خانه / کلیپ / خیانت شوهر به زن ایرانی چگونه حالی کنه

خیانت شوهر به زن ایرانی چگونه حالی کنه

چگونه به زنی ایرانی که زبان نمی داند حالی کنیم که شوهرش با زنی سوئدی رابطه دارد!؟

فیلم زیر صحنه کوتاهی از سریال تلویزیونی سوئدی “مکلارنا” (دلال ها) است . در این صحنه مردی سوئدی (کای مودین) که میفهمد خاروبار فروش ایرانی محله (حمید) با زنش “مارگارت” رابطه دارد وارد سوپر مارکت او می شود تا با او “روبرو” کند. اما حمید نه تنها انکار نمی کند بلکه اقرار هم می کند که بعله, خیلی خوبم با زنت رابطه دارم, این چیزا که توی سوئد غیر قانونی نیست!
“کای” هم تصمیم میگیرد قضیه را به همسر حمید بگوید. “کای” به پشت مغازه می رود و همسر حمید را پیدا می کند. اما این زن ایرانی نه سوئدی می داند و نه انگلیسی! “کای” چگونه باید به این زن ایرانی که نه زبان سوئدی می داند و نه زبان انگلیسی حالی کند که شوهرش حمید با همسر او رابطه دارد؟ بقیه ماجرا را خودتان ببینید!
 

 ۷۴۸۷۸۹

 

به دستور کارگروه مصادیق جرائم رایانه ای لینک دانلود این پست غیرفعال شده است

اشتراک گذاری در تلگرام

۱۰۲ دیدگاه

 1. من عاشق مردهای ایرانیم!!! یعنی باید واسه شیطون کلاس بذارن آپ دیت شه بیچاره! به خدا!!! معرکه ….

  • هلیا جان باید یکی از اینا گیرت بیاد تا بفهمی که معرکه ان یا نه

   • مریم بامن دوست شو

    • علیرضاجان این نطردوم هس بهت میدم تاحرفتوتایید کردن باهاش صمیمی نشو بااینکه دخترم ولی تادخترخوشگلشومیبینه به قبلی میگه هری ولی تومرامه من نمیدونم چرانیس.چون دلم نازکه

   • مریم جون دوست دارم بامن دوست میشی

   • جوری اومدین مطلب گذاشتین انگار مردا هیولان من نمیدونم محدوده سنی بچهای اینجا چند ساله ولی واقعا متاسف شدم برا هم جنسام اولا واقعا شماهایی که اینجا هستین خجالت نمیکشین راحت میگین دوستت دارم اخه بابا تو اصلا اون دخترا دیدی که میگی دوستت دارم دوما دخترایی که اینجا پیام میزارن پسرا فلان پسرا بیسار خوداشونم بدشون نمیاد یکی باهاشون دوست شه من اتفاقی اومدم تو این سایت و ناخداگاهم مطالبتونا خوندم ولی خداوکیلی هرکی این مطلبا میخونه چه دختر چه پسر بیاین خداوکیلی عهد کنین با خودتون که فقط یک نفرا دوست داشته باشین و با یه نفر هم دل باشین منم خودم جوانم شیطون تر از صدتای شما مخ زدنم برام کاری نداره هم پولشا دارم هم خوشگلیشا هم زبونشا ولی اخه چرا واقعا چرا باید مخ صد نفرا بزنین دوستیای الان چند حالت داره یا برا سکس یا برا کارت شارژ یا واقعا دونفر عاشق هم میشن ولی چند درصد واقعا عاشق میشن من ایکه اینارو دارم میگم خودم عاشقم حتی خانواده عشقمم فهمیدن و جدامون کردن تا یه مدتی که اون درسش تموم بشه و من کارام مرتب بشه همچی روهواست ولی با این حال بهش پایبندم حتی دوستای خود عشقمم نخ میدادن ولی من نگرفتم یه خواهش دیگم دارم با احساس یک نفر بازی نکنین چه دختر چه پسر چون عشق و احساسات جوریه که اگه توش ضربه خوردی خیلی مرد میخواد که ازجاش بلند بشه اونوقت طرف مقابلتون ممکنه یک عمر زندگیشا به بازه شرمنده زیاد حرف زدم ولی یکم دلم پر بود اینجا تونستم خالیش کنم امیدوارم تک تکتون خوشبخت بشین و ازتون میخوام شماهم برای من دعا کنین که به عشقم برسم.

    • برو بابا اومدی جق بزنی که این سایتو اتفاقی پیدا کردی اگه بیل زنی..

    • آره داداش دمت گرم حرفات قشنگ بود و باهات موافقم

    • سلام اقای محترم وقتی شوهره من چشمش دنباله همه زن های خوشگله من چکار کنم خوشگل پسند هم بود با من ازدواج کرد الان باهاش حرف میزنی میگه حر فات بهم بر میخوره بهتره با هم زیاد حرف نزنیم البته اینم بگم پدرش همیشه با افتخار تعریف میکرد با زن مردم راببطه داشته حالا من چکار کنم برم منم مثله اون ها خیانت کنم یا فرار کنم شایدم باید راهه سوم رو انتخاب کرد یعنی عینه با بی خیالی بچه رو ول کنم و محریمو بگیرم و با یه پسره کوچکتر از خودم ازدواج کنم نه شایدم راهه چهارم شوهرم با زنه عمو جونش رابطه داره برا رد گم کردن از من دوباره بچه میخواد من دیگه از اینکه به روش نمییارم دارم دغ میکنم میدونم که کارمون بد تموم میشه

   • ﻣﺮﻳﻢ ﺑﻴﺎﺑﺎاﻳﻦ ﻋﻠﻴﺮﺿﺎﺭﻓﻴﻖ ﺷﻮﺗﺎﺧﻮﺩﻛﺸﻲ ﻧﻜﺮﺩﻩ………….!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • مردهای ایرانی هم دست پرورده و بزرگ شده مادرهاشون هستن که از بچگی آنقدر قربان صدقه هر حرکتشان می روند که ذاتا خود شیفته، متکبر در عشق و همه چیز خواه بار می آیند . و اگر تهذیب اخلاقی و تربیت خانوادگی نباشد می شوند عامل آزمایش کننده جمله معروف “هر گلی یه بویی داره”

  • طفلک مرده رو سوزوند!
   اینا با این سریالا میخوان آبروی ایرانیا رو ببرن دیگه؟!
   حالا چه جوریه که خانومه نه انگلیسی بلده نه سوئدی؟؟؟

  • من موافق هستم مریم کیلویی چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • منم عاشق زنهای با شرم امروزی هستم

 2. واقعا رابطه داشتن با زن شوهر دار توی سوئد جرم نیست ؟
  کسی میدونه؟
  دروغ نباشه ؟

 3. خیلی جالب بود. اما بهتر زنهایی ایرانی‌ هم کمی‌ از قالب خوش باوری خودشون در بیان.

 4. In Mard ham shekle ahonha ast ham ahklagh Anha ra Dard Magyar zan ghat ast ke be soraghe zan shohar dar bravad

 5. متاسفم ، چی می شه گفت

 6. بیچاره مرد سوئدیه

 7. باید سر یه همچین مردایی رو گرداگرد برید

  • شما هم خیلی افراطی برخود می کنی. برای این مسائل قانون وجود داره، دوران ماقبل تاریخ و قانون جنگل نیست که. این خانم باید از شوهری که تمایلی بهش نداره و با خیال راحت دارد با زن یک نفر دیگر حال می کند جدا شود. البته شرع محتر مبرای این آقا یک راه شرعی و قانونی برای حال کردن با زنی غیر از زن خود را گذاشته: صیغه. تنها حالتی که هیچ جای دنیا نمی بینید مردی به طور قانونی بتواند با زنی غیر از همسرش رابطه داشته باشد. در قانون همه کشور ها این مسأله “خیانت” محسوب می شود ، زیرا تنها اعراب شرعا چندهمسری را رایج کرده اند.

  • حتما به اون زن سوئدیه جایزه اسکار میدین شما؟
   خیانت بده،مرد و زنم نداره

 8. من بمدت ۶ ماه در کمپی در شمال مرکزی سوئد بنام انگه بعنوان مترجم کار میکردم . حدود ۱۵۰ نفر ایرانی شامل ۷ الی ۸ خانواده و بقیه دختر و پسر های مجرد در انجا زندگی میکردند. باید بگویم سالهای ۱۹۹۰ الی ۱۹۹۱ بود و مابقی حدود ۵۰۰ نفر از ملیتهای مختلف ..روس . سومالیائی عراقی افغانی سودانی .سوریه ای .. بود . متاسفانه بدترین روابط سکسی ایرانها داشتند و حداقل ماهی یک یا دو بچه نامشروع سقط میکردند . باعث تاسف بود … واقعا باعث تاسف بود . بگذریم از دعوا ها و چاقو کشی ها بر سر زن و دختر . ودزدی . متاسفم.

  • Inke irania Adam Haie garmiii hastanddd ke Bad nist,to Camp Age adameee dorost hesabiii Rah midadand ke shomaaa onjaaa nemirafti sinakhannn!

   • گرم بودن کجا و بی اخلاقی و افرط در آن کجا؟ البته مردهای ایرانی که به طور ژنتیکی در این زمینه هیچ محدودیتی برای خود قائل نیستند و فکر می کنند هرکسی را خواستند باید با کمال میل قبول کند! و زن ها را در حد شیئی برای ارضای خود می بینند، وقتی دین هم تمایل آنها را تأیید می کند (زن باید به امر نزدیکی شوهر رضا دهد گرچه پشت شتر باشد) دیگر چه جای بحث با شما باقی می ماند؟

  • سینا کلا ۶ ماه بودی ماهی یکی دو بچه سقط میکردن

   از زود پز استفاده میکردن ؟؟؟؟؟ًًًًًً!!!!!!!!

 9. بیچاره مرد سوئدی

  حق اون زنه ایرانیه هرچی سرش بیاد

  غلت کرده زبان نمیدونه رفته خارج زندگی کنه

  • گرچه بات موافقم . اما شما که زبان مادری رو هم اشتباه نوشتی . غلت نه ! غلط . بگذریم ، اون سوئدی هم حقشه چون بعضیاشون بی غیرتن در حد تیم ملی!

  • دقیقا ولی مرد حق داشته با این اخلاق تند زن با یکی دیگه ارتباط بر قرار کنه فکر کنم در ادامه فیلم حسابی از خجالت مرد سو ئدی در اومده زنه خدا به داد شوهر برسه

 10. سلام دوستان،خیانت خیانت هست چه در ایران یا مریخ یا هر جای دنیا،متاسفم واسه زن های ایرونی که همه عشق و علاقه خود را نثار مردهای خاینی چون حمیدها می کنند.چون فقط لیاقت مردن دارند و بس نه لیاقت عشق و احترام۰

  • اصلا همه مردا را باید کشت مخصوصا ایروونی هاشا رو. زن های ایرانی را هم باید بار کشتی کرد برد اروپا و امریکا.

  • الی خانم، زنهای ایرانی از همان لحظه ای که به دنیا می آیند تربیت می شوند برای یافتن شوهر و شوهر کردن، پرستش شوهر، و تأمین نظر او در هر حالتی و هر جای، و مقدم دانستن او بر خودشان. کاملا سنتی و عرفی. اگر الان می بینی آمار طلاق بالا رفته بخشی هم به خاطر این است که خانمهای ایرانی زیر بار زمر نمی روند و بر مواضع خودشان پافشاری می کنند. حقوق مدنی زنها در کشورهای دیگر (کانادا و همان سوئد) را بخوانید ببینید چه مواردی به بهانه های مختلف از زنان جامعه ما دریغ شده است. مثلا شما برای خواهر زاده یا برادر زاده تان نمی توانید حساب بانکی باز کنید. فقط پدربزرگ پدری (پدر پدر بچه) می تواند. حتی پدربزرگ مادری (پدرِِ مادر بچه) هم نمی تواند.

  • الی خانوم/ خانوم خانوما
   لاقل یه بالا نسبتی آهانی اوهونی

 11. آخرالزمان شده
  ایران و سوئد هم نداره همه جا خیانت دیده میشه

 12. بابا چه عیبی داره
  وقتی یه زن یا یه مرد حالا چه مجرد یا متاهل مشکل جنسی داره مگه عیبی داره که مشکلش با یکی دیگه برطرف کنه
  چرا دنیا به خودمون سخت بگیریم
  به قول معروف
  من راضی…اونم راضی …..لق ناراضی

  • بت پیشنهاد میکنم سریعتر به یه روانپزشک مراجعه کنی ! شما عجیب با گربه های محله ما هم عقیده ای !

  • اگر ازدواج کردید و همسرتان از شما که شریک جنسی اش هستید رضایتی نداشت، آن موقع هم به همین راحتی می ایستید کنار و همین شعار را می دهید تا برود با هرکس می خواهد باشد؟ شعار کجا و عمل به آن کجا. بعضی ها فقط ادای هر چیزی را در می آوردند اما در عمل… نمی دانم به همسر احتمالی آینده تان اسید خواهید پاشید یا سرش را خواهید برید؟

 13. این غلطه که بیاییم تمام گروه رو بخاطر یک نفر بد جلوه بدیم. درضمن اگه برید وکمی تحقیق کنید میبینید که دین اسلام که دین جامع وکاملیست احکاماتی مقرر فرموده که عامل به اون احکام ازاین چیزها مصون است .ونیز اینم فیلمی بیش نیس.

 14. همه این دیدگاه ها به وضوح نشان می دهد که ما یک ذره اهل خودشناسی، آنالیز و مطالعه نیستیم و تمام حرفهایمان و اعمالمان برانگیخته از احساساتمان و به دور از منطق است. احساساتی می شویم و حرفی می زنیم یا کاری می کنیم که از دیدگاه منطقی نه قابل قبول است نه قابل دفاع.حرفهایمان مبنای علمی ندارد. خاورمیانه ای های سانتی مانتال. احساسات هم راه حل مسائل نیست. همین است که همه می روند پیش رمال و فال بین تا مشکل شان را حل کنند، چون خودشان قدرت آنالیز و تجزیه تحلیل مسائل را ندارند. جامعه خاله زنک هم بهشان جز زنجه موره کردن یاد نداده. پس تکنین حل مسئله را بلد نیستیم. این می شود که رمال ها در یک سال، ۶ میلیارد تومان دذآمد کسب مبی کند از همین جماعت . برای رمال پل خرج می کنند اما برای فکر کردن نه. یک نفر دیگر لازم دارند تا بیاید مشکل شان را حل کند. به خاطر همین برای همه دوستان جواب نوشتم تا ببینیم چطور با تغییر دیدگاه و زاویه دیدمان، می تواین برای مسائل جوابهای دیگری پیدا کنیم.

  • فردا جان میدونستی خرافه برستی درهیچ جای دنیا به اندازه اروبا خصوصا انگلیس رواج نداره.درضمن عزیزم شما برای بشتراک گذاشتن نظرات وراه حل یابی راه درستی وانتخاب نکردین.میتونید همین هدف وبا ببرسش سوال درست مطرح کنید نه با نابخردانه سخن گفتن تمام فرهنگ اصالت واعتقادات درست جامه وملت و فرهنگ ودین کشورمون توهین کنیدوباعث زیاده گویی ها یه مشت هرزه هرزه برست شین یابدون در نظر گرفتن هوش وسطح فکری ودانش مخاتباتون ونتیجه معکوسش صحبت کنید

 15. ]همیشه در هر کجای این سرزمین،مردها خائن باقی می مانند.به امید روزی که هر چی مرد خیانتکار از رو زمین بر داشته شود.الهی آمین

 16. اساسا سکس یه مسئله ی روانیه. نه فقط جسمی. هر عمل خارج از عرفی رو باید آسیب شناسی کرد. باید دید عقبه ی این آدم چی بوده که به اینجا کشیده شده. شاید اگه برای همین آدم شرایط رو به نحوی مهیا کرد که بتونه به اهدافش برسه، دیگه مجبور نشه دست به کار هایی بزنه که تو هر دین و مذهبی اون رد شده. به هر حال موضوع این فیلم رو خیلی ها هم اگه رد کنن که قطعا همین طوره. آیا اگه خودشون تو اون شرایط قراربگیرن هم دست به همچین اقدامی میزنن یا خودشون رو نگه میدارن؟ چون ما همیشه فکر میکنیم بد بودن یا اساسا حادثه به هر نحو فقط و فقط ماله دیگرانه برای همین دست به مواخزه دیگران میزنیم. (مبین)

 17. sallam
  dostan man 3 sal sweden zendegi kardam oza az inam kharab tare …farib dadaneh
  zane digaran ye no zerangi va jazabiate …in farhangeshone….Albate Iranihayee ke farhange khodeshono bakhtand chand % az khode swediha badtarand
  man be yek dokhtare swedi ashena shodam musalmon shodeh bood vali
  hanooz motokaber bood va man ezdevaj nakardam vali …dostane man ye etehgade saleme
  mazhabi bara zendegi vajebeh.

 18. من اعتقاد دارم بعد ازدواج تحت هیچ شرایطی نباید خیانت کرد حتی اگه همسر نتونه نیاز ادمو برطرف کنه اما قبل ازدواج از نظر من بد نیست بایکی باشی که نیاز جنسی جفتتون برطرف بشه. بالاخره هر نیازی باید ارضا بشه

 19. نمیشه احساسی به قضیه نگاه کرد چه خانمهایی هستن که همین کارو انجام میدن ولی برای شوهر خودشون جرم میدونن فرهنگ ما نمیتونه هضمش کنه

 20. ولی اگر زنه میزاشت اون کارو بکنن خیلی جالب می شد

 21. سلام من هم آمدم

 22. کسی نیست به خوش آمد بگه

 23. salam be nazaram zan ya shohar bayad tavanaii goftane in jomle ke me az rabetamoon lezat nemibaramo dashte bashan ta betoonan moshkeleshono hal konan.me khiyanato dalil bar bi andobari midoonam .

 24. سلام میشه بگی چه عکسی ازش کشیده بود؟

 25. سلام من از تهر انم ۲۴ ساله دنبال یه دختر از تهرانم

 26. very good

  mortezaseifi.persianblog.com

 27. در این مورد چیزی نگفته باشم بهتره چون از هر دیدگاهی به جامعه نگاه میکنم به بن بست رسیدم به هر حال دست پرورده ایرانی هستیم به کسی بر نخوره واقعیت رو باید قبول کرد

 28. هاهاهاها.من کاری به خیانت و این ….شعرا ندارم.اصل موضوعو داستان خیلی بامزه بود.خیلیییییییی

 29. دمشون گرم
  یه فیلم میسازن با چند تا هدف گیری.
  ترویج خیانت وبی بندو باری که بگن سوئد اینجوریه پس شما هم اونجوری باشین
  به ایرانیا توهین میکنن که بگن ایرانیها حتی اونایی که با فرهنگ ما آشنان وحشین(مثل اینکه یه همچین فیلمی رو ایرن در مورد افغانیا بسازه ما چی فکر خواهیم کرد در مورد اونا؟)
  ایرانیا بی غیرتن و…..
  بچه ها این فیلم از شبکه های ماهواره ای (همون شبکه معروف) پخش میشه و فقط هم در مورد خیانت زن و شوهر بهم هست هدفش هم شلیک به اصالت خانوادگی ایرانیاست و از بین بردن دین ومذهب.
  نا خوداگاه با ساخت فیلم چند تا هدف خودکار هم بهش اضافه میشه مثلا این سایت یه تیکه از فیلمو پخش میکنه ما میخایم ادامشو ببینیم و میاییم اینجا و کلی در موردش نظر میدیم که خنده دار بود و ال بود و بل بودو ….
  بابا جان خیلی واضح بهتون توهین کردن نفهمیدین….
  واقعا که…

 30. بابا بیخیال به جای این حرفا به این فکر کنید که سوئدی ها چه هنرمندن هستن اخه لامسب چه نقاشی قشنگی کشیده بود.

 31. ازدواج به معنی متعهد شدن و بودن است و این تعهد همراه با عشق تکمیل میشود. هر انسان فقط یکبار عاشق میشود پس بهتر است زمانی و با کسی باشد که ازدواج میکند .ازدواج عاقلانه و زندگی عاشقانه .

 32. فردا جان اول برو یه کم اطللاعات در مورد صیغه وشرایطشیاد بگیر ومطلع شو بعد اظهار نظر کن.در مورد خیانت این خانوم به همسرش باید بدونی درتمام ادیان الهی حکم سنگساره واسه زن شوهرداری که به همسرش خیانت کنه ومردی که بایک زن شوهر دار رابطه جنسی داشته باشه.واما صیغه شرایط خاص داره و برای حمایت از خانوم ها در شرایط خاصه ونگهداشتن عفت وعمومی.بخاطر مسیول بودن اقا نسبت به خانوماست همونجور که واسه همه مبرهنه که اقایون اکثریت شهوت برستن واین در همه جای دنیا بدون استسناست درضمن سنگ مردمی وبه سینه نزن که خیانت هرزگی وبی بند وباری حتی از عرف وقانون بودنم واسشون گذشته

 33. نود ونه درصد اروبا وامریکایی ها حرام در حرامن تا حدی که میشه گفت فرانسه جزو اخرین کشورهاشونه که به عنوان معرف حقوق بشر از شیطان برستی وفساد وفحشا وفساد بی بندوباری وخیانت بصورت قانون حمایت میکنه وبانام تحول وازادی وبیشرفت گند زدن به انسان وانسانیت ودشمن سخت باکی عفت انسانیت واخلاقیات وخانواده ودین هستن وشدیدا با ایران واسلام دشمنی میکنن وسعی در تخریب ایران وایرانین چرا که در طول تاریخ مردمان ما وایمان واعتقادات مردمان ما جلوی اونها ایستادن.

 34. طفلک مرده رو سوزوند!
  اینا با این سریالا میخوان آبروی ایرانیا رو ببرن دیگه؟!
  حالا چه جوریه که خانومه نه انگلیسی بلده نه سوئدی؟؟؟

 35. به اعتقاد من هر مردی میتونه به تعداد نامحدود زن اختیار کنه به شرطی که از دایره اخلاقیات اجتماعی خارج نشه بهرصورت مردها تنوع طلب هستند حتی در بهترین شرایط هم باشند در کوتاه مدت دنبال کیس جدید آنهم
  از نوع زیبا میگردند.
  زنها و البته خانمهای ایرانی از لحاظ زیبایی بهترین در دنیا هستند برای همینه که مردهای ایرانی دارای غریزه بالای جنسی بوده و کمتر پیش میاد بتونند خودشونو کنترل کنند.

  • ببخشید ، بنده خارجی هستم و در ایران زندگی میکنم و تا حالا زیبایی زنها چیزی طبیعیه واما خانمهای ایرانی از لحاظ زیبایی بهترین در دنیا نیستند ، ارمنی ، روسی ، لبنانی ، امازیغی ، اوکراین و هندوستانی هم هستند ولی بحث اینکه بعضی مردها ایرانی غریزه ی که میگید ناشی از فشا اخلاقی و بی تربیتی درست در خونه ها و دست به مواد مخدر در درجه دوم لذا وقتی که بعضی ها میکشن تصور میکنن فرصتی دارند تا اینکه میتوانند فحشا به همه خونه ها بکشد . راستش نگران جامعه خاورمیانه نیستم در خصوص عربستان ، ایران و امارات و مصر ، چون به زودی همه کشورهای فروپاشی میشن ، یک بار سر بزنید به دادگستری و ببین چند تجاوز به محارم و اقوام درجه یک و دو در میان جرائم جنسی وجود دارد در کشور .

  • هستی جان میشه بپرسم بچه کجایی؟ ازت خوشم اومد

 36. نقاشیش حرف نداشت !!! اگه بره کلاس دوره ببینه حتما به جایی می رسه

 37. خوب خوبه بابا اصلا به شما ها جه ربطی داره – چی گفتی خودتی یره –

 38. آی حال میده دو تا به بالا همسر داشته باشیم

 39. زیبایی زنها چیزی طبیعیه واما خانمهای ایرانی از لحاظ زیبایی بهترین در دنیا نیستند ، ارمنی ، روسی ، لبنانی ، امازیغی ، اوکراین و هندوستانی هم هستند ولی بحث اینکه بعضی مردها ایرانی غریزه ی که میگید ناشی از فشا اخلاقی و بی تربیتی درست در خونه ها و دست به مواد مخدر در درجه دوم لذا وقتی که بعضی ها میکشن تصور میکنن فرصتی دارند تا اینکه میتوانند فحشا به همه خونه ها بکشد . راستش نگران جامعه خاورمیانه نیستم در خصوص عربستان ، ایران و امارات و مصر ، چون به زودی همه کشورهای فروپاشی میشن ، یک بار سر بزنید به دادگستری و ببین چند تجاوز به محارم و اقوام درجه یک و دو در میان جرائم جنسی وجود دارد در کشور .

 40. چه اشکالی داره بزار هال کنن جفتشون و باهم ابشون بیاد ارزا بسن

 41. مریم جان بانظرت کاملا موافقم

 42. من دوست میخوام

 43. دوستان من ازدواج یعنی بستن پیمان باکسی که میخوای تو روزهای سخت و راحت کنارت باشه… این کاملا غیر منطقیه که اگه واسه همسرت مشکلی پیش اومد تنهاش بزاری چون برطرف شدن یه سری نیاز های ضروریه. بعدشم کشورهای خارجی این همه جنده دارن چرا رفته با زن شوهر دار رابطه برقرار کرده مرده کلن مشکل داره عوضیه ….
  همین …
  از این مردا با این طرز فکرا که تربیت شده مامان جون عقده ایشون هستن کم نیستن ..

 44. راستی دوده یه نظر گذاشتی ۴تا غلط املایی داشتی…… راستی برار زا کلاس چند دری؟؟؟؟؟؟؟؟ اوهوی نیما خان باتو ام…..

 45. بددددددددددددک ننننننیییسسسستتتتتتتتت

 46. ای باباکی الان به فکرحال خودش نیست واقعافقط توایرانه که روابط جنسی چیزمهمی ست

 47. مرد و غیرتش
  مردی که به زن درست کارش اعتماد داشته باشه این مرد خواستنیه مردی که به ظر زنش اهمیت بده دوست داشتنیه مردی که سر هر چیز بی خود به زنش گیر نده این مرد بهترینه
  باید اینجور مردارو که به زن غریبه نگاه نمیکنه طلا گرفتنیه

 48. زبان بلد نیست چشم که دارد مرده همون کای از رابطه شون فیلم بگیره نشون زنش بده یا بره فارسی یاد بگیره بهش بگه چند کلمه یاد بگیره بسته یا یک رفیق ایرانی پیدا کنه بهش بگه تا به زنش اون حمید شیطون صفت بگه وخیلی راها دارد اصلا خودش با زن حمید رابطه بگیرد حمید همه چیز میاد دستش

 49. ای جماعت ساده.بی خیال این جروبحث ها شید.یعنی چیز مهمتری نیست براتون؟؟؟
  خداوند که این حس ( تمیل به جنس مخالف ) رودر وجود انسان قرار داد آیا نمیدونست چیه؟ آقایون و خانومها چرا اینقد به هم گیر میدین؟ اینهمه مشکل و موضوع واسه فکر کردن دارید؛ برید راهی واسه حل اونا پیدا کنید.

 50. خیلی خیلییییییییی بد بود به نظر من

 51. Your work is loony.death is good for us

 52. سلام
  باید دید مشکل اصلی چیه شاید ریشه در گذشته داره شاید هم تلافی نبود عاطفه.

20ist.com 20ist.com

تهران لطیف
٢۴(°C)
وزش باد ٧(mph)
رطوبت ٢۵.٧٩(in)