو گویم که چون مرگش رسد خندان بمیرد
  خدایا به من چگونه زیستن را بیاموز چگونه مردن را خودم خواهم پیدا خواهم کرد معلم شهید دکتر شریعتی

  پاسخ

 33. +1 Vote -1 Vote +1
  جلیل گفت :

  فقط متاسفم برای اون مسولی که میانجگری کرده
  آقا جان اینجا جمهوری اسلامی ایران نه انگلستان
  وایشون مجری صدا و سیمای این کشور نه بنگاه
  سخن پراکنی بی بی سی
  چرا از همچین آدمی حمایت میکنید(مجری برنامه های
  مذهبی که اهمیت زیادی برای آموزش جامعه داره)
  چه توجیهی برای ملت مسلمان ایران دارید ؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ

 34. +1 Vote -1 Vote +1
  علی گفت :

  جریان جا نماز آب کشیدن ، جلوی رو خیلی مؤمن و حزب اللهی اما در خفا گرگ در لباس میش ، انسان ها را از روی ظاهر نمی شود شناخت .

  پاسخ

 35. +1 Vote -1 Vote +1
  شیما گفت :

  مملکت پره از این اینجور اتفاقا .اصلا دنیا پره از اینجور اتفاقا.حالا چون این آقا معروف شده خبرش داغه و همگانی شده.واسش راه حل پیدا کنیم وگرنه اینهمه حرص خوردن و بد و بیراه گفتن و طرفداری کردن فایده ای نداره

  پاسخ

ارسال دیدگاه


Site Meter