خانه / کلیپ / سوتی قزوینی پخش زنده

سوتی قزوینی پخش زنده

اشتراک گذاری در تلگرام

۱۷ دیدگاه

 1. خب ساده ترین کار که میشه اتحاد بین ایرانی ها رو از بین برد همینه ، یکیش جک ساختن واسه همدیگست

  یه روز یه رشتیه ، یه قزوینیه ، یه لره ، یه ترکه ، یه آبادانیه ، یه مشهدیه ، یه قمیه ، یه کاشونیه ، یه تهرانیه ، یه اصفهانیه ،………… با هم متحد میشن تا هیچ ملت دیگه ای جرعت زور گفتن بهشون رو نداشته باشه !!!

  • قربان جان. این چیزا گفتن از بین بردن روابط نژادها نیست. فقط نسبت دادن یکسری افراد با توجه به روحیاتشونه. همین. مناطق آب و هوایی مختلف آدمای مختلف میسازه. والسلام

   • دوست عزیز این که شما میگید یعنی شما همه ی جک هایی که در مورد هموطنانتان ساخته میشود را قبول دارید . همه جا آدم خوب ، بد ، نادان ، منحرف ، بی غیرت ، خالی بند و غیره هست . این دلیل نمیشه که اگه یه جا یه بابایی کاری کرد اون کار را به کل مردم اون ناحیه نسبت بدین .

  • یک پارسی عزیز بنده هم با نظر شما شدیدا موافقم . امیدوارم روزی برسه که دیگه برای همدیگه جک نسازیم

 2. بهتر بود تیتر کلیپ رو میزاشتین “”وقتی بی شعورها به رسانه های همگانی میرومند””

  • چه ربطی داره عزیزم..نمیدونی نظر نده…
   خود بی نیاز(مجری)قزوینیه.اینوبارهاهم گفته…
   واقعاً به افکار منفیتون باید ایول گفت :((

 3. tablo bud ke manzuresh ba mojri aghaye biniyaze ke ghazviniye! dg enghadr bishooor nistan ke tu pakhshe zende hamchin shukhihayi bekonan

 4. maskhareha. mage nemibinid to sms neveshte (hamshahri) .chera chertoi pert migin? soti 1 bar goftan harfi eshtebahe. in bande khoda 3 bar dare mige sms chon az ghazvine va mojri ham male ghazvine, va chon neveshte (hamshahri) pas marbot be shomast
  khaili badid ke intor harfha ro bozorg mikonid. darse ebrat nashiod ke on dokhtare bazigar, khod koshi kard?

 5. دوستان عزیز می دونن که یه گروه کارشناسی نشستن و این پیاما رو از لحاظ زبان شناسی مورد بررسی قرار دادن و به این نتیجه رسیدن تقریبا ادبیات اکثر این پیاما مشابه هست؟؟؟؟
  به این فک کردید چرا یه زمانی جوکای ترکی باب بود یه چند مدتیه روی لری شیفت شده؟؟؟
  یه موضوعو برا مثال بگم تو این پیاما در مورد اصفهانیا ذکر میشه که خسیسن(البته همین جا بگم من اصفهانی نیستم و نمی خوام دفاع کرده باشم)چرا این اصفهانیا که گفته میشه خسیسن جز مردمین که بیشترین شهیدو توی دفاع مقدس دادن مگه از جون چیزی باارزش تر وجود داره که بخوای واسش خساست به خرج بدی؟؟؟؟
  چرا در مورد ترک ها اونطور گفته میشه شما برید تو تاریخ بخونید چه بزرگانی که از هموطنان اذری ما نبودن.
  و از همه مهمتر شما جریان باب شدن موضوع قزوینیا رو می دونید؟؟؟؟؟؟
  اگه نمی دونید بگید تا بحث تاریخیشو واستون بگم.دی:

 6. آقا محمد من بحث تاریخیشو نمی دونم بگید لطفا
  ممنون

  • به طور علنی نگفت اما منظورشو رسوند والا اگه قرار باشه تو رسانه ملی مشخصا اشاره بشه که واویلاست.
   اما حقیقت ماجرای قزوینیا به جایی برمیگرده که ایران توسط روسا و انگلیسا تسخیر و تقسیم شد روسا واسه فتح ایران و پایتخت می بایست شمال ایرانو بگیرن و در اون زمان نزدیکترین و بهترین راه ارتباطی به تهران منطقه ای به نام مینو در به معنی دروازه بهشت که همین قزوین فعلی باشه بود علت نامگذاری هم به این دلیل بوده که شمال بهشته ایران بوده و راه رسیدن به اون همین قسمت بوده روسا بعد از حمله به ایران وقتی که وارد این منطقه میشن و مستقر میشن یه سری کثافت کاریایی می کنن و به چند تا زن تجاوز میکنن که باعث عصبانیت مردم منطقه میشه
   “جوونای اون منطقم می گن حالا حالتونو جا میاریم”
   سر همین جریان ۳-۴تا از روسارو میگیرن یه بلاهایی سرشون میارنو می کشنشونو میندازن سر راه گذر روسا
   این بحثو تو کشور ما روسا پخش کردن هر جا رفتن گفتن امان از این قزوینیا”نوش جونشون”
   در مورد یه منطقه از ایرانم باب کردن که بی غیرتنو از این صحبتا خدمت شما عرض کنم همین امثال کشور امریکا که اینقد ادعاشون میشه اگه از بچه های روان شناسی بپرسید بهتون میگن یه کتاب نوشتن روانشناساشون به اسمای کاپلان و سادوک که جز مراجع اصلی روانشناسی دنیاست توی این کتاب یه بخشی اشاره می کنه مردای امریکایی ۱۰۰%(تاکید می کنم نوشته ۱۰۰%)شون بعد ازدواج همچنان روابط نامشروع دارن و زنان امریکایی چیزی حدود ۸۰%شون بعد ازدواج روابط نامشروع دارن (اگه باورتون نمیشه حتما کتاببا رو گیر بیارید با چشای خودتون ببینید)اونوقت تو این پیاما که قبلا هم گفتم با برنامه ریزی ساخته میشه از بی غیرتی ایرانیا می گن.(بچه ها خواهشا این مثائلو شوخی نگیرید چه بسا همین پیامی که شما فروارد میکنین واسه دوستاتون باعث یه سری تفرقه و بدبینی ایرانیا نسبت به هم بشه)
   حیف اینجا جاش نیست والا یه اطلاعاتی از همین موضوعات بهتون میدادم که مختون سوت بکشه.
   یا علی

   • محمد جان من اول درود میفرستم به شیر پاکی که خوردی و سپاس گذارم از اطلاعاتی که دادی تا دوستان بدانند و آگاه باشند که تنها با تعریف یک جک از هموطنانشان چقدر میتوانند در همبستگی ملتشان تاثیر گذار باشند !

    دوستان و هموطنان عزیز بیایید از امروز دیگر از هموطنای خودمان جک نگیم و اجازه ندهیم تا دوستان ، اقوام وآشنایان هم از هموطنشان جک بگن بییایید انها را هم آگاه کنیم .

 7. راستی اصلا مگه توی این کلیپ چه توهینی شده به قزوینی ها؟؟!
  اصلا حرف بدی نزدت که

 8. پس چرا همتون خندیدین؟

20ist.com 20ist.com